Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. část soutěže - skupina o 1.-6. místo (C+D)

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ JUNIOR Brno 20 18 1 0 1 57:14 1717:1320 56
2 Volleyball Nymburk 20 15 1 1 3 51:17 1616:1279 48
3 TJ Sokol Dolní Újezd 20 7 3 0 10 33:38 1500:1577 27
4 TJ Sokol Jehnice 20 6 2 1 11 29:44 1514:1660 23
5 TJ Sokol Pardubice I. 20 6 0 4 10 33:43 1573:1699 22
6 SK Kojetín 2016 20 1 0 1 18 10:57 1251:1636 4
kalendář skupiny
2. část soutěže - skupina o 1.-6. místo (C+D)
1. kolo
1 29. 1. 2023, 10:00 Brno - Dolní Újezd 3:1 (-20,20,14,15)
2 28. 1. 2023, 10:00 Jehnice - Pardubice 3:2 (-22,-24,14,23,17)
3 28. 1. 2023, 11:00 Kojetín - Nymburk 0:3 (-20,-17,-21)
2. kolo
4 29. 1. 2023, 14:00 Brno - Dolní Újezd 3:0 (14,20,15)
5 28. 1. 2023, 14:00 Jehnice - Pardubice 3:2 (-19,15,17,-18,13)
6 28. 1. 2023, 15:00 Kojetín - Nymburk 0:3 (-11,-14,-18)
3. kolo
7 4. 2. 2023, 10:00 Pardubice - Brno Dašická 1083 Pardubice - Bílé Předměstí 1:3 (-16,21,-16,-21)
8 23. 2. 2023, 17:00 Nymburk - Jehnice Utkání přeloženo 3:1 (-25,9,16,14)
9 4. 2. 2023, 11:00 Kojetín - Dolní Újezd 0:3 (-23,-19,-19)
4. kolo
10 4. 2. 2023, 14:00 Pardubice - Brno Dašická 1083 Pardubice - Bílé Předměstí 1:3 (-14,-25,24,-19)
11 23. 2. 2023, 20:00 Nymburk - Jehnice Utkání přeloženo 3:0 (17,13,22)
12 4. 2. 2023, 15:00 Kojetín - Dolní Újezd 0:3 (-21,-14,-23)
5. kolo
13 11. 2. 2023, 11:00 Brno - Nymburk 3:0 (20,20,18)
14 11. 2. 2023, 10:00 Jehnice - Dolní Újezd Plovdivská 2572 Brno - Žabovřesky 3:0 (25,18,23)
15 26. 2. 2023, 10:00 Kojetín - Pardubice 0:3 (-19,-17,-14)
6. kolo
16 11. 2. 2023, 15:00 Brno - Nymburk 3:1 (23,18,-20,22)
17 11. 2. 2023, 14:00 Jehnice - Dolní Újezd Plovdivská 2572 Brno - Žabovřesky 1:3 (23,-17,-15,-24)
18 26. 2. 2023, 14:00 Kojetín - Pardubice 0:3 (-21,-22,-25)
7. kolo
19 25. 3. 2023, 10:00 Dolní Újezd - Brno 0:3 (-14,-20,-23)
20 4. 3. 2023, 10:00 Pardubice - Jehnice 1:3 (18,-14,-9,-15)
21 4. 3. 2023, 13:00 Nymburk - Kojetín 3:0 (16,13,14)
8. kolo
22 25. 3. 2023, 14:00 Dolní Újezd - Brno 1:3 (-19,21,-26,-15)
23 4. 3. 2023, 14:00 Pardubice - Jehnice 3:0 (26,11,16)
24 4. 3. 2023, 17:00 Nymburk - Kojetín 3:0 (18,14,17)
9. kolo
25 26. 3. 2023, 10:00 Brno - Pardubice 3:1 (21,-23,17,15)
26 11. 3. 2023, 10:00 Jehnice - Nymburk 2:3 (-17,20,-23,23,-9)
27 26. 3. 2023, 10:00 Dolní Újezd - Kojetín 3:2 (15,20,-21,-24,8)
10. kolo
28 26. 3. 2023, 13:00 Brno - Pardubice 3:0 (15,23,14)
29 11. 3. 2023, 14:00 Jehnice - Nymburk 0:3 (-15,-21,-20)
30 26. 3. 2023, 14:00 Dolní Újezd - Kojetín 3:0 (15,17,17)
11. kolo
31 1. 4. 2023, 11:00 Nymburk - Brno 2:3 (-24,-23,21,24,-10)
32 2. 4. 2023, 10:00 Dolní Újezd - Jehnice 3:0 (28,19,18)
33 2. 4. 2023, 10:00 Pardubice - Kojetín 3:0 (22,19,20)
12. kolo
34 1. 4. 2023, 15:00 Nymburk - Brno 0:3 (-19,-16,-21)
35 2. 4. 2023, 14:00 Dolní Újezd - Jehnice 3:0 (27,19,24)
36 2. 4. 2023, 14:00 Pardubice - Kojetín 3:0 (22,19,20)
Vedoucí soutěže: Václav STEFFEK, Srbská 21, 70030 Ostrava - Výškovice; MT: 737956055; E-mail: vaclav.steffek(at)seznam.cz
© ČVS 2015-2018