ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga ženy - skupina C

33. kolo
Nový Jičín0:3Opava(-14, -16, -15)
Frýdek - Místek B3:2Břeclav(20, -24, -15, 8, 6)
Šlapanice2:3Ostrava B(-26, 22, 20, -12, -12)
Ostrava C3:1Bílovec(21, -14, 25, 22)
Slavičín0:3Kroměříž(-10, -12, -13)
Příští kolo
Nový Jičín0:3OpavaSO16.3.14:00
Frýdek - Místek B1:3BřeclavSO16.3.14:00
Šlapanice1:3Ostrava BSO16.3.15:00
Ostrava C0:3BílovecSO16.3.14:00
Slavičín1:3KroměřížSO16.3.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 S.K. P.E.M.A. Opava 36 29 1 3 3 99:28 2988:2300 92
2 TJ Ostrava B 36 24 5 2 5 93:35 2953:2433 84
3 Lokomotiva Fosfa Břeclav 36 20 6 3 7 90:52 3205:2863 75
4 ŠSK Bílovec 36 22 0 4 10 78:54 2998:2735 70
5 TJ Sokol Šlapanice 36 16 5 4 11 74:64 2978:2883 62
6 TJ Sokol Frýdek - Místek B 36 14 6 5 11 76:66 3073:3012 59
7 VC Kroměříž 36 8 4 7 17 56:83 2789:3022 39
8 TJ Ostrava C 36 7 4 3 22 45:88 2677:3001 32
9 SVK Nový Jičín 36 5 3 4 24 46:91 2733:3145 25
10 SK Slavičín 36 0 1 0 35 11:107 1887:2887 2
kalendář skupiny
2. liga ženy - skupina C
1. kolo
1 7. 10. 2023, 10:00 Břeclav - Opava 3:2 (-17,-17,18,16,9)
2 7. 10. 2023, 09:00 Ostrava B - Nový Jičín 3:0 (21,17,18)
3 7. 10. 2023, 10:00 Bílovec - Frýdek - Místek B 3:1 (-24,19,24,13)
4 7. 10. 2023, 10:00 Kroměříž - Šlapanice 3:1 (-18,18,16,23)
5 7. 10. 2023, 10:00 Slavičín - Ostrava C 1:3 (-19,17,-23,-22)
2. kolo
6 7. 10. 2023, 14:00 Břeclav - Opava 3:1 (-20,18,16,22)
7 7. 10. 2023, 12:00 Ostrava B - Nový Jičín 3:0 (14,22,14)
8 7. 10. 2023, 14:00 Bílovec - Frýdek - Místek B 0:3 (-14,-22,-19)
9 7. 10. 2023, 14:00 Kroměříž - Šlapanice 1:3 (-17,17,-19,-17)
10 7. 10. 2023, 14:00 Slavičín - Ostrava C 0:3 (-19,-17,-21)
3. kolo
11 14. 10. 2023, 10:00 Opava - Ostrava C 3:0 (14,16,13)
12 14. 10. 2023, 09:00 Šlapanice - Slavičín 3:0 (20,17,22)
13 14. 10. 2023, 10:00 Frýdek - Místek B - Kroměříž 3:1 (19,-23,16,21)
14 14. 10. 2023, 09:00 Nový Jičín - Bílovec 1:3 (-14,20,-15,-17)
15 14. 10. 2023, 10:00 Břeclav - Ostrava B 3:0 (26,15,21)
4. kolo
16 14. 10. 2023, 14:00 Opava - Ostrava C 3:0 (23,6,7)
17 14. 10. 2023, 13:00 Šlapanice - Slavičín 3:0 (14,12,9)
18 14. 10. 2023, 14:00 Frýdek - Místek B - Kroměříž 0:3 (-22,-22,-19)
19 14. 10. 2023, 13:00 Nový Jičín - Bílovec 1:3 (-12,-18,23,-18)
20 14. 10. 2023, 14:00 Břeclav - Ostrava B 3:2 (23,-19,-23,14,12)
5. kolo
21 21. 10. 2023, 09:00 Ostrava B - Opava 3:1 (-23,20,15,21)
22 21. 10. 2023, 10:00 Bílovec - Břeclav 0:3 (-15,-12,-19)
23 21. 10. 2023, 10:00 Kroměříž - Nový Jičín 2:3 (-20,19,-16,23,-11)
24 21. 10. 2023, 10:00 Slavičín - Frýdek - Místek B 0:3 (-15,-12,-18)
