Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga U20 ženy - 1. část - skupina D

14. kolo
Třebíč-Znojmo
Junior-Svitavy
Tábor-KP Brno B
Příští kolo
Znojmo-TáborNE8.12.10:00
KP Brno B-JuniorNE8.12.10:00
Svitavy-TřebíčNE8.12.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Svitavy 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 VK Třebíč 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 SGLD Brno B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 NEVOGA Znojmo 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Junior Brno 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Volejbal Tábor 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
2. liga U20 ženy - 1. část - skupina D
1. kolo
1 15. 9. 2024, 10:00 KP Brno B - Znojmo .
2 15. 9. 2024, 10:00 Tábor - Svitavy .
3 15. 9. 2024, 10:00 Junior - Třebíč .
2. kolo
4 15. 9. 2024, 14:00 KP Brno B - Znojmo .
5 15. 9. 2024, 14:00 Tábor - Svitavy .
6 15. 9. 2024, 14:00 Junior - Třebíč .
3. kolo
7 29. 9. 2024, 10:00 Znojmo - Třebíč .
8 29. 9. 2024, 10:00 Svitavy - Junior .
9 29. 9. 2024, 10:00 KP Brno B - Tábor .
4. kolo
10 29. 9. 2024, 14:00 Znojmo - Třebíč .
11 29. 9. 2024, 14:00 Svitavy - Junior .
12 29. 9. 2024, 14:00 KP Brno B - Tábor .
5. kolo
13 6. 10. 2024, 10:00 Tábor - Znojmo .
14 6. 10. 2024, 10:00 Junior - KP Brno B .
15 6. 10. 2024, 10:00 Třebíč - Svitavy .
6. kolo
16 6. 10. 2024, 14:00 Tábor - Znojmo .
17 6. 10. 2024, 14:00 Junior - KP Brno B .
18 6. 10. 2024, 14:00 Třebíč - Svitavy .
7. kolo
19 13. 10. 2024, 10:00 Znojmo - Svitavy .
20 20. 10. 2024, 10:00 KP Brno B - Třebíč .
21 13. 10. 2024, 10:00 Tábor - Junior .
8. kolo
22 13. 10. 2024, 14:00 Znojmo - Svitavy .
23 20. 10. 2024, 14:00 KP Brno B - Třebíč .
24 13. 10. 2024, 14:00 Tábor - Junior .
9. kolo
25 24. 11. 2024, 10:00 Junior - Znojmo .
26 27. 10. 2024, 10:00 Třebíč - Tábor .
27 27. 10. 2024, 10:00 Svitavy - KP Brno B .
10. kolo
28 24. 11. 2024, 14:00 Junior - Znojmo .
29 27. 10. 2024, 14:00 Třebíč - Tábor .
30 27. 10. 2024, 14:00 Svitavy - KP Brno B .
11. kolo
31 10. 11. 2024, 10:00 Znojmo - KP Brno B .
32 10. 11. 2024, 10:00 Svitavy - Tábor .
33 10. 11. 2024, 10:00 Třebíč - Junior .
12. kolo
34 10. 11. 2024, 14:00 Znojmo - KP Brno B .
35 10. 11. 2024, 14:00 Svitavy - Tábor .
36 10. 11. 2024, 14:00 Třebíč - Junior .
13. kolo
37 1. 12. 2024, 10:00 Třebíč - Znojmo .
38 1. 12. 2024, 10:00 Junior - Svitavy .
39 1. 12. 2024, 10:00 Tábor - KP Brno B .
14. kolo
40 1. 12. 2024, 14:00 Třebíč - Znojmo .
41 1. 12. 2024, 14:00 Junior - Svitavy .
42 1. 12. 2024, 14:00 Tábor - KP Brno B .
15. kolo
43 8. 12. 2024, 10:00 Znojmo - Tábor .
44 8. 12. 2024, 10:00 KP Brno B - Junior .
45 8. 12. 2024, 10:00 Svitavy - Třebíč .
16. kolo
46 8. 12. 2024, 14:00 Znojmo - Tábor .
47 8. 12. 2024, 14:00 KP Brno B - Junior .
48 8. 12. 2024, 14:00 Svitavy - Třebíč .
17. kolo
49 12. 1. 2025, 10:00 Svitavy - Znojmo .
50 12. 1. 2025, 10:00 Třebíč - KP Brno B .
51 12. 1. 2025, 10:00 Junior - Tábor .
18. kolo
52 12. 1. 2025, 14:00 Svitavy - Znojmo .
53 12. 1. 2025, 14:00 Třebíč - KP Brno B .
54 12. 1. 2025, 14:00 Junior - Tábor .
19. kolo
55 19. 1. 2025, 10:00 Znojmo - Junior .
56 19. 1. 2025, 10:00 Tábor - Třebíč .
57 19. 1. 2025, 10:00 KP Brno B - Svitavy .
20. kolo
58 19. 1. 2025, 14:00 Znojmo - Junior .
59 19. 1. 2025, 14:00 Tábor - Třebíč .
60 19. 1. 2025, 14:00 KP Brno B - Svitavy .
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018