ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 
Web

TJ Ostrava C

Kód: OSR Založeno: 1990-05-25 Soutez: 2-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Kamil Boštík kamil.bostik@gmail.com Tel: 603853794
Hala mládeže   Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava   70200

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
771988 23.3.2024 14:00 Kroměříž 3:2 Ostrava C Zaoral, Šimek
771983 23.3.2024 10:00 Kroměříž 3:0 Ostrava C Šimek, Zaoral
771969 21.3.2024 17:30 Ostrava B 2:3 Ostrava C Spáčil
771980 16.3.2024 14:00 Ostrava C 0:3 Bílovec , Capáková
771975 16.3.2024 10:00 Ostrava C 3:1 Bílovec Capáková

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Adamková Michaela 2003 S
Bauerová Aneta 2005
Bidláková Tereza 2005
Bittnerová Elen 2006
Borovyk Liliia 2008 S
Chalupová Nela 2005 S
Chládková Adéla 2006
Cholevíková Klára 2004 S
Glombová Lucie 2007
Hublová Simona 2006
Jakuškina Fedora 2006
Jasečková Nela 2006
Jedličková Elen 2005
Klímová Alice 2002 S
Kubacká Nicola 2000 S
Kubatá Markéta 2006
Kussiorová Elena 2006
Látalová Zuzana 2003
Orálková Adéla 2002 S
Pavelková Tereza 2004 S
Procháčková Karolína 2008
Přibylová Klára 2005 H
Sadleková Michaela 2007
Scholzová Adriana 2004 S
Staňková Izabela 2007
Tichá Adéla 2007
Tobiášová Nela 2005
Turečková Eva 2006 S
Turková Simona 2006 S
Vomáčková Vendula 2001 S
Zagatová Lucie 2005 S
Zedníková Ema 2006
Závodná Gita 2006 S
Šubertová Anna 2005 S
Šubertová Emma 2006 S
Šínová Veronika 2007
Žáková Beáta 2007 S
Žáková Winona 2005 S

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Boštík Kamil 1969  
Cholevík Aleš 1973  
Pink Ladislav 1954  
Stonavský Jonáš 1998  
Záveský Jiří 1960  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2018/20198Extraliga ženyTJ Ostrava
2017/20183Extraliga ženyTJ Ostrava
2016/20174Extraliga ženyTJ Ostrava
2015/20162Český pohárTJ Ostrava
2015/20163Extraliga ženyTJ Ostrava
2014/20154Extraliga ženyTJ Ostrava
2013/20146Extraliga ženyTJ Ostrava
2012/20138Extraliga ženyTJ Ostrava
2011/20129Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2010/20118Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2009/20106Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2008/20095Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2007/20085Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2006/20077Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2005/20065Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2004/20058Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2003/20045Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2002/200311. liga ženy (postup do Extraligy ženy)TJ NH Ostrava
2001/20028Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2000/20017Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1999/20004Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1998/19995Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1997/19984Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1996/199761. liga ženyTJ NH Ostrava
1995/199651. liga ženyTJ NH Ostrava
1994/199561. liga ženyTJ NH Ostrava
1993/199451. liga ženyTJ NH Ostrava
1992/19935Mistrovství ČRTJ NH Ostrava
1992/199361. celostátní ligaTJ NH Ostrava
1991/19921Přebor ČR (postup do M-ČSFR)TJ NH Ostrava
1990/19915Přebor ČRTJ NH Ostrava
1989/19902Mistrovství ČRTJ NH Ostrava
1988/19898Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1987/19887Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1986/19877Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1985/19866Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1984/19856Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1983/19846Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1982/198311. národní liga ženy (postup do M-ČSSR)NHKG Ostrava
1981/198241. národní liga ženyNHKG Ostrava
1980/198131. národní liga ženyNHKG Ostrava
1979/198061. národní liga ženyNHKG Ostrava
1978/19798Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1975/19768Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1972/19739Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
19699Mistrovství ČSSRVŽKG Ostrava
1963121. celostátní ligaNHKG Ostrava
1961101. celostátní ligaNHKG Ostrava
Oddíl:Tělovýchovná jednota Ostrava
Hala:Hala mládeže
Adresa:Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 70200
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly: Hala míčových sportů Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Kamil Boštík
Adresa:Lumírova 542/68  70030  Ostrava - Výškovice
Email:kamil.bostik@gmail.com
Telefon:603853794
rozpis
© ČVS 2015-2018