25 21. 10. 2023, 11:00 Ostrava C - Šlapanice 3:2 (12,18,-21,-18,14)
6. kolo
26 21. 10. 2023, 13:00 Ostrava B - Opava 3:2 (17,-17,12,-16,10)
27 21. 10. 2023, 14:00 Bílovec - Břeclav 3:1 (22,18,-21,20)
28 21. 10. 2023, 14:00 Kroměříž - Nový Jičín 3:2 (13,-15,-22,20,8)
29 21. 10. 2023, 14:00 Slavičín - Frýdek - Místek B 0:3 (-14,-14,-18)
30 21. 10. 2023, 15:00 Ostrava C - Šlapanice 0:3 (-22,-18,-18)
7. kolo
31 4. 11. 2023, 10:00 Opava - Šlapanice 3:0 (23,14,10)
32 3. 11. 2023, 17:00 Frýdek - Místek B - Ostrava C 2:3 (-18,-22,22,25,-12)
33 4. 11. 2023, 10:00 Nový Jičín - Slavičín 3:0 (18,17,17)
34 4. 11. 2023, 10:00 Břeclav - Kroměříž 3:0 (20,19,11)
35 4. 11. 2023, 09:00 Ostrava B - Bílovec 3:0 (25,24,11)
8. kolo
36 4. 11. 2023, 14:00 Opava - Šlapanice 3:0 (17,13,20)
37 3. 11. 2023, 19:00 Frýdek - Místek B - Ostrava C 3:2 (-15,-17,24,24,13)
38 4. 11. 2023, 14:00 Nový Jičín - Slavičín 3:0 (19,6,16)
39 4. 11. 2023, 14:00 Břeclav - Kroměříž 3:0 (22,20,23)
40 4. 11. 2023, 13:00 Ostrava B - Bílovec 3:1 (23,19,-15,21)
9. kolo
41 11. 11. 2023, 09:00 Bílovec - Opava 0:3 (-19,-19,-21)
42 11. 11. 2023, 10:00 Kroměříž - Ostrava B 0:3 (-12,-21,-21)
43 11. 11. 2023, 10:00 Slavičín - Břeclav 1:3 (23,-18,-14,-15)
44 14. 12. 2023, 17:00 Ostrava C - Nový Jičín Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 2:3 (22,23,-19,-23,-13)
45 11. 11. 2023, 09:00 Šlapanice - Frýdek - Místek B 3:1 (18,21,-22,22)
10. kolo
46 11. 11. 2023, 13:00 Bílovec - Opava 1:3 (-21,-19,22,-11)
47 11. 11. 2023, 14:00 Kroměříž - Ostrava B 0:3 (-18,-12,-11)
48 11. 11. 2023, 14:00 Slavičín - Břeclav 1:3 (-14,-18,21,-11)
49 18. 1. 2024, 17:00 Ostrava C - Nový Jičín 1:3 (22,-17,-20,-20)
50 11. 11. 2023, 13:00 Šlapanice - Frýdek - Místek B 3:1 (-15,19,14,13)
11. kolo
51 18. 11. 2023, 10:00 Opava - Frýdek - Místek B 2:3 (-23,-21,19,15,-11)
52 18. 11. 2023, 09:00 Nový Jičín - Šlapanice 1:3 (-21,22,-15,-27)
53 18. 11. 2023, 10:00 Břeclav - Ostrava C 3:0 (18,14,15)
54 18. 11. 2023, 10:00 Ostrava B - Slavičín 3:0 (17,12,16)
55 17. 11. 2023, 10:00 Bílovec - Kroměříž 3:0 (17,16,21)
12. kolo
56 18. 11. 2023, 14:00 Opava - Frýdek - Místek B 3:1 (20,-24,17,11)
57 18. 11. 2023, 13:00 Nový Jičín - Šlapanice 0:3 (-21,-16,-23)
58 18. 11. 2023, 14:00 Břeclav - Ostrava C 3:1 (19,-24,17,14)
59 18. 11. 2023, 14:00 Ostrava B - Slavičín 3:0 (13,10,12)
60 17. 11. 2023, 14:00 Bílovec - Kroměříž 3:1 (-22,23,18,20)
13. kolo
61 2. 12. 2023, 10:00 Kroměříž - Opava 0:3 (-19,-13,-20)
62 2. 12. 2023, 10:00 Slavičín - Bílovec 0:3 (-8,-9,-21)
63 23. 11. 2023, 17:30 Ostrava C - Ostrava B 0:3 (-22,-16,-19)
