Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Skupina C

28. kolo
Šlapanice3:0Tesla(14, 22, 19)
-Drásov
Žďár n. S.2:3H. Brod(-15, 18, -24, 22, -12)
Lanškroun3:0Znojmo(17, 19, 20)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VO TJ Lanškroun 24 24 0 0 0 72:5 1928:1405 72
2 TJ Sokol Šlapanice u Brna 24 16 0 1 5 52:28 1750:1657 47
3 VK PFN Znojmo - Přímětice 24 12 3 2 7 51:37 1949:1823 44
4 VS Drásov 24 10 3 3 8 48:44 2015:1873 39
5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 4 4 2 14 32:57 1826:1987 22
6 TJ Tesla Brno 24 3 3 3 15 29:62 1811:2094 18
7 TJ Žďár nad Sázavou 24 1 1 3 19 18:69 1644:2084 8
kalendář skupiny
Skupina C
1. kolo
1 25. 9. 2021, 10:00 Lanškroun - Šlapanice 3:0 (16,15,27)
2 25. 9. 2021, 10:00 Žďár n. S. - Znojmo 1:3 (-17,22,-22,-24)
3 25. 9. 2021, 10:00 - H. Brod .
4 17. 10. 2021, 10:00 Tesla - Drásov 1:3 (-19,18,-28,-20)
2. kolo
5 25. 9. 2021, 14:00 Lanškroun - Šlapanice 3:0 (23,20,21)
6 25. 9. 2021, 14:00 Žďár n. S. - Znojmo 0:3 (-20,-15,-20)
7 25. 9. 2021, 14:00 - H. Brod .
8 17. 10. 2021, 14:00 Tesla - Drásov 0:3 (-18,-19,-21)
3. kolo
9 2. 10. 2021, 09:00 Šlapanice - Drásov X:3
10 2. 10. 2021, 09:00 H. Brod - Tesla 3:2 (19,11,-18,-15,15)
11 2. 10. 2021, 11:00 Znojmo - .
12 2. 10. 2021, 10:00 Lanškroun - Žďár n. S. 3:0 (19,12,20)
4. kolo
13 2. 10. 2021, 13:00 Šlapanice - Drásov X:3
14 2. 10. 2021, 13:00 H. Brod - Tesla 2:3 (-14,19,-18,21,-12)
15 2. 10. 2021, 15:00 Znojmo - .
16 2. 10. 2021, 14:00 Lanškroun - Žďár n. S. 3:0 (17,15,17)
5. kolo
17 16. 10. 2021, 10:00 Žďár n. S. - Šlapanice 0:3 (-8,-15,-14)
18 16. 10. 2021, 10:00 - Lanškroun .
19 16. 10. 2021, 10:00 Tesla - Znojmo 0:3 (-21,-26,-14)
20 16. 10. 2021, 10:00 Drásov - H. Brod 3:2 (-23,18,22,-22,13)
6. kolo
21 16. 10. 2021, 14:00 Žďár n. S. - Šlapanice 0:3 (-24,-11,-15)
22 16. 10. 2021, 14:00 - Lanškroun .
23 16. 10. 2021, 14:00 Tesla - Znojmo 3:2 (-12,22,20,-13,11)
24 16. 10. 2021, 14:00 Drásov - H. Brod 3:1 (-17,19,15,21)
7. kolo
25 30. 10. 2021, 10:00 Šlapanice - H. Brod 3:0 (19,21,20)
26 30. 10. 2021, 10:00 Znojmo - Drásov 3:2 (-22,13,-19,23,6)
27 30. 10. 2021, 10:00 Lanškroun - Tesla 3:0 (20,16,21)
28 30. 10. 2021, 10:00 Žďár n. S. - .
8. kolo
29 30. 10. 2021, 14:00 Šlapanice - H. Brod 3:1 (22,18,-20,18)
30 30. 10. 2021, 14:00 Znojmo - Drásov 3:0 (23,18,24)
31 30. 10. 2021, 14:00 Lanškroun - Tesla 3:1 (18,19,-19,17)
32 30. 10. 2021, 14:00 Žďár n. S. - .
9. kolo
33 13. 11. 2021, 10:00 - Šlapanice .
