Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 
Web

TJ Baník Příbram B

Kód: Založeno: 1990-11-22 Soutez: ST-Z-1
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Jan Prokop banikpribram@seznam.cz Tel: 604290468
Tělocvična ZŠ Balbínova   Balbínova 328 Příbram - Příbram II   26101

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
714437 26.3.2022 10:00 Příbram B 2:3 Benátky nad Jizerou Polánková
714440 26.3.2022 10:00 Příbram B 1:3 Benátky nad Jizerou Polánková
714429 19.3.2022 10:00 Mělník 3:1 Příbram B Kubišta
714432 19.3.2022 10:00 Mělník 0:3 Příbram B Kubišta
714424 12.3.2022 10:00 Příbram B 0:3 Neratovice Svoboda

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bambasová Julie 2004 H
Bodnárová Miroslava 1986
Dolejší Lucie 2004
Gahlerová Denisa 2000
Jerlingová Vanesa 2004
Kadlecová Markéta 1999
Kováčová Denisa 2001 H
Kočárková Tereza 2004
Krejčíková Barbora 2005
Kubová Kateřina 2006
Kuchtová Lucie 2005
Machová Karolína 2006
Novotná Nikola 2007
Ostrýžová Kateřina 1994
Podzimková Daniela 1999
Pohořská Eliška 2003
Procházková Kateřina 2002
Ptáčková Ivana 2003 H
Rusová Dana 1995
Sobolíková Barbora 2005
Strnadová Isabella 2005
Svobodová Martina 2001
Tomášková Tereza 2007
Trojanowiczová Lucie 2002
Velátová Veronika 2003
Vinohradská Nikoleta 1998
Vopičková Michaela 2005
Wagnerová Valerie 2001
Wimerová Vanessa 2005
Zatloukalová Terezie 2004
Zeisberger Silvie 1991
Černá Marcela 1987
Žůrková Markéta 2005

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Bambasová Kateřina 1980  
Kotěšovský Pavel 1988  
Ostrýž Roman 1959  
Prokop Jan 1957  
Rosenbaumová Jana 1974  
Valíčková Lucie 1977  
Oddíl:TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM
Hala:Tělocvična ZŠ Balbínova
Adresa:Balbínova 328 Příbram - Příbram II 26101
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly: Tělocvična SPŠ a VOŠ Příbram Hrabákova 271 Příbram - Příbram II
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Ing. Jan Prokop
Adresa:Pičín 90  26225  Pičín
Email:banikpribram@seznam.cz
Telefon:604290468
rozpis
© ČVS 2015-2018