64 2. 12. 2023, 09:00 Šlapanice - Břeclav 3:2 (27,17,-20,-19,13)
65 2. 12. 2023, 10:00 Frýdek - Místek B - Nový Jičín 3:0 (15,25,11)
14. kolo
66 2. 12. 2023, 14:00 Kroměříž - Opava 0:3 (-14,-20,-21)
67 2. 12. 2023, 14:00 Slavičín - Bílovec 0:3 (-7,-19,-15)
68 7. 12. 2023, 17:30 Ostrava C - Ostrava B 0:3 (-24,-18,-11)
69 2. 12. 2023, 13:00 Šlapanice - Břeclav 3:1 (-23,16,20,17)
70 2. 12. 2023, 14:00 Frýdek - Místek B - Nový Jičín 3:1 (-22,14,21,15)
15. kolo
71 9. 12. 2023, 10:00 Opava - Nový Jičín 3:0 (14,21,19)
72 9. 12. 2023, 10:00 Břeclav - Frýdek - Místek B 1:3 (-22,27,-22,-23)
73 9. 12. 2023, 11:00 Ostrava B - Šlapanice 3:0 (14,16,24)
74 9. 12. 2023, 10:00 Bílovec - Ostrava C 3:1 (16,17,-17,24)
75 9. 12. 2023, 10:00 Kroměříž - Slavičín 3:0 (15,20,19)
16. kolo
76 9. 12. 2023, 14:00 Opava - Nový Jičín 3:1 (13,-25,12,16)
77 9. 12. 2023, 14:00 Břeclav - Frýdek - Místek B 3:2 (-23,14,-24,27,11)
78 9. 12. 2023, 15:00 Ostrava B - Šlapanice 3:0 (11,22,16)
79 9. 12. 2023, 14:00 Bílovec - Ostrava C 3:0 (22,15,21)
80 9. 12. 2023, 14:00 Kroměříž - Slavičín 3:0 (19,12,14)
17. kolo
81 16. 12. 2023, 10:00 Slavičín - Opava 0:3 (-12,-11,-5)
82 16. 12. 2023, 09:00 Ostrava C - Kroměříž 3:1 (15,-19,8,16)
83 16. 12. 2023, 09:00 Šlapanice - Bílovec 3:2 (-22,-19,19,21,11)
84 17. 11. 2023, 10:00 Frýdek - Místek B - Ostrava B 0:3 (-19,-23,-21)
85 16. 12. 2023, 10:00 Nový Jičín - Břeclav 1:3 (-22,-14,18,-15)
18. kolo
86 16. 12. 2023, 14:00 Slavičín - Opava 0:3 (-8,-14,-18)
87 16. 12. 2023, 13:00 Ostrava C - Kroměříž 3:2 (-24,14,17,-19,12)
88 16. 12. 2023, 13:00 Šlapanice - Bílovec 3:2 (-23,-23,12,15,6)
89 17. 11. 2023, 14:00 Frýdek - Místek B - Ostrava B 2:3 (22,-22,24,-23,-13)
90 16. 12. 2023, 14:00 Nový Jičín - Břeclav 2:3 (22,-22,24,-10,-11)
19. kolo
91 13. 1. 2024, 10:00 Opava - Břeclav 3:0 (23,19,17)
92 13. 1. 2024, 10:00 Nový Jičín - Ostrava B 0:3 (-14,-18,-17)
93 13. 1. 2024, 10:00 Frýdek - Místek B - Bílovec 1:3 (-20,25,-17,-22)
94 13. 1. 2024, 09:00 Šlapanice - Kroměříž 3:2 (14,24,-13,-23,10)
95 13. 1. 2024, 10:00 Ostrava C - Slavičín 3:1 (22,-15,20,19)
20. kolo
96 13. 1. 2024, 14:00 Opava - Břeclav 1:3 (17,-19,-26,-23)
97 13. 1. 2024, 14:00 Nový Jičín - Ostrava B 0:3 (-13,-9,-12)
98 13. 1. 2024, 14:00 Frýdek - Místek B - Bílovec 0:3 (-16,-19,-26)
99 13. 1. 2024, 13:00 Šlapanice - Kroměříž 3:2 (-19,13,23,-20,6)
100 13. 1. 2024, 14:00 Ostrava C - Slavičín 3:0 (17,20,17)
21. kolo
101 20. 1. 2024, 10:00 Ostrava C - Opava Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-16,-21,-18)
102 20. 1. 2024, 10:00 Slavičín - Šlapanice 0:3 (-17,-23,-12)
103 20. 1. 2024, 09:00 Kroměříž - Frýdek - Místek B 2:3 (-20,20,18,-20,-13)
