Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 
Web

TJ ABC Braník

Kód: Založeno: 1990-06-28 Soutez: PP-ZKYM
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Jakub Skřidlovský skridlo@seznam.cz Tel: 733794473
TJ ABC Braník Branická 275/93, 147 00 Praha 4

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
703727 9.4.2022 13:00 Střešovice 1:2 Braník C Vaněk
703725 9.4.2022 11:00 Braník C 0:2 Mikulova A Vaněk
703723 9.4.2022 09:00 Olymp 2:1 Braník C Vaněk
703703 26.2.2022 13:00 Braník C 2:0 Mikulova C Sehnal
703702 26.2.2022 12:00 Meteor A 1:2 Braník C Sehnal

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Egemová Amálie 2011
Fišerová Vilma 2009
Hacklová Karolína 2010
Hloušková Šárka 2009
Kahounová Klára 2009
Kopřivová Karolína 2010
Kováčová Kristína 2010
Léblová Kristina 2009
Marvalová Anna 2009
Netuková Julie 2010
Nováková Lucie 2009
Uhríková Katka 2010
Vránová Johana 2010
Zelenková Kristýna 2010
Šašková Aneta 2009
Špalková Veronika 2011
Žufníčková Julie 2009

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Egemová Dagmar 1980  
Skřidlovský Jakub 1981  
Oddíl:TJ ABC Braník, z.s.
Hřiště:TJ ABC Braník Branická 275/93, 147 00 Praha 4
MHD:bus 196, 197, 170 zast. Branické náměstí
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Jakub Skřidlovský
Adresa:Hejplíkova 524/13  14900  Praha 4
Email:skridlo@seznam.cz
Telefon:733794473
rozpis
© ČVS 2015-2018