Reprezentace
26. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Maribor : CZE - SLO
Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

SGLD Brno

Kód: BRO Založeno: 2011-05-09 Soutez: EX-U22M
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Jaroslav Šamšula samter@volny.cz Tel: 724571023
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka   Botanická 63 Brno - Ponava   60200

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
819689 19.5.2024 13:00 Kojetín 1:3 Brno Lenert, Olt
819686 18.5.2024 17:00 Brno 1:3 Karlovarsko Machado, Olt
819682 17.5.2024 18:00 Kojetín 2:3 Brno Svoboda, Kindermanová
819679 17.5.2024 10:00 Brno 3:1 Kolín Brabec, Sazama
819678 16.5.2024 17:00 Brno 3:0 Příbram Svoboda, Brabec

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Babáček Aleš 2007
Beneš Radek 2005
Bukáček Tomáš 2003
Doležal Jan 2007
Dubš Ivo 2005
Goláň Lukáš 2007
Havlíček Matěj 2006
Jehlička Jiří 2004
Joza Filip 2005
Milichovský Tadeáš 2005
Novák Jaromír 2006
Pokorný Matyáš 2005
Roubal Jiří 2003
Rous Adam 2006
Smolák Bedřich 2003
Vybral Štěpán 2007
Vítámvás Adam 2005
Waclaw Daniel 2005
Zicha Ondřej 2007
Řehoř Tobiáš 2005
Šikral Viktor 2006

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Boula Ondřej 1977  
Broulík Aleš 1965  
Petrů Jiří 1984  
Waclaw Daniel 2005  
Šamšula Jaroslav 1956  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2018/20195Extraliga ženyVK Šelmy Brno
2017/201810Extraliga ženyVK Fénix Brno
2016/20179Extraliga ženyVK Fénix Brno
2015/20169Extraliga ženyVK SG Brno
2014/20159Extraliga ženyVK SG Brno
2013/201410Extraliga ženyVK SG Brno
2012/201310Extraliga ženyVK SG Brno
2011/201210Extraliga ženyVK SG Brno
2010/201111. liga ženy (postup do Extraligy žen)Volejbalové centrum mládeže Brno
Oddíl:VK Brno, z.s.
Hala:Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Adresa:Botanická 63 Brno - Ponava 60200
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:PaedDr. Jaroslav Šamšula
Adresa:Tererova 8  61200  Brno
Email:samter@volny.cz
Telefon:724571023
rozpis
© ČVS 2015-2018