104 20. 1. 2024, 10:00 Bílovec - Nový Jičín 3:1 (24,23,-26,21)
105 20. 1. 2024, 11:00 Ostrava B - Břeclav 0:3 (-24,-24,-24)
22. kolo
106 20. 1. 2024, 14:00 Ostrava C - Opava Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 1:3 (17,-19,-12,-9)
107 20. 1. 2024, 14:00 Slavičín - Šlapanice 1:3 (-23,24,-12,-23)
108 20. 1. 2024, 13:00 Kroměříž - Frýdek - Místek B 2:3 (-12,18,-11,15,-13)
109 20. 1. 2024, 14:00 Bílovec - Nový Jičín 3:1 (-21,25,23,17)
110 20. 1. 2024, 15:00 Ostrava B - Břeclav 3:1 (22,20,-15,9)
23. kolo
111 27. 1. 2024, 10:00 Opava - Ostrava B 3:1 (15,21,-21,18)
112 27. 1. 2024, 11:00 Břeclav - Bílovec 3:2 (-22,24,-20,21,14)
113 27. 1. 2024, 10:00 Nový Jičín - Kroměříž 2:3 (-23,26,-21,20,-13)
114 27. 1. 2024, 10:00 Frýdek - Místek B - Slavičín 3:0 (19,20,10)
115 14. 1. 2024, 10:00 Šlapanice - Ostrava C 3:1 (23,15,-21,15)
24. kolo
116 27. 1. 2024, 14:00 Opava - Ostrava B 3:0 (23,24,20)
117 27. 1. 2024, 15:00 Břeclav - Bílovec 1:3 (19,-22,-7,-16)
118 27. 1. 2024, 14:00 Nový Jičín - Kroměříž 1:3 (-18,-22,21,-21)
119 27. 1. 2024, 14:00 Frýdek - Místek B - Slavičín 3:0 (23,18,15)
120 14. 1. 2024, 14:00 Šlapanice - Ostrava C 3:0 (19,18,16)
25. kolo
121 10. 2. 2024, 09:00 Šlapanice - Opava 2:3 (-15,19,18,-23,-10)
122 9. 2. 2024, 17:00 Ostrava C - Frýdek - Místek B 1:3 (17,-24,-19,-18)
123 10. 2. 2024, 10:00 Slavičín - Nový Jičín 0:3 (-11,-20,-19)
124 10. 2. 2024, 10:00 Kroměříž - Břeclav 3:2 (-19,18,-17,21,13)
125 10. 2. 2024, 10:00 Bílovec - Ostrava B 2:3 (-25,25,11,-18,-11)
26. kolo
126 10. 2. 2024, 13:00 Šlapanice - Opava 1:3 (-22,-16,17,-13)
127 9. 2. 2024, 19:00 Ostrava C - Frýdek - Místek B 0:3 (-14,-21,-19)
128 10. 2. 2024, 14:00 Slavičín - Nový Jičín 3:2 (20,-15,18,-26,7)
129 10. 2. 2024, 14:00 Kroměříž - Břeclav 2:3 (-14,16,-19,20,-11)
130 10. 2. 2024, 14:00 Bílovec - Ostrava B 0:3 (-21,-12,-24)
27. kolo
131 17. 2. 2024, 10:00 Opava - Bílovec 3:0 (18,19,21)
132 17. 2. 2024, 10:00 Ostrava B - Kroměříž 3:0 (21,21,14)
133 17. 2. 2024, 11:00 Břeclav - Slavičín 3:0 (20,15,22)
134 2. 3. 2024, 10:00 Nový Jičín - Ostrava C 1:3 (22,-21,-30,-20)
135 17. 2. 2024, 10:00 Frýdek - Místek B - Šlapanice 3:0 (23,14,22)
28. kolo
136 17. 2. 2024, 14:00 Opava - Bílovec 3:1 (-17,24,24,14)
137 17. 2. 2024, 14:00 Ostrava B - Kroměříž 3:0 (19,19,23)
138 17. 2. 2024, 15:00 Břeclav - Slavičín 3:1 (11,13,-22,8)
139 2. 3. 2024, 14:00 Nový Jičín - Ostrava C 3:0 (14,25,21)
140 17. 2. 2024, 14:00 Frýdek - Místek B - Šlapanice 3:2 (27,-23,-17,25,9)
29. kolo
141 24. 2. 2024, 09:00 Frýdek - Místek B - Opava 0:3 (-21,-12,-15)
