ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga ženy - skupina B

36. kolo
Nové Veselí0:3Žižkov(-20, -16, -18)
Bohemians3:2Brno - Juliánov(-19, -20, 17, 17, 12)
Střešovice B3:1Č. Kostelec(23, 14, -18, 23)
Havlíčkův Brod3:0Česká Třebová(23, 18, 25)
ČVUT Praha1:3Brno B(14, -21, -22, -21)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Nové Veselí 36 26 2 1 7 90:41 3071:2661 83
2 TJ Sokol Geodézie Česká Třebová 36 15 10 4 7 86:58 3195:2989 69
3 VSK ČVUT Praha 36 19 2 5 10 77:56 3011:2826 66
4 TJ Bohemians Praha 36 15 6 5 10 83:61 3214:3074 62
5 TJ Sokol Žižkov I 36 14 7 1 14 72:67 2987:2991 57
6 TJ Sokol Brno - Juliánov 36 14 4 5 13 70:71 3070:3086 55
7 VK Brno B 36 10 5 10 11 70:80 3196:3292 50
8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36 10 5 4 17 60:79 2858:3031 44
9 TJ Tatran Střešovice B 36 8 1 3 24 43:87 2708:2981 29
10 Volejbal Červený Kostelec 36 5 2 6 23 44:95 2839:3218 25
kalendář skupiny
2. liga ženy - skupina B
1. kolo
1 7. 10. 2023, 10:00 ČVUT Praha - Nové Veselí 0:3 (-22,-22,-22)
2 7. 10. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Brno B Jihlavská 628 Havlíčkův Brod 1:3 (-14,-23,22,-20)
3 7. 10. 2023, 09:00 Střešovice B - Česká Třebová 0:3 (-21,-22,-20)
4 7. 10. 2023, 10:00 Bohemians - Č. Kostelec 3:0 (17,14,22)
5 7. 10. 2023, 10:00 Žižkov - Brno - Juliánov 0:3 (-22,-21,-16)
2. kolo
6 7. 10. 2023, 14:00 ČVUT Praha - Nové Veselí 1:3 (-18,16,-23,-20)
7 7. 10. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Brno B Jihlavská 628 Havlíčkův Brod 3:1 (23,24,-16,20)
8 7. 10. 2023, 14:00 Střešovice B - Česká Třebová 2:3 (25,24,-18,-18,-7)
9 7. 10. 2023, 14:00 Bohemians - Č. Kostelec 3:2 (-10,26,-16,15,15)
10 7. 10. 2023, 14:00 Žižkov - Brno - Juliánov 1:3 (-16,-27,15,-18)
3. kolo
11 14. 10. 2023, 10:00 Nové Veselí - Brno - Juliánov 3:0 (23,13,12)
12 14. 10. 2023, 11:00 Č. Kostelec - Žižkov 1:3 (-21,19,-23,-18)
13 14. 10. 2023, 10:00 Česká Třebová - Bohemians 3:2 (-18,-20,21,15,13)
14 14. 10. 2023, 10:00 Brno B - Střešovice B 3:1 (-20,22,20,15)
15 14. 10. 2023, 10:00 ČVUT Praha - Havlíčkův Brod 3:0 (19,19,18)
4. kolo
16 14. 10. 2023, 14:00 Nové Veselí - Brno - Juliánov 3:1 (11,18,-18,27)
17 14. 10. 2023, 15:00 Č. Kostelec - Žižkov 3:1 (20,23,-18,22)
18 14. 10. 2023, 14:00 Česká Třebová - Bohemians 3:1 (21,17,-17,17)
19 14. 10. 2023, 14:00 Brno B - Střešovice B 3:0 (18,21,17)
20 14. 10. 2023, 14:00 ČVUT Praha - Havlíčkův Brod 3:1 (-25,17,19,21)
5. kolo
21 21. 10. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí Jihlavská 628 Havlíčkův Brod 1:3 (-22,15,-22,-17)