34 13. 3. 2022, 10:00 Tesla - Žďár n. S. 1:3 (19,-23,-21,-21)
35 13. 11. 2021, 10:00 Drásov - Lanškroun 0:3 (-15,-17,-17)
36 13. 11. 2021, 11:00 H. Brod - Znojmo 0:3 (-21,-22,-23)
10. kolo
37 13. 11. 2021, 14:00 - Šlapanice .
38 13. 3. 2022, 14:00 Tesla - Žďár n. S. 3:1 (23,22,-17,22)
39 13. 11. 2021, 14:00 Drásov - Lanškroun 1:3 (18,-20,-27,-14)
40 13. 11. 2021, 15:00 H. Brod - Znojmo 0:3 (-16,-19,-22)
11. kolo
41 27. 11. 2021, 11:00 Šlapanice - Znojmo 1:3 (16,-21,-19,-21)
42 27. 11. 2021, 09:00 Lanškroun - H. Brod 3:0 (8,17,19)
43 3. 4. 2022, 10:00 Žďár n. S. - Drásov 3:2 (-18,20,-19,22,11)
44 27. 11. 2021, 10:00 - Tesla .
12. kolo
45 27. 11. 2021, 15:00 Šlapanice - Znojmo 2:3 (15,17,-22,-20,-9)
46 27. 11. 2021, 13:00 Lanškroun - H. Brod 3:0 (19,15,12)
47 3. 4. 2022, 14:00 Žďár n. S. - Drásov 1:3 (-29,-11,21,-20)
48 27. 11. 2021, 14:00 - Tesla .
13. kolo
49 11. 12. 2021, 10:00 Tesla - Šlapanice 0:3 (-23,-23,-18)
50 11. 12. 2021, 10:00 Drásov - .
51 11. 12. 2021, 10:00 H. Brod - Žďár n. S. 3:0 (18,18,20)
52 11. 12. 2021, 11:00 Znojmo - Lanškroun 0:3 (-20,-21,-20)
14. kolo
53 11. 12. 2021, 14:00 Tesla - Šlapanice 0:3 (-20,-18,-22)
54 11. 12. 2021, 14:00 Drásov - .
55 11. 12. 2021, 14:00 H. Brod - Žďár n. S. 3:2 (21,-24,-23,14,9)
56 11. 12. 2021, 15:00 Znojmo - Lanškroun 1:3 (-22,21,-17,-15)
15. kolo
57 8. 1. 2022, 10:00 Šlapanice - Lanškroun 1:3 (-15,-23,20,-16)
58 8. 1. 2022, 11:00 Znojmo - Žďár n. S. 3:0 (19,8,15)
59 8. 1. 2022, 10:00 H. Brod - .
60 8. 1. 2022, 09:00 Drásov - Tesla 2:3 (-22,14,16,-23,-11)
16. kolo
61 8. 1. 2022, 14:00 Šlapanice - Lanškroun 0:3 (-29,-28,-15)
62 8. 1. 2022, 15:00 Znojmo - Žďár n. S. 3:0 (7,13,16)
63 8. 1. 2022, 14:00 H. Brod - .
64 8. 1. 2022, 13:00 Drásov - Tesla 3:1 (-21,21,18,18)
17. kolo
65 22. 1. 2022, 11:00 Drásov - Šlapanice 0:3 (-20,-15,-18)
66 27. 3. 2022, 10:00 Tesla - H. Brod 2:3 (20,18,-22,-15,-8)
67 22. 1. 2022, 10:00 - Znojmo .
68 22. 1. 2022, 10:00 Žďár n. S. - Lanškroun 0:3 (-12,-24,-13)
18. kolo
69 22. 1. 2022, 15:00 Drásov - Šlapanice 1:3 (-20,23,-22,-24)
70 27. 3. 2022, 14:00 Tesla - H. Brod 0:3 (-15,-22,-16)
71 22. 1. 2022, 14:00 - Znojmo .
72 22. 1. 2022, 14:00 Žďár n. S. - Lanškroun 0:3 (-13,-20,-19)
19. kolo
73 5. 2. 2022, 10:00 Šlapanice - Žďár n. S. 3:0 (22,24,12)
74 5. 2. 2022, 10:00 Lanškroun - .
75 12. 3. 2022, 10:00 Znojmo - Tesla 3:2 (-20,-19,8,14,9)
76 5. 2. 2022, 09:00 H. Brod - Drásov 0:3 (-21,-24,-13)
20. kolo
77 5. 2. 2022, 14:00 Šlapanice - Žďár n. S. 3:1 (-24,8,17,20)
78 5. 2. 2022, 14:00 Lanškroun - .
79 12. 3. 2022, 14:00 Znojmo - Tesla 3:1 (14,14,-23,20)
80 5. 2. 2022, 13:00 H. Brod - Drásov 1:3 (-18,-23,14,-25)
21. kolo
81 19. 2. 2022, 10:00 H. Brod - Šlapanice 0:3 (-24,-17,-12)
82 19. 2. 2022, 11:00 Drásov - Znojmo 3:2 (18,-18,-22,22,13)
83 19. 2. 2022, 15:00 Tesla - Lanškroun 0:3 (-14,-15,-15)
84 19. 2. 2022, 10:00 - Žďár n. S. .
22. kolo
85 19. 2. 2022, 14:00 H. Brod - Šlapanice 0:3 (-19,-16,-21)
86 19. 2. 2022, 15:00 Drásov - Znojmo 1:3 (-21,21,-17,-27)
87 19. 2. 2022, 18:00 Tesla - Lanškroun 0:3 (-16,-21,-28)
88 19. 2. 2022, 14:00 - Žďár n. S. .
23. kolo
89 5. 3. 2022, 10:00 Šlapanice - .
90 5. 3. 2022, 10:00 Žďár n. S. - Tesla 0:3 (-22,-22,-20)
91 12. 3. 2022, 10:00 Lanškroun - Drásov 3:0 (14,14,16)
92 5. 3. 2022, 10:00 Znojmo - H. Brod 3:0 (20,29,21)
24. kolo
93 5. 3. 2022, 14:00 Šlapanice - .
94 5. 3. 2022, 14:00 Žďár n. S. - Tesla 1:3 (21,-21,-24,-20)
95 12. 3. 2022, 14:00 Lanškroun - Drásov 3:0 (15,23,19)
96 5. 3. 2022, 14:00 Znojmo - H. Brod 0:3 (-18,-21,-21)
25. kolo
97 26. 3. 2022, 10:00 Znojmo - Šlapanice 0:3 (-23,-22,-18)
98 26. 3. 2022, 10:00 H. Brod - Lanškroun 1:3 (-16,25,-8,-15)
99 19. 3. 2022, 10:00 Drásov - Žďár n. S. 3:2 (15,-21,21,-22,14)
100 19. 3. 2022, 10:00 Tesla - .
26. kolo
101 26. 3. 2022, 14:00 Znojmo - Šlapanice 1:3 (-19,-22,19,-11)
102 26. 3. 2022, 14:00 H. Brod - Lanškroun 0:3 (-20,-15,-20)
103 19. 3. 2022, 14:00 Drásov - Žďár n. S. 3:0 (14,18,14)
104 19. 3. 2022, 14:00 Tesla - .
27. kolo
105 2. 4. 2022, 10:00 Šlapanice - Tesla 3:0 (20,17,16)
106 2. 4. 2022, 10:00 - Drásov .
107 2. 4. 2022, 10:00 Žďár n. S. - H. Brod 1:3 (-18,-18,23,-20)
108 2. 4. 2022, 12:00 Lanškroun - Znojmo 3:0 (21,14,8)
28. kolo
109 2. 4. 2022, 14:00 Šlapanice - Tesla 3:0 (14,22,19)
110 2. 4. 2022, 14:00 - Drásov .
111 2. 4. 2022, 14:00 Žďár n. S. - H. Brod 2:3 (-15,18,-24,22,-12)
112 2. 4. 2022, 15:00 Lanškroun - Znojmo 3:0 (17,19,20)
Vedoucí soutěže: Václav STEFFEK, Srbská 21, 70030 Ostrava - Výškovice; MT: 737956055; E-mail: vaclav.steffek(at)seznam.cz
© ČVS 2015-2018