142 10. 3. 2024, 12:00 Šlapanice - Nový Jičín 3:0 (20,16,24)
143 24. 2. 2024, 10:00 Ostrava C - Břeclav 0:3 (-21,-15,-17)
144 24. 2. 2024, 10:00 Slavičín - Ostrava B 0:3 (-11,-7,-7)
145 24. 2. 2024, 09:00 Kroměříž - Bílovec 0:3 (-16,-13,-20)
30. kolo
146 24. 2. 2024, 13:00 Frýdek - Místek B - Opava 0:3 (-17,-17,-21)
147 10. 3. 2024, 14:00 Šlapanice - Nový Jičín 3:1 (14,14,-23,16)
148 24. 2. 2024, 14:00 Ostrava C - Břeclav 0:3 (-19,-13,-19)
149 24. 2. 2024, 14:00 Slavičín - Ostrava B 0:3 (-13,-12,-15)
150 24. 2. 2024, 13:00 Kroměříž - Bílovec 1:3 (-18,-29,17,-14)
31. kolo
151 9. 3. 2024, 10:00 Opava - Kroměříž 3:1 (21,15,-23,22)
152 9. 3. 2024, 10:00 Bílovec - Slavičín 3:1 (22,14,-21,7)
153 29. 2. 2024, 17:30 Ostrava B - Ostrava C 3:0 (17,21,17)
154 9. 3. 2024, 10:00 Břeclav - Šlapanice 3:0 (22,22,21)
155 9. 3. 2024, 10:00 Nový Jičín - Frýdek - Místek B 1:3 (22,-12,-19,-14)
32. kolo
156 9. 3. 2024, 14:00 Opava - Kroměříž 3:0 (11,14,15)
157 9. 3. 2024, 14:00 Bílovec - Slavičín 3:0 (15,19,12)
158 21. 3. 2024, 17:30 Ostrava B - Ostrava C 2:3 (12,-16,-19,18,-7)
159 9. 3. 2024, 14:00 Břeclav - Šlapanice 1:3 (20,-21,-15,-21)
160 9. 3. 2024, 14:00 Nový Jičín - Frýdek - Místek B 3:2 (-22,20,-21,19,12)
33. kolo
161 16. 3. 2024, 10:00 Nový Jičín - Opava 0:3 (-14,-16,-15)
162 16. 3. 2024, 10:00 Frýdek - Místek B - Břeclav 3:2 (20,-24,-15,8,6)
163 16. 3. 2024, 11:00 Šlapanice - Ostrava B 2:3 (-26,22,20,-12,-12)
164 16. 3. 2024, 10:00 Ostrava C - Bílovec 3:1 (21,-14,25,22)
165 16. 3. 2024, 09:00 Slavičín - Kroměříž 0:3 (-10,-12,-13)
34. kolo
166 16. 3. 2024, 14:00 Nový Jičín - Opava 0:3 (-23,-18,-17)
167 16. 3. 2024, 14:00 Frýdek - Místek B - Břeclav 1:3 (-20,23,-19,-12)
168 16. 3. 2024, 15:00 Šlapanice - Ostrava B 1:3 (22,-17,-12,-18)
169 16. 3. 2024, 14:00 Ostrava C - Bílovec 0:3 (-20,-20,-20)
170 16. 3. 2024, 13:00 Slavičín - Kroměříž 1:3 (-13,21,-12,-21)
35. kolo
171 23. 3. 2024, 10:00 Opava - Slavičín 3:0 (8,10,14)
172 23. 3. 2024, 10:00 Kroměříž - Ostrava C 3:0 (19,14,22)
173 23. 3. 2024, 10:00 Bílovec - Šlapanice 3:0 (19,20,21)
174 23. 3. 2024, 10:00 Ostrava B - Frýdek - Místek B 3:2 (-19,-19,19,19,6)
175 23. 3. 2024, 10:00 Břeclav - Nový Jičín 3:1 (-22,18,20,15)
36. kolo
176 23. 3. 2024, 14:00 Opava - Slavičín 3:0 (15,4,10)
177 23. 3. 2024, 14:00 Kroměříž - Ostrava C 3:2 (-20,24,20,-10,9)
178 23. 3. 2024, 14:00 Bílovec - Šlapanice 3:0 (12,13,13)
179 23. 3. 2024, 14:00 Ostrava B - Frýdek - Místek B 1:3 (19,-18,-13,-20)
180 23. 3. 2024, 14:00 Břeclav - Nový Jičín 3:1 (15,-23,11,12)
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: bohouschab@gmail.com
© ČVS 2015-2018