22 21. 10. 2023, 09:00 Střešovice B - ČVUT Praha 0:3 (-22,-8,-17)
23 21. 10. 2023, 10:00 Bohemians - Brno B 3:2 (-27,11,22,-23,14)
24 21. 10. 2023, 10:00 Žižkov - Česká Třebová 0:3 (-22,-14,-21)
25 21. 10. 2023, 10:00 Brno - Juliánov - Č. Kostelec Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:1 (-14,11,24,19)
6. kolo
26 21. 10. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí Jihlavská 628 Havlíčkův Brod 3:1 (-19,17,25,21)
27 21. 10. 2023, 13:00 Střešovice B - ČVUT Praha 0:3 (-24,-21,-24)
28 21. 10. 2023, 14:00 Bohemians - Brno B 2:3 (18,-24,-22,17,-12)
29 21. 10. 2023, 14:00 Žižkov - Česká Třebová 1:3 (23,-17,-23,-18)
30 21. 10. 2023, 14:00 Brno - Juliánov - Č. Kostelec Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:2 (13,-20,-23,23,16)
7. kolo
31 4. 11. 2023, 10:00 Nové Veselí - Č. Kostelec 3:0 (28,19,12)
32 4. 11. 2023, 11:00 Česká Třebová - Brno - Juliánov 2:3 (-20,14,19,-22,-12)
33 4. 11. 2023, 09:00 Brno B - Žižkov 2:3 (19,18,-16,-16,-15)
34 4. 11. 2023, 10:00 ČVUT Praha - Bohemians 3:1 (-22,23,24,23)
35 4. 11. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Střešovice B 2:3 (15,-20,-21,22,-7)
8. kolo
36 4. 11. 2023, 14:00 Nové Veselí - Č. Kostelec 3:0 (26,14,17)
37 4. 11. 2023, 15:00 Česká Třebová - Brno - Juliánov 3:0 (16,23,27)
38 4. 11. 2023, 13:00 Brno B - Žižkov 1:3 (-21,23,-19,-16)
39 4. 11. 2023, 14:00 ČVUT Praha - Bohemians 0:3 (-22,-22,-22)
40 4. 11. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Střešovice B 3:1 (21,20,-22,16)
9. kolo
41 11. 11. 2023, 10:00 Střešovice B - Nové Veselí 1:3 (21,-24,-24,-19)
42 11. 11. 2023, 10:00 Bohemians - Havlíčkův Brod 3:1 (19,18,-21,15)
43 11. 11. 2023, 10:00 Žižkov - ČVUT Praha 1:3 (-20,-22,22,-24)
44 11. 11. 2023, 10:00 Brno - Juliánov - Brno B Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:1 (22,17,-21,16)
45 11. 11. 2023, 11:00 Č. Kostelec - Česká Třebová 0:3 (-14,-24,-15)
10. kolo
46 11. 11. 2023, 14:00 Střešovice B - Nové Veselí 1:3 (23,-17,-22,-16)
47 11. 11. 2023, 14:00 Bohemians - Havlíčkův Brod 3:0 (19,21,15)
48 11. 11. 2023, 14:00 Žižkov - ČVUT Praha 0:3 (-22,-21,-16)
49 11. 11. 2023, 14:00 Brno - Juliánov - Brno B Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 2:3 (-17,-19,22,26,-17)
50 11. 11. 2023, 15:00 Č. Kostelec - Česká Třebová 3:2 (-18,-22,24,23,12)
11. kolo
51 18. 11. 2023, 10:00 Nové Veselí - Česká Třebová Radostín nad Oslavou136 3:0 (11,13,22)
52 18. 11. 2023, 10:00 Brno B - Č. Kostelec 3:1 (-28,24,20,20)
