Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 
Web

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová

Kód: Založeno: 1992-06-15 Soutez: 2-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Michal Kadlec geodezie@geodezie-ct.cz Tel: 777787673
Základní škola Česká Třebová Habrmanova, Na Skále   Na Skále 566 Česká Třebová   56002

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
771810 23.3.2024 14:00 Havlíčkův Brod 3:0 Česká Třebová Pochop
771805 23.3.2024 10:00 Havlíčkův Brod 1:3 Česká Třebová Pochop
771798 16.3.2024 14:00 Česká Třebová 3:2 ČVUT Praha Sršeň
771793 16.3.2024 10:00 Česká Třebová 3:2 ČVUT Praha Sršeň
771791 9.3.2024 14:00 Brno B 2:3 Česká Třebová Novák, Šimek

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Ehrenbergerová Pavla 1986
Foldýnová Natálie 2000
Havránková Zuzana 2006
Hlavatá Barbora 1994
Horáková Iva 1987
Horáková Sára 2005 H
Horáčková Linda 1995
Kaplanová Adéla 2007
Karanská Hana 1988
Klimková Linda 2000
Kovářová Hana 2007
Krejsová Pavlína 1986
Kubová Radka 1987
Polášková Eliška 2006
Tillingerová Kateřina 1988
Valentová Lenka 1988
Valterová Klára 2006
Voleská Kristýna 1999
Vávrová Pavlína 1993
Šemberová Martina 1991
Šindelářová Barbora 2007
Šplíchalová Veronika 1998

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Ehrenbergerová Pavla 1986  
Horáková Iva 1987  
Kubová Radka 1987  
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
Hala:Základní škola Česká Třebová Habrmanova, Na Skále
Adresa:Na Skále 566 Česká Třebová 56002
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Ing. Michal Kadlec
Adresa:Za Lávkou 332  56002  Česká Třebová
Email:geodezie@geodezie-ct.cz
Telefon:777787673
rozpis
© ČVS 2015-2018