Reprezentace
21. 5. 2022
Ženy - přátelské utkání : SLO - CZK - Mislinja
Reprezentace
22. 5. 2022
Ženy - přátelské utkání : SLO - CZK - Mislinja
Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 
Web

Studio Sport

Kód: Soutez: PP-ZKYM
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Jiří Baumruk jiri.baumruk@seznam.cz Tel: 777321744
ZŠ U obory Vachkova 630, Praha 10 - Uhříněves, 10400

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
703734 9.4.2022 14:00 Studio Sport 0:2 Španielka Vaněk
703731 9.4.2022 11:00 SAVO 1:2 Studio Sport Vaněk
703730 9.4.2022 10:00 Meteor A 0:2 Studio Sport Vaněk
703704 26.2.2022 14:00 Studio Sport 0:2 Meteor A Sehnal
703701 26.2.2022 11:00 Mikulova C 0:2 Studio Sport Sehnal

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Alžběta Ošlejšková 2010
Bakusová Barbora 2009
Fousková Ema 2010
Hrušová Alena 2009
Krejčí Barbora 2010
Muroňová Renata 2010
Ottová Markéta 2010
Pastorková Agáta 2009
Tupá Eliška 2009
Šímová Šarlota 2009

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Baumruková Daniela 1967  
Macášková Simona 1966  
Oddíl:Studio Sport z.s.
Hřiště:ZŠ U obory Vachkova 630, Praha 10 - Uhříněves, 10400
MHD:Vlak Praha - Uhříněves, bus stanice Picassova
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:PaedDr. Jiří Baumruk
Adresa:Do Potoků 49  10300  Praha 10
Email:jiri.baumruk@seznam.cz
Telefon:777321744
rozpis
© ČVS 2015-2018