Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 
Web

Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z.s.

Kód: Založeno: 1991-04-09 Soutez: HK-ZKYM
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Michaela Paulusová m.paulusova@seznam.cz Tel: 724827491
Hala SŠŘ   Na Karlově 798 Jaroměř - Pražské Předměstí   55101

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
715075 12.2.2022 13:00 SPORT Náchod 1:2 Jaroměř
715074 12.2.2022 12:00 RÉMA B 0:2 Jaroměř
715071 12.2.2022 09:00 RÉMA A 2:1 Jaroměř
710893 29.1.2022 14:00 SPORT Náchod Jaroměř
710892 29.1.2022 13:00 Jaroměř RÉMA A

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Adámková Barbora 2010
Dernerová Tereza 2009
Jaklová Amálie 2010
Kubíčková Linda 2009
Mathauserová Gita 2009
Mařanová Natálie 2011
Mášová Kristýna 2011
Novotná Veronika 2012
Vávrová Nela 2009
Žílová Ema 2009

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Havrda Robert 1956  
Havrdová Kamila 1962  
Kopecká Nela 2008  
Mařáček David 2011  
Máša Roman 1972  
Paulusová Michaela 1982  
Petišková Martina 1968  
Žáková Anna 2008  
Oddíl:Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z.s.
Hala:Hala SŠŘ
Adresa:Na Karlově 798 Jaroměř - Pražské Předměstí 55101
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Michaela Paulusová
Adresa:Hradecká 446  5510  Jaroměř
Email:m.paulusova@seznam.cz
Telefon:724827491
rozpis
© ČVS 2015-2018