Reprezentace
30. 9. 2023
Muži - kvalifikace OH: ITA - CZE, Brazílie
Reprezentace
1. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: BRA - CZE, Brazílie
Reprezentace
3. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: CUB - CZE, Brazílie
Reprezentace
4. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: IRI - CZE, Brazílie
Reprezentace
7. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: GER - CZE, Brazílie
Reprezentace
7. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: UKR - CZE, Brazílie
Reprezentace
9. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: CZE - QAT, Brazílie

1. část soutěže - skupina C

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ JUNIOR Brno 16 15 0 0 1 45:8 1299:927 45
2 TJ Sokol Jehnice 16 8 2 0 6 32:28 1277:1301 28
3 SK Kojetín 2016 16 7 1 0 8 30:28 1230:1222 23
4 TJ Frenštát pod Radhoštěm 16 4 0 3 9 21:37 1143:1309 15
5 TJ Ostrava B 16 1 2 2 11 17:44 1198:1388 9
kalendář skupiny
1. část soutěže - skupina C
1. kolo
1 17. 9. 2022, 11:00 Frenštát p. R. - Kojetín 0:3 (-17,-17,-16)
2 24. 9. 2022, 10:00 Brno - Ostrava B 3:0 (15,21,16)
3 17. 9. 2022, 10:00 - Jehnice .
2. kolo
4 17. 9. 2022, 15:00 Frenštát p. R. - Kojetín 0:3 (-15,-11,-6)
5 24. 9. 2022, 14:00 Brno - Ostrava B 3:0 (14,19,21)
6 17. 9. 2022, 14:00 - Jehnice .
3. kolo
7 1. 10. 2022, 10:00 Kojetín - Jehnice 3:0 (29,18,23)
8 1. 10. 2022, 10:00 Ostrava B - .
9 1. 10. 2022, 11:00 Frenštát p. R. - Brno 0:3 (-23,-11,-17)
4. kolo
10 1. 10. 2022, 14:00 Kojetín - Jehnice 1:3 (23,-23,-22,-20)
11 1. 10. 2022, 14:00 Ostrava B - .
12 1. 10. 2022, 14:00 Frenštát p. R. - Brno 0:3 (-23,-13,-27)
5. kolo
13 8. 10. 2022, 11:00 Brno - Kojetín 3:1 (17,-22,22,21)
14 8. 10. 2022, 10:00 - Frenštát p. R. .
15 8. 10. 2022, 11:00 Jehnice - Ostrava B 3:0 (16,14,19)
6. kolo
16 8. 10. 2022, 16:00 Brno - Kojetín 3:0 (13,16,16)
17 8. 10. 2022, 14:00 - Frenštát p. R. .
18 8. 10. 2022, 15:00 Jehnice - Ostrava B 3:1 (17,-10,15,22)
7. kolo
19 29. 10. 2022, 09:00 Kojetín - Ostrava B 3:0 (22,16,18)
20 7. 1. 2023, 10:00 Frenštát p. R. - Jehnice 3:1 (18,-21,18,16)
21 29. 10. 2022, 10:00 Brno - .
8. kolo
22 29. 10. 2022, 13:00 Kojetín - Ostrava B 3:1 (15,-22,23,13)
23 7. 1. 2023, 12:00 Frenštát p. R. - Jehnice 3:0 (23,22,16)
24 29. 10. 2022, 14:00 Brno - .
9. kolo
25 5. 11. 2022, 10:00 - Kojetín .
26 5. 11. 2022, 11:00 Jehnice - Brno 3:0 (22,16,23)
27 25. 11. 2022, 16:30 Frenštát p. R. - Ostrava B Martinská čtvrť 1704 Frenštát pod Radhoštěm 2:3 (20,20,-19,-17,-21)
10. kolo
28 5. 11. 2022, 14:00 - Kojetín .
29 5. 11. 2022, 15:00 Jehnice - Brno 1:3 (20,-21,-13,-17)
30 25. 11. 2022, 18:00 Frenštát p. R. - Ostrava B Martinská čtvrť 1704 Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (15,17,15)
11. kolo
31 13. 11. 2022, 10:00 Kojetín - Frenštát p. R. 3:1 (15,-20,11,19)
32 12. 11. 2022, 11:00 Ostrava B - Brno 1:3 (18,-5,-22,-23)
33 12. 11. 2022, 10:00 Jehnice - .
12. kolo
34 13. 11. 2022, 14:00 Kojetín - Frenštát p. R. 3:0 (11,7,15)
35 12. 11. 2022, 15:00 Ostrava B - Brno 0:3 (-16,-16,-22)
36 12. 11. 2022, 14:00 Jehnice - .
13. kolo
37 3. 12. 2022, 10:00 Jehnice - Kojetín 3:1 (24,-20,20,10)
38 3. 12. 2022, 10:00 - Ostrava B .
39 3. 12. 2022, 11:00 Brno - Frenštát p. R. 3:1 (14,21,-30,19)
14. kolo
40 3. 12. 2022, 14:00 Jehnice - Kojetín 3:1 (23,16,-19,16)
41 3. 12. 2022, 14:00 - Ostrava B .
42 3. 12. 2022, 15:00 Brno - Frenštát p. R. 3:0 (9,16,14)
15. kolo
43 10. 12. 2022, 10:00 Kojetín - Brno 1:3 (-6,19,-11,-21)
44 10. 12. 2022, 10:00 Frenštát p. R. - .
45 10. 12. 2022, 10:00 Ostrava B - Jehnice Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 1:3 (-22,-24,21,-10)
16. kolo
46 10. 12. 2022, 14:00 Kojetín - Brno 0:3 (-13,-11,-9)
47 10. 12. 2022, 14:00 Frenštát p. R. - .
48 10. 12. 2022, 14:00 Ostrava B - Jehnice Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:3 (19,18,-13,-24,-6)
17. kolo
49 17. 12. 2022, 10:00 Ostrava B - Kojetín Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:3 (17,-22,15,-27,-11)
50 7. 1. 2023, 14:00 Jehnice - Frenštát p. R. HRAJE se ve FRENŠTÁTU 3:2 (-18,19,-16,22,13)
51 17. 12. 2022, 10:00 - Brno .
18. kolo
52 17. 12. 2022, 14:00 Ostrava B - Kojetín Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 3:1 (15,-21,20,21)
53 7. 1. 2023, 16:00 Jehnice - Frenštát p. R. HRAJE se ve FRENŠTÁTU 3:1 (-20,21,19,23)
54 17. 12. 2022, 14:00 - Brno .
19. kolo
55 15. 1. 2023, 10:00 Kojetín - .
56 15. 1. 2023, 10:00 Brno - Jehnice 3:0 (7,13,14)
57 8. 1. 2023, 10:00 Ostrava B - Frenštát p. R. Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-22,-14,-22)
20. kolo
58 15. 1. 2023, 14:00 Kojetín - .
59 15. 1. 2023, 14:00 Brno - Jehnice 3:0 (14,13,15)
60 8. 1. 2023, 14:00 Ostrava B - Frenštát p. R. Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 3:2 (-22,21,21,-18,7)
Vedoucí soutěže: Václav STEFFEK, Srbská 21, 70030 Ostrava - Výškovice; MT: 737956055; E-mail: vaclav.steffek(at)seznam.cz
© ČVS 2015-2018