1. liga muži U22 - skupina A

18. kolo
Odolena Voda-Orion
Plzeň1:3Liberec(-23, 18, -17, -22)
Meteor0:3Český Krumlov(-14, -14, -22)
Dansport3:1České Budějovice B(31, 23, -21, 21)
Příští kolo
Orion-DansportSO24.2.10:00
České Budějovice B-MeteorSO24.2.10:00
Český Krumlov-PlzeňSO24.2.10:00
Liberec-Odolena VodaSO24.2.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VSK Český Krumlov 18 13 0 3 2 47:20 1559:1379 42
2 AERO Odolena Voda 16 12 2 0 2 42:12 1287:1021 40
3 VK České Budějovice B 18 12 2 0 4 45:22 1567:1373 40
4 SK Dansport Praha 18 6 1 2 9 30:38 1469:1563 22
5 TJ Orion Praha 16 4 3 2 7 27:33 1304:1302 20
6 USK Slavia Plzeň 18 5 1 1 11 26:40 1398:1501 18
7 TJ SLAVIA Liberec 18 5 1 1 11 22:42 1310:1485 18
8 INLAB SK Meteor Praha 18 2 1 2 13 17:49 1291:1561 10
kalendář skupiny
1. liga muži U22 - skupina A
1. kolo
1 9. 9. 2023, 10:00 České Budějovice B - Orion 3:0 (16,19,19)
2 9. 9. 2023, 10:00 Dansport - Český Krumlov 0:3 (-24,-22,-12)
3 21. 10. 2023, 10:00 Meteor - Liberec 2:3 (19,-25,-21,24,-10)
4 1. 10. 2023, 10:00 Plzeň - Odolena Voda 3:0 (23,20,23)
2. kolo
5 9. 9. 2023, 14:00 České Budějovice B - Orion 3:2 (23,-19,19,-15,16)
6 9. 9. 2023, 14:00 Dansport - Český Krumlov 3:2 (20,24,-18,-17,9)
7 21. 10. 2023, 14:00 Meteor - Liberec 3:1 (23,-20,24,22)
8 1. 10. 2023, 14:00 Plzeň - Odolena Voda 0:3 (-20,-22,-22)
3. kolo
9 21. 10. 2023, 10:00 Orion - Odolena Voda K Vltavě 410 Praha - Modřany 0:3 (-28,-26,-17)
10 22. 10. 2023, 10:00 Liberec - Plzeň 3:1 (-25,22,23,16)
11 10. 9. 2023, 10:00 Český Krumlov - Meteor 3:0 (15,15,20)
12 10. 9. 2023, 10:00 České Budějovice B - Dansport 3:0 (17,21,20)
4. kolo
13 21. 10. 2023, 14:00 Orion - Odolena Voda K Vltavě 410 Praha - Modřany 0:3 (-19,-21,-10)
14 22. 10. 2023, 14:00 Liberec - Plzeň 0:3 (-14,-12,-21)
15 10. 9. 2023, 14:00 Český Krumlov - Meteor 3:1 (23,-18,16,20)
16 10. 9. 2023, 14:00 České Budějovice B - Dansport 3:1 (22,-22,19,21)
5. kolo
17 7. 10. 2023, 09:00 Dansport - Orion 2:3 (-14,-23,11,26,-11)
18 7. 10. 2023, 09:00 Meteor - České Budějovice B 1:3 (-23,20,-14,-17)
19 7. 10. 2023, 10:00 Plzeň - Český Krumlov 3:1 (-22,26,19,17)
20 7. 10. 2023, 10:00 Odolena Voda - Liberec 3:0 (11,18,21)
6. kolo
21 7. 10. 2023, 13:00 Dansport - Orion 0:3 (-20,-21,-20)
22 7. 10. 2023, 13:00 Meteor - České Budějovice B 0:3 (-9,-16,-7)
23 7. 10. 2023, 14:00 Plzeň - Český Krumlov 0:3 (-25,-22,-22)
24 7. 10. 2023, 14:00 Odolena Voda - Liberec 3:0 (13,6,17)
7. kolo
25 28. 10. 2023, 10:00 Orion - Liberec U starého stadiónu 1585 Praha - Radotín 1:3 (-23,12,-20,-29)
26 8. 10. 2023, 11:00 Český Krumlov - Odolena Voda 2:3 (25,-19,26,-17,-13)
27 8. 10. 2023, 10:00 České Budějovice B - Plzeň 3:1 (20,8,-20,18)
28 8. 10. 2023, 09:00 Dansport - Meteor 3:0 (20,19,21)
8. kolo
29 28. 10. 2023, 14:00 Orion - Liberec U starého stadiónu 1585 Praha - Radotín 3:0 (23,15,17)
30 8. 10. 2023, 15:00 Český Krumlov - Odolena Voda 1:3 (20,-19,-17,-14)
31 8. 10. 2023, 14:00 České Budějovice B - Plzeň 3:1 (24,16,-22,16)
32 8. 10. 2023, 13:00 Dansport - Meteor 3:1 (22,-29,22,22)
9. kolo
33 11. 11. 2023, 09:00 Meteor - Orion 0:3 (-21,-17,-21)
34 11. 11. 2023, 11:00 Plzeň - Dansport 3:1 (-21,21,14,14)
35 11. 11. 2023, 10:00 Odolena Voda - České Budějovice B 3:0 (22,20,21)
36 26. 11. 2023, 11:00 Liberec - Český Krumlov 0:3 (-20,-21,-16)
10. kolo
37 11. 11. 2023, 13:00 Meteor - Orion 3:2 (-14,-14,24,26,13)
38 11. 11. 2023, 15:00 Plzeň - Dansport 1:3 (25,-23,-22,-22)
39 11. 11. 2023, 14:00 Odolena Voda - České Budějovice B 0:3 (-23,-14,-14)
40 26. 11. 2023, 15:00 Liberec - Český Krumlov 0:3 (-16,-17,-14)
11. kolo
41 24. 3. 2024, 12:00 Orion - Český Krumlov Horbowyj V.
42 12. 11. 2023, 10:00 České Budějovice B - Liberec 3:0 (10,18,21)
43 12. 11. 2023, 09:00 Dansport - Odolena Voda 1:3 (-21,22,-21,-15)
44 12. 11. 2023, 10:00 Meteor - Plzeň 0:3 (-20,-23,-15)
12. kolo
45 24. 3. 2024, 16:00 Orion - Český Krumlov Horbowyj V.
46 12. 11. 2023, 14:00 České Budějovice B - Liberec 3:1 (-26,12,18,23)
47 12. 11. 2023, 13:00 Dansport - Odolena Voda 0:3 (-14,-19,-16)
48 12. 11. 2023, 14:00 Meteor - Plzeň 3:1 (7,-18,22,22)
13. kolo
49 9. 12. 2023, 10:00 Plzeň - Orion 2:3 (-18,20,20,-22,-12)
50 9. 12. 2023, 09:00 Odolena Voda - Meteor 3:2 (-17,-21,22,13,8)
51 9. 12. 2023, 10:00 Liberec - Dansport 0:3 (-21,-22,-23)
52 28. 1. 2024, 11:00 Český Krumlov - České Budějovice B 3:1 (20,-28,24,17)
14. kolo
53 9. 12. 2023, 14:00 Plzeň - Orion 0:3 (-22,-13,-21)
54 9. 12. 2023, 13:00 Odolena Voda - Meteor 3:0 (16,13,23)
55 9. 12. 2023, 14:00 Liberec - Dansport 0:3 (-18,-15,-19)
56 28. 1. 2024, 15:00 Český Krumlov - České Budějovice B 3:1 (19,20,-23,12)
15. kolo
57 11. 2. 2024, 10:00 Orion - České Budějovice B 0:3 (-18,-17,-22)
58 3. 2. 2024, 11:00 Český Krumlov - Dansport 3:1 (17,-25,22,22)
59 3. 2. 2024, 10:00 Liberec - Meteor 3:0 (17,19,18)
60 3. 2. 2024, 10:00 Odolena Voda - Plzeň 3:0 (13,13,24)
16. kolo
61 11. 2. 2024, 14:00 Orion - České Budějovice B 1:3 (-20,21,-17,-21)
62 3. 2. 2024, 15:00 Český Krumlov - Dansport 3:1 (14,-20,18,19)
63 3. 2. 2024, 14:00 Liberec - Meteor 3:1 (-23,16,18,14)
64 3. 2. 2024, 14:00 Odolena Voda - Plzeň 3:0 (16,7,9)
17. kolo
65 3. 3. 2024, 09:00 Odolena Voda - Orion Zich J.
66 4. 2. 2024, 10:00 Plzeň - Liberec 3:2 (20,-26,22,-16,12)
67 4. 2. 2024, 10:00 Meteor - Český Krumlov 0:3 (-19,-20,-18)
68 4. 2. 2024, 10:00 Dansport - České Budějovice B 2:3 (18,20,-21,-18,-12)
18. kolo
69 3. 3. 2024, 13:00 Odolena Voda - Orion Zich J.
70 4. 2. 2024, 14:00 Plzeň - Liberec 1:3 (-23,18,-17,-22)
71 4. 2. 2024, 14:00 Meteor - Český Krumlov 0:3 (-14,-14,-22)
72 4. 2. 2024, 14:00 Dansport - České Budějovice B 3:1 (31,23,-21,21)
19. kolo
73 24. 2. 2024, 10:00 Orion - Dansport Zich J.
74 24. 2. 2024, 10:00 České Budějovice B - Meteor Sokol V.
75 24. 2. 2024, 10:00 Český Krumlov - Plzeň Janoušek V.
76 24. 2. 2024, 10:00 Liberec - Odolena Voda Beerová I.
20. kolo
77 24. 2. 2024, 14:00 Orion - Dansport Zich J.
78 24. 2. 2024, 14:00 České Budějovice B - Meteor Sokol V.
79 24. 2. 2024, 14:00 Český Krumlov - Plzeň Janoušek V.
80 24. 2. 2024, 14:00 Liberec - Odolena Voda Beerová I.
21. kolo
81 25. 2. 2024, 10:00 Liberec - Orion Beerová I.
82 6. 4. 2024, 11:00 Odolena Voda - Český Krumlov Kotrč M.
83 25. 2. 2024, 10:00 Plzeň - České Budějovice B Mertins J.
84 25. 2. 2024, 10:00 Meteor - Dansport Šedá V.
22. kolo
85 25. 2. 2024, 14:00 Liberec - Orion Beerová I.
86 6. 4. 2024, 15:00 Odolena Voda - Český Krumlov Kotrč M.
87 25. 2. 2024, 14:00 Plzeň - České Budějovice B Mertins J.
88 25. 2. 2024, 14:00 Meteor - Dansport Šedá V.
23. kolo
89 23. 3. 2024, 09:00 Orion - Meteor Zich J.
90 23. 3. 2024, 10:00 Dansport - Plzeň .
91 23. 3. 2024, 10:00 České Budějovice B - Odolena Voda Petrovič M.
92 23. 3. 2024, 10:00 Český Krumlov - Liberec Novotný M.
24. kolo
93 23. 3. 2024, 13:00 Orion - Meteor Zich J.
94 23. 3. 2024, 14:00 Dansport - Plzeň .
95 23. 3. 2024, 14:00 České Budějovice B - Odolena Voda Petrovič M.
96 23. 3. 2024, 14:00 Český Krumlov - Liberec Novotný M.
25. kolo
97 12. 11. 2023, 11:00 Český Krumlov - Orion 2:3 (18,-17,-14,16,-13)
98 24. 3. 2024, 10:00 Liberec - České Budějovice B .
99 24. 3. 2024, 09:00 Odolena Voda - Dansport .
100 24. 3. 2024, 10:00 Plzeň - Meteor .
26. kolo
101 12. 11. 2023, 15:00 Český Krumlov - Orion 3:0 (24,16,25)
102 24. 3. 2024, 14:00 Liberec - České Budějovice B .
103 24. 3. 2024, 13:00 Odolena Voda - Dansport .
104 24. 3. 2024, 14:00 Plzeň - Meteor .
27. kolo
105 13. 4. 2024, 10:00 Orion - Plzeň .
106 13. 4. 2024, 10:00 Meteor - Odolena Voda Šedá V.
107 13. 4. 2024, 10:00 Dansport - Liberec .
108 13. 4. 2024, 10:00 České Budějovice B - Český Krumlov .
28. kolo
109 13. 4. 2024, 14:00 Orion - Plzeň .
110 13. 4. 2024, 14:00 Meteor - Odolena Voda Šedá V.
111 13. 4. 2024, 14:00 Dansport - Liberec .
112 13. 4. 2024, 14:00 České Budějovice B - Český Krumlov .
Vedoucí soutěže: Václav STEFFEK, Srbská 21, 70030 Ostrava - Výškovice; MT: 737956055; E-mail: vaclav.steffek(at)seznam.cz
© ČVS 2015-2018