53 8. 10. 2023, 10:00 ČVUT Praha - Brno - Juliánov 3:0 (29,14,15)
54 18. 11. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Žižkov 0:3 (-14,-19,-15)
55 18. 11. 2023, 09:00 Střešovice B - Bohemians 0:3 (-21,-21,-21)
12. kolo
56 18. 11. 2023, 14:00 Nové Veselí - Česká Třebová Radostín nad Oslavou136 3:2 (7,16,-19,-22,13)
57 18. 11. 2023, 14:00 Brno B - Č. Kostelec 2:3 (23,-24,-22,24,-13)
58 8. 10. 2023, 14:00 ČVUT Praha - Brno - Juliánov 3:1 (21,-22,15,11)
59 18. 11. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Žižkov 1:3 (13,-21,-18,-14)
60 18. 11. 2023, 14:00 Střešovice B - Bohemians 0:3 (-22,-15,-18)
13. kolo
61 2. 12. 2023, 10:00 Bohemians - Nové Veselí 1:3 (-19,13,-13,-28)
62 2. 12. 2023, 10:00 Žižkov - Střešovice B 3:0 (16,23,22)
63 2. 12. 2023, 10:00 Brno - Juliánov - Havlíčkův Brod 2:3 (-20,18,15,-12,-12)
64 2. 12. 2023, 11:00 Č. Kostelec - ČVUT Praha 1:3 (16,-21,-26,-16)
65 2. 12. 2023, 09:00 Česká Třebová - Brno B 3:0 (20,16,17)
14. kolo
66 2. 12. 2023, 14:00 Bohemians - Nové Veselí 1:3 (22,-12,-18,-15)
67 2. 12. 2023, 14:00 Žižkov - Střešovice B 3:1 (-21,22,20,13)
68 2. 12. 2023, 14:00 Brno - Juliánov - Havlíčkův Brod 3:0 (20,23,20)
69 2. 12. 2023, 15:00 Č. Kostelec - ČVUT Praha 0:3 (-21,-12,-21)
70 2. 12. 2023, 13:00 Česká Třebová - Brno B 2:3 (-24,22,22,-14,-12)
15. kolo
71 9. 12. 2023, 09:00 Nové Veselí - Brno B 3:0 (21,16,13)
72 9. 12. 2023, 10:00 ČVUT Praha - Česká Třebová 2:3 (-21,21,24,-21,-8)
73 9. 12. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Č. Kostelec 3:1 (16,-20,15,16)
74 9. 12. 2023, 10:00 Střešovice B - Brno - Juliánov 1:3 (-15,-22,24,-18)
75 9. 12. 2023, 10:00 Bohemians - Žižkov 1:3 (15,-25,-17,-16)
16. kolo
76 9. 12. 2023, 13:00 Nové Veselí - Brno B 0:3 (-13,-19,-14)
77 9. 12. 2023, 14:00 ČVUT Praha - Česká Třebová 3:1 (-19,19,22,18)
78 9. 12. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Č. Kostelec 3:0 (18,13,20)
79 9. 12. 2023, 14:00 Střešovice B - Brno - Juliánov 1:3 (17,-23,-22,-15)
80 9. 12. 2023, 14:00 Bohemians - Žižkov 3:1 (-25,12,21,22)
17. kolo
81 16. 12. 2023, 10:00 Žižkov - Nové Veselí 1:3 (23,-21,-14,-11)
82 16. 12. 2023, 10:00 Brno - Juliánov - Bohemians 3:1 (23,-18,14,19)
83 16. 12. 2023, 11:00 Č. Kostelec - Střešovice B 1:3 (-19,23,-15,-24)
84 16. 12. 2023, 09:00 Česká Třebová - Havlíčkův Brod 3:0 (17,22,16)
85 16. 12. 2023, 10:00 Brno B - ČVUT Praha 1:3 (-19,-22,23,-22)
18. kolo
86 16. 12. 2023, 14:00 Žižkov - Nové Veselí 3:1 (-7,22,22,14)
87 16. 12. 2023, 14:00 Brno - Juliánov - Bohemians 2:3 (-24,-17,19,15,-11)
88 16. 12. 2023, 15:00 Č. Kostelec - Střešovice B 1:3 (13,-16,-19,-17)
89 16. 12. 2023, 13:00 Česká Třebová - Havlíčkův Brod 3:0 (18,18,21)
90 16. 12. 2023, 14:00 Brno B - ČVUT Praha 3:0 (26,23,22)
19. kolo
91 13. 1. 2024, 10:00 Nové Veselí - ČVUT Praha Radostín nad Oslavou136 3:1 (15,19,-18,21)
92 13. 1. 2024, 10:00 Brno B - Havlíčkův Brod 3:2 (10,-23,13,-22,13)
93 13. 1. 2024, 10:00 Česká Třebová - Střešovice B 3:0 (19,24,20)
94 13. 1. 2024, 10:00 Č. Kostelec - Bohemians 3:1 (17,-20,25,17)
95 13. 1. 2024, 10:00 Brno - Juliánov - Žižkov 0:3 (-22,-16,-22)
20. kolo
96 13. 1. 2024, 14:00 Nové Veselí - ČVUT Praha Radostín nad Oslavou136 0:3 (-17,-22,-17)
97 13. 1. 2024, 14:00 Brno B - Havlíčkův Brod 2:3 (12,-24,-24,15,-12)
98 13. 1. 2024, 14:00 Česká Třebová - Střešovice B 3:1 (13,25,-22,15)
99 13. 1. 2024, 14:00 Č. Kostelec - Bohemians 3:1 (20,12,-18,29)
100 13. 1. 2024, 14:00 Brno - Juliánov - Žižkov 3:1 (16,-19,16,17)
21. kolo
101 20. 1. 2024, 10:00 Brno - Juliánov - Nové Veselí 1:3 (22,-17,-19,-20)
102 20. 1. 2024, 10:00 Žižkov - Č. Kostelec 3:0 (23,13,21)
103 20. 1. 2024, 10:00 Bohemians - Česká Třebová 3:0 (13,23,17)
104 20. 1. 2024, 09:00 Střešovice B - Brno B 3:0 (22,19,14)
105 20. 1. 2024, 10:00 Havlíčkův Brod - ČVUT Praha 2:3 (-19,-18,16,22,-7)
22. kolo
106 20. 1. 2024, 14:00 Brno - Juliánov - Nové Veselí 0:3 (-14,-23,-24)
107 20. 1. 2024, 14:00 Žižkov - Č. Kostelec 3:1 (-23,18,22,18)
108 20. 1. 2024, 14:00 Bohemians - Česká Třebová 2:3 (-19,-31,25,23,-9)
109 20. 1. 2024, 14:00 Střešovice B - Brno B 3:1 (-26,21,24,12)
110 20. 1. 2024, 14:00 Havlíčkův Brod - ČVUT Praha 3:1 (-16,17,19,24)
23. kolo
111 27. 1. 2024, 10:00 Nové Veselí - Havlíčkův Brod 3:0 (22,16,19)
112 27. 1. 2024, 10:00 ČVUT Praha - Střešovice B 3:0 (13,26,18)
113 27. 1. 2024, 10:00 Brno B - Bohemians 0:3 (-11,-20,-28)
114 27. 1. 2024, 11:00 Česká Třebová - Žižkov 3:0 (23,9,29)
115 27. 1. 2024, 10:00 Č. Kostelec - Brno - Juliánov 1:3 (-22,20,-18,-22)
24. kolo
116 27. 1. 2024, 14:00 Nové Veselí - Havlíčkův Brod 3:0 (15,16,21)
117 27. 1. 2024, 14:00 ČVUT Praha - Střešovice B 3:0 (10,18,20)
118 27. 1. 2024, 14:00 Brno B - Bohemians 3:1 (-23,20,16,25)
119 27. 1. 2024, 15:00 Česká Třebová - Žižkov 1:3 (-16,16,-17,-22)
120 27. 1. 2024, 14:00 Č. Kostelec - Brno - Juliánov 3:0 (23,29,22)
25. kolo
121 10. 2. 2024, 11:00 Č. Kostelec - Nové Veselí 2:3 (-19,-11,22,22,-9)
122 10. 2. 2024, 10:00 Brno - Juliánov - Česká Třebová 1:3 (23,-19,-12,-23)
123 10. 2. 2024, 10:00 Žižkov - Brno B 3:2 (19,21,-19,-17,8)
124 10. 2. 2024, 10:00 Bohemians - ČVUT Praha 3:0 (11,14,17)
125 10. 2. 2024, 09:00 Střešovice B - Havlíčkův Brod 3:0 (16,12,19)
26. kolo
126 10. 2. 2024, 15:00 Č. Kostelec - Nové Veselí 0:3 (-18,-18,-22)
127 10. 2. 2024, 14:00 Brno - Juliánov - Česká Třebová 3:0 (11,22,24)
128 10. 2. 2024, 14:00 Žižkov - Brno B 3:2 (23,-23,12,-23,6)
129 10. 2. 2024, 14:00 Bohemians - ČVUT Praha 3:2 (-22,25,23,-21,8)
130 10. 2. 2024, 14:00 Střešovice B - Havlíčkův Brod 3:0 (19,21,20)
27. kolo
131 17. 2. 2024, 10:00 Nové Veselí - Střešovice B 3:1 (15,9,-26,19)
132 17. 2. 2024, 10:00 Havlíčkův Brod - Bohemians 3:2 (23,-22,15,-20,1)
133 17. 2. 2024, 10:00 ČVUT Praha - Žižkov 2:3 (23,16,-22,-23,-4)
134 17. 2. 2024, 10:00 Brno B - Brno - Juliánov 2:3 (-14,-28,22,18,-14)
135 17. 2. 2024, 11:00 Česká Třebová - Č. Kostelec 3:0 (10,24,20)
28. kolo
136 17. 2. 2024, 14:00 Nové Veselí - Střešovice B 3:0 (22,18,10)
137 17. 2. 2024, 14:00 Havlíčkův Brod - Bohemians 2:3 (-17,22,22,-14,-6)
138 17. 2. 2024, 14:00 ČVUT Praha - Žižkov 0:3 (-24,-25,-21)
139 17. 2. 2024, 14:00 Brno B - Brno - Juliánov 2:3 (23,-15,-17,22,-12)
140 17. 2. 2024, 15:00 Česká Třebová - Č. Kostelec 3:2 (18,-18,-20,24,9)
29. kolo
141 2. 3. 2024, 11:00 Česká Třebová - Nové Veselí 1:3 (22,-21,-20,-17)
142 24. 2. 2024, 11:00 Č. Kostelec - Brno B 2:3 (21,-20,20,-17,-13)
143 24. 2. 2024, 10:00 Brno - Juliánov - ČVUT Praha 3:0 (25,22,16)
144 24. 2. 2024, 10:00 Žižkov - Havlíčkův Brod 0:3 (-15,-18,-9)
145 24. 2. 2024, 10:00 Bohemians - Střešovice B 3:0 (21,13,19)
30. kolo
146 2. 3. 2024, 15:00 Česká Třebová - Nové Veselí 3:2 (-19,22,-20,15,12)
147 24. 2. 2024, 15:00 Č. Kostelec - Brno B 1:3 (-13,-12,17,-17)
148 24. 2. 2024, 14:00 Brno - Juliánov - ČVUT Praha 2:3 (13,-20,20,-15,-13)
149 24. 2. 2024, 14:00 Žižkov - Havlíčkův Brod 2:3 (-13,12,-15,18,-6)
150 24. 2. 2024, 14:00 Bohemians - Střešovice B 3:0 (22,22,23)
31. kolo
151 9. 3. 2024, 10:00 Nové Veselí - Bohemians Radostín nad Oslavou136 3:1 (22,28,-25,35)
152 9. 3. 2024, 09:00 Střešovice B - Žižkov 2:3 (17,23,-12,-23,-11)
153 9. 3. 2024, 10:00 Havlíčkův Brod - Brno - Juliánov 3:1 (-21,19,20,22)
154 9. 3. 2024, 10:00 ČVUT Praha - Č. Kostelec 3:0 (21,9,17)
155 9. 3. 2024, 10:00 Brno B - Česká Třebová Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 2:3 (-19,-19,24,25,-12)
32. kolo
156 9. 3. 2024, 14:00 Nové Veselí - Bohemians Radostín nad Oslavou136 1:3 (15,-22,-19,-20)
157 9. 3. 2024, 13:00 Střešovice B - Žižