ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. liga muži U22 - skupina A

28. kolo
Orion3:0Plzeň(17, 12, 21)
Meteor0:3Odolena Voda(-13, -12, -13)
Dansport3:1Liberec(21, 21, -21, 19)
České Budějovice B1:3Český Krumlov(-22, -18, 22, -22)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 AERO Odolena Voda 28 23 3 0 2 78:19 2339:1854 75
2 VSK Český Krumlov 28 19 0 4 5 69:35 2393:2163 61
3 VK České Budějovice B 28 18 2 0 8 65:35 2339:2052 58
4 TJ Orion Praha 28 13 3 2 10 56:45 2278:2138 47
5 SK Dansport Praha 28 10 2 2 14 45:57 2208:2323 36
6 USK Slavia Plzeň 28 7 1 1 19 36:64 2064:2262 24
7 TJ SLAVIA Liberec 28 6 1 1 20 29:70 2008:2335 21
8 INLAB SK Meteor Praha 28 3 1 3 21 23:76 1856:2358 14
kalendář skupiny
1. liga muži U22 - skupina A
1. kolo
1 9. 9. 2023, 10:00 České Budějovice B - Orion 3:0 (16,19,19)
2 9. 9. 2023, 10:00 Dansport - Český Krumlov 0:3 (-24,-22,-12)
3 21. 10. 2023, 10:00 Meteor - Liberec 2:3 (19,-25,-21,24,-10)
4 1. 10. 2023, 10:00 Plzeň - Odolena Voda 3:0 (23,20,23)
2. kolo
5 9. 9. 2023, 14:00 České Budějovice B - Orion 3:2 (23,-19,19,-15,16)
6 9. 9. 2023, 14:00 Dansport - Český Krumlov 3:2 (20,24,-18,-17,9)
7 21. 10. 2023, 14:00 Meteor - Liberec 3:1 (23,-20,24,22)
8 1. 10. 2023, 14:00 Plzeň - Odolena Voda 0:3 (-20,-22,-22)
3. kolo
9 21. 10. 2023, 10:00 Orion - Odolena Voda K Vltavě 410 Praha - Modřany 0:3 (-28,-26,-17)
10 22. 10. 2023, 10:00 Liberec - Plzeň 3:1 (-25,22,23,16)
11 10. 9. 2023, 10:00 Český Krumlov - Meteor 3:0 (15,15,20)
12 10. 9. 2023, 10:00 České Budějovice B - Dansport 3:0 (17,21,20)
4. kolo
13 21. 10. 2023, 14:00 Orion - Odolena Voda K Vltavě 410 Praha - Modřany 0:3 (-19,-21,-10)
14 22. 10. 2023, 14:00 Liberec - Plzeň 0:3 (-14,-12,-21)
15 10. 9. 2023, 14:00 Český Krumlov - Meteor 3:1 (23,-18,16,20)
16 10. 9. 2023, 14:00 České Budějovice B - Dansport 3:1 (22,-22,19,21)
5. kolo
17 7. 10. 2023, 09:00 Dansport - Orion 2:3 (-14,-23,11,26,-11)
18 7. 10. 2023, 09:00 Meteor - České Budějovice B 1:3 (-23,20,-14,-17)
19 7. 10. 2023, 10:00 Plzeň - Český Krumlov 3:1 (-22,26,19,17)
20 7. 10. 2023, 10:00 Odolena Voda - Liberec 3:0 (11,18,21)
6. kolo
21 7. 10. 2023, 13:00 Dansport - Orion 0:3 (-20,-21,-20)
22 7. 10. 2023, 13:00 Meteor - České Budějovice B 0:3 (-9,-16,-7)
23 7. 10. 2023, 14:00 Plzeň - Český Krumlov 0:3 (-25,-22,-22)
24 7. 10. 2023, 14:00 Odolena Voda - Liberec 3:0 (13,6,17)
7. kolo
25 28. 10. 2023, 10:00 Orion - Liberec U starého stadiónu 1585 Praha - Radotín 1:3 (-23,12,-20,-29)
26 8. 10. 2023, 11:00 Český Krumlov - Odolena Voda 2:3 (25,-19,26,-17,-13)
27 8. 10. 2023, 10:00 České Budějovice B - Plzeň 3:1 (20,8,-20,18)
28 8. 10. 2023, 09:00 Dansport - Meteor 3:0 (20,19,21)
8. kolo
29 28. 10. 2023, 14:00 Orion - Liberec U starého stadiónu 1585 Praha - Radotín 3:0 (23,15,17)
30 8. 10. 2023, 15:00 Český Krumlov - Odolena Voda 1:3 (20,-19,-17,-14)
31 8. 10. 2023, 14:00 České Budějovice B - Plzeň 3:1 (24,16,-22,16)
32 8. 10. 2023, 13:00 Dansport - Meteor 3:1 (22,-29,22,22)
9. kolo
33 11. 11. 2023, 09:00 Meteor - Orion 0:3 (-21,-17,-21)
34 11. 11. 2023, 11:00 Plzeň - Dansport 3:1 (-21,21,14,14)
35 11. 11. 2023, 10:00 Odolena Voda - České Budějovice B 3:0 (22,20,21)
36 26. 11. 2023, 11:00 Liberec - Český Krumlov 0:3 (-20,-21,-16)
10. kolo
37 11. 11. 2023, 13:00 Meteor - Orion 3:2 (-14,-14,24,26,13)
38 11. 11. 2023, 15:00 Plzeň - Dansport 1:3 (25,-23,-22,-22)
39 11. 11. 2023, 14:00 Odolena Voda - České Budějovice B 0:3 (-23,-14,-14)
40 26. 11. 2023, 15:00 Liberec - Český Krumlov 0:3 (-16,-17,-14)
11. kolo
41 24. 3. 2024, 12:00 Orion - Český Krumlov 3:0 (22,18,23)
42 12. 11. 2023, 10:00 České Budějovice B - Liberec 3:0 (10,18,21)
43 12. 11. 2023, 09:00 Dansport - Odolena Voda 1:3 (-21,22,-21,-15)
44 12. 11. 2023, 10:00 Meteor - Plzeň 0:3 (-20,-23,-15)
12. kolo
45 24. 3. 2024, 16:00 Orion - Český Krumlov 3:1 (-20,24,17,19)
46 12. 11. 2023, 14:00 České Budějovice B - Liberec 3:1 (-26,12,18,23)
47 12. 11. 2023, 13:00 Dansport - Odolena Voda 0:3 (-14,-19,-16)
48 12. 11. 2023, 14:00 Meteor - Plzeň 3:1 (7,-18,22,22)
13. kolo
49 9. 12. 2023, 10:00 Plzeň - Orion 2:3 (-18,20,20,-22,-12)
50 9. 12. 2023, 09:00 Odolena Voda - Meteor 3:2 (-17,-21,22,13,8)
51 9. 12. 2023, 10:00 Liberec - Dansport 0:3 (-21,-22,-23)
52 28. 1. 2024, 11:00 Český Krumlov - České Budějovice B 3:1 (20,-28,24,17)
14. kolo
53 9. 12. 2023, 14:00 Plzeň - Orion 0:3 (-22,-13,-21)
54 9. 12. 2023, 13:00 Odolena Voda - Meteor 3:0 (16,13,23)
55 9. 12. 2023, 14:00 Liberec - Dansport 0:3 (-18,-15,-19)
56 28. 1. 2024, 15:00 Český Krumlov - České Budějovice B 3:1 (19,20,-23,12)
15. kolo
57 11. 2. 2024, 10:00 Orion - České Budějovice B 0:3 (-18,-17,-22)
58 3. 2. 2024, 11:00 Český Krumlov - Dansport 3:1 (17,-25,22,22)
59 3. 2. 2024, 10:00 Liberec - Meteor 3:0 (17,19,18)
60 3. 2. 2024, 10:00 Odolena Voda - Plzeň 3:0 (13,13,24)
16. kolo
61 11. 2. 2024, 14:00 Orion - České Budějovice B 1:3 (-20,21,-17,-21)
62 3. 2. 2024, 15:00 Český Krumlov - Dansport 3:1 (14,-20,18,19)
63 3. 2. 2024, 14:00 Liberec - Meteor 3:1 (-23,16,18,14)
64 3. 2. 2024, 14:00 Odolena Voda - Plzeň 3:0 (16,7,9)
17. kolo
65 3. 3. 2024, 09:00 Odolena Voda - Orion 3:0 (24,19,17)
66 4. 2. 2024, 10:00 Plzeň - Liberec 3:2 (20,-26,22,-16,12)
67 4. 2. 2024, 10:00 Meteor - Český Krumlov 0:3 (-19,-20,-18)
68 4. 2. 2024, 10:00 Dansport - České Budějovice B 2:3 (18,20,-21,-18,-12)
18. kolo
69 3. 3. 2024, 13:00 Odolena Voda - Orion 3:1 (24,15,-21,20)
70 4. 2. 2024, 14:00 Plzeň - Liberec 1:3 (-23,18,-17,-22)
71 4. 2. 2024, 14:00 Meteor - Český Krumlov 0:3 (-14,-14,-22)
72 4. 2. 2024, 14:00 Dansport - České Budějovice B 3:1 (31,23,-21,21)
19. kolo
73 24. 2. 2024, 10:00 Orion - Dansport 3:0 (16,16,17)
74 24. 2. 2024, 10:00 České Budějovice B - Meteor 3:0 (13,17,13)
75 24. 2. 2024, 10:00 Český Krumlov - Plzeň 3:1 (-21,16,24,23)
76 24. 2. 2024, 10:00 Liberec - Odolena Voda 0:3 (-18,-25,-24)
20. kolo
77 24. 2. 2024, 14:00 Orion - Dansport 3:0 (19,22,24)
78 24. 2. 2024, 14:00 České Budějovice B - Meteor 3:0 (25,20,21)
79 24. 2. 2024, 14:00 Český Krumlov - Plzeň 3:1 (14,13,-22,17)
80 24. 2. 2024, 14:00 Liberec - Odolena Voda 1:3 (-22,-15,24,-14)
21. kolo
81 25. 2. 2024, 10:00 Liberec - Orion 1:3 (-23,-24,20,-18)
82 6. 4. 2024, 11:00 Odolena Voda - Český Krumlov 3:1 (-18,16,16,19)
83 25. 2. 2024, 10:00 Plzeň - České Budějovice B 0:3 (-15,-13,-23)
84 25. 2. 2024, 10:00 Meteor - Dansport 3:0 (22,20,23)
22. kolo
85 25. 2. 2024, 14:00 Liberec - Orion 3:1 (-21,21,23,21)
86 6. 4. 2024, 15:00 Odolena Voda - Český Krumlov 3:2 (16,-23,-23,16,10)
87 25. 2. 2024, 14:00 Plzeň - České Budějovice B 0:3 (-19,-13,-17)
88 25. 2. 2024, 14:00 Meteor - Dansport 2:3 (-17,22,17,-23,-17)
23. kolo
89 23. 3. 2024, 09:00 Orion - Meteor 3:0 (5,18,16)
90 23. 3. 2024, 10:00 Dansport - Plzeň 3:1 (20,-21,16,11)
91 23. 3. 2024, 10:00 České Budějovice B - Odolena Voda 1:3 (-22,20,-23,-17)
92 23. 3. 2024, 10:00 Český Krumlov - Liberec 3:0 (11,23,19)
24. kolo
93 23. 3. 2024, 13:00 Orion - Meteor 3:0 (13,16,19)
94 23. 3. 2024, 14:00 Dansport - Plzeň 3:0 (19,23,17)
95 23. 3. 2024, 14:00 České Budějovice B - Odolena Voda 0:3 (-26,-21,-20)
96 23. 3. 2024, 14:00 Český Krumlov - Liberec 3:0 (17,14,18)
25. kolo
97 12. 11. 2023, 11:00 Český Krumlov - Orion 2:3 (18,-17,-14,16,-13)
98 24. 3. 2024, 10:00 Liberec - České Budějovice B 1:3 (-18,16,-12,-14)
99 24. 3. 2024, 09:00 Odolena Voda - Dansport 3:0 (26,16,22)
100 24. 3. 2024, 10:00 Plzeň - Meteor 3:0 (16,12,8)
26. kolo
101 12. 11. 2023, 15:00 Český Krumlov - Orion 3:0 (24,16,25)
102 24. 3. 2024, 14:00 Liberec - České Budějovice B 0:3 (-20,-20,-14)
103 24. 3. 2024, 13:00 Odolena Voda - Dansport 3:0 (19,11,16)
104 24. 3. 2024, 14:00 Plzeň - Meteor 3:0 (11,12,15)
27. kolo
105 13. 4. 2024, 10:00 Orion - Plzeň 3:1 (20,-22,18,15)
106 13. 4. 2024, 10:00 Meteor - Odolena Voda 1:3 (-22,-9,22,-19)
107 13. 4. 2024, 10:00 Dansport - Liberec 3:0 (16,19,22)
108 13. 4. 2024, 10:00 České Budějovice B - Český Krumlov 0:3 (-21,-25,-17)
28. kolo
109 13. 4. 2024, 14:00 Orion - Plzeň 3:0 (17,12,21)
110 13. 4. 2024, 14:00 Meteor - Odolena Voda 0:3 (-13,-12,-13)
111 13. 4. 2024, 14:00 Dansport - Liberec 3:1 (21,21,-21,19)
112 13. 4. 2024, 14:00 České Budějovice B - Český Krumlov 1:3 (-22,-18,22,-22)
Vedoucí soutěže: Václav STEFFEK, Srbská 21, 70030 Ostrava - Výškovice; MT: 737956055; E-mail: vaclav.steffek(at)seznam.cz
© ČVS 2015-2018