Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 
Web

SK Kometa Praha B

Kód: Založeno: 1999-07-26 Soutez: PP-ZKYM
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Markéta Pletichová info@skkometapraha.cz Tel: 728872701
ZŠ Na Šutce Na Šutce 440, 182 00 Praha 8

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
703740 9.4.2022 14:00 Kometa B 0:2 Mikulova C Matoušek
703737 9.4.2022 11:00 H. Počernice A 1:2 Kometa B Matoušek
703736 9.4.2022 10:00 Dansport 1:2 Kometa B Matoušek
703710 26.2.2022 14:00 Dansport 2:0 Kometa B Matoušek
703708 26.2.2022 12:00 Kometa B 1:2 SAVO Matoušek

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bořkovcová Emma 2009
Fischerová Johana 2011
Heřmanská Lilien 2011
Horejšová Eliška 2009
Houfová Tereza 2009
Jandová Kateřina 2009
Klímová Klára 2011
Kotrčová Kateřina 2010
Pessrová Zuzana 2010
Pomrová Františka 2010
Rabíková Julie 2009

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Bečvářová Pavlína 1976  
Klímová Markéta 1980  
Pletichová Markéta 1987  
Vacek Milan 1993  
Vacková Kristýna 1991  
Špůrková Lucie 2000  
Oddíl:SK Kometa Praha, z.s.
Hřiště:ZŠ Na Šutce Na Šutce 440, 182 00 Praha 8
MHD:Metro C Kobylisy
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Mgr. Markéta Pletichová
Adresa:Hrušková 339  25073  Přezletice
Email:info@skkometapraha.cz
Telefon:728872701
rozpis
© ČVS 2015-2018