ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. liga ženy U22 - 1. část - skupina D

11. kolo
Jehnice3:0Dolní Újezd(23, 19, 13)
Zlín2:3Kojetín(12, -20, 10, -26, -13)
Kr. Pole B3:1Ostrava B(-21, 16, 14, 17)
Příští kolo
Jehnice3:0Dolní ÚjezdSO6.1.14:00
Zlín1:3KojetínSO11.11.14:00
Kr. Pole B3:0Ostrava BSO11.11.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Kojetín 2016 20 10 2 4 4 44:32 1671:1594 38
2 VK Královo Pole Brno B 20 9 3 3 5 44:32 1686:1592 36
3 VSC Zlín 20 10 2 2 6 42:34 1690:1605 36
4 TJ Sokol Jehnice Brno 20 7 5 4 4 47:35 1817:1694 35
5 TJ Sokol Dolní Újezd 20 6 2 3 9 32:41 1505:1584 25
6 TJ Ostrava B 20 1 3 1 15 19:54 1416:1716 10
kalendář skupiny
1. liga ženy U22 - 1. část - skupina D
1. kolo
1 17. 9. 2023, 10:00 Dolní Újezd - Jehnice 2:3 (-15,23,27,-15,-10)
2 16. 9. 2023, 10:00 Kojetín - Zlín 3:0 (25,13,21)
3 1. 10. 2023, 10:00 Ostrava B - Kr. Pole B 0:3 (-9,-22,-20)
2. kolo
4 17. 9. 2023, 14:00 Dolní Újezd - Jehnice 3:1 (20,15,-13,20)
5 16. 9. 2023, 14:00 Kojetín - Zlín 2:3 (-14,22,-12,21,-15)
6 1. 10. 2023, 14:00 Ostrava B - Kr. Pole B 3:2 (22,-25,20,-19,13)
3. kolo
7 30. 9. 2023, 10:00 Jehnice - Kr. Pole B 3:2 (21,-16,21,-25,9)
8 30. 9. 2023, 10:00 Zlín - Ostrava B 3:0 (16,23,16)
9 30. 9. 2023, 10:00 Dolní Újezd - Kojetín 3:0 (16,9,18)
4. kolo
10 30. 9. 2023, 14:00 Jehnice - Kr. Pole B 2:3 (23,20,-12,-21,-11)
11 30. 9. 2023, 14:00 Zlín - Ostrava B 3:1 (23,12,-24,27)
12 30. 9. 2023, 14:00 Dolní Újezd - Kojetín 3:0 (22,21,21)
5. kolo
13 7. 10. 2023, 09:00 Kojetín - Jehnice 2:3 (23,-19,-26,18,-14)
14 15. 10. 2023, 10:00 Ostrava B - Dolní Újezd Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 3:2 (-16,16,23,-13,12)
15 28. 10. 2023, 10:00 Kr. Pole B - Zlín 1:3 (-27,14,-15,-8)
6. kolo
16 7. 10. 2023, 13:00 Kojetín - Jehnice 2:3 (-20,22,-22,24,-8)
17 15. 10. 2023, 14:00 Ostrava B - Dolní Újezd Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-18,-22,-18)
18 28. 10. 2023, 14:00 Kr. Pole B - Zlín 2:3 (18,-23,23,-25,-10)
7. kolo
19 22. 10. 2023, 10:00 Jehnice - Zlín 3:1 (-19,17,22,25)
20 29. 10. 2023, 10:00 Dolní Újezd - Kr. Pole B 0:3 (-13,-23,-25)
21 28. 10. 2023, 10:00 Kojetín - Ostrava B 3:1 (-18,26,18,18)
8. kolo
22 22. 10. 2023, 14:00 Jehnice - Zlín 1:3 (17,-8,-22,-20)
23 29. 10. 2023, 14:00 Dolní Újezd - Kr. Pole B 1:3 (-21,20,-20,-17)
24 28. 10. 2023, 14:00 Kojetín - Ostrava B 3:0 (20,20,22)
9. kolo
25 3. 12. 2023, 10:00 Ostrava B - Jehnice Gen. Píky 2975 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-22,-16,-15)
26 4. 11. 2023, 10:00 Kr. Pole B - Kojetín 3:0 (21,22,15)
27 4. 11. 2023, 11:00 Zlín - Dolní Újezd 3:0 (18,15,16)
10. kolo
28 3. 12. 2023, 14:00 Ostrava B - Jehnice Gen. Píky 2975 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-14,-15,-21)
29 4. 11. 2023, 14:00 Kr. Pole B - Kojetín 3:0 (24,23,20)
30 4. 11. 2023, 14:00 Zlín - Dolní Újezd 3:0 (22,12,20)
11. kolo
31 6. 1. 2024, 10:00 Jehnice - Dolní Újezd 3:0 (23,19,13)
32 11. 11. 2023, 10:00 Zlín - Kojetín 2:3 (12,-20,10,-26,-13)
33 11. 11. 2023, 10:00 Kr. Pole B - Ostrava B 3:1 (-21,16,14,17)
12. kolo
34 6. 1. 2024, 14:00 Jehnice - Dolní Újezd 3:0 (25,15,19)
35 11. 11. 2023, 14:00 Zlín - Kojetín 1:3 (-21,-24,16,-13)
36 11. 11. 2023, 14:00 Kr. Pole B - Ostrava B 3:0 (17,10,18)
13. kolo
37 25. 11. 2023, 09:00 Kr. Pole B - Jehnice Milénova 808 Brno - Lesná 0:3 (-23,-13,-17)
38 17. 11. 2023, 10:00 Ostrava B - Zlín Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 1:3 (-24,14,-14,-22)
39 19. 11. 2023, 10:00 Kojetín - Dolní Újezd 3:0 (13,16,23)
14. kolo
40 25. 11. 2023, 13:00 Kr. Pole B - Jehnice Milénova 808 Brno - Lesná 3:2 (-29,14,23,-15,13)
41 17. 11. 2023, 14:00 Ostrava B - Zlín Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 1:3 (14,-23,-21,-22)
42 19. 11. 2023, 14:00 Kojetín - Dolní Újezd 3:1 (16,15,-24,14)
15. kolo
43 9. 12. 2023, 14:00 Jehnice - Kojetín 3:2 (-16,25,20,-23,10)
44 2. 12. 2023, 10:00 Dolní Újezd - Ostrava B 3:2 (-21,17,-24,12,9)
45 2. 12. 2023, 10:00 Zlín - Kr. Pole B Broučkova 372 Zlín - Příluky 0:3 (-26,-15,-23)
16. kolo
46 9. 12. 2023, 18:00 Jehnice - Kojetín 2:3 (-22,-25,23,18,-8)
47 2. 12. 2023, 14:00 Dolní Újezd - Ostrava B 3:0 (16,20,22)
48 2. 12. 2023, 14:00 Zlín - Kr. Pole B Broučkova 372 Zlín - Příluky 3:0 (23,19,23)
17. kolo
49 16. 12. 2023, 11:00 Zlín - Jehnice 0:3 (-13,-19,-21)
50 9. 12. 2023, 10:00 Kr. Pole B - Dolní Újezd 3:2 (16,-19,-18,20,10)
51 16. 12. 2023, 11:00 Ostrava B - Kojetín 0:3 (-21,-12,-15)
18. kolo
52 16. 12. 2023, 14:00 Zlín - Jehnice 3:1 (18,23,-15,21)
53 9. 12. 2023, 14:00 Kr. Pole B - Dolní Újezd 3:0 (16,21,21)
54 16. 12. 2023, 15:00 Ostrava B - Kojetín 0:3 (-20,-15,-11)
19. kolo
55 7. 1. 2024, 10:00 Jehnice - Ostrava B 2:3 (14,-19,-26,18,-11)
56 7. 1. 2024, 10:00 Kojetín - Kr. Pole B 3:1 (-21,13,21,18)
57 7. 1. 2024, 10:00 Dolní Újezd - Zlín 3:2 (-14,21,-19,20,6)
20. kolo
58 7. 1. 2024, 14:00 Jehnice - Ostrava B 0:3 (-22,-23,-23)
59 7. 1. 2024, 14:00 Kojetín - Kr. Pole B 3:0 (13,22,22)
60 7. 1. 2024, 14:00 Dolní Újezd - Zlín 3:0 (22,24,15)
Vedoucí soutěže: Václav STEFFEK, Srbská 21, 70030 Ostrava - Výškovice; MT: 737956055; E-mail: vaclav.steffek(at)seznam.cz
© ČVS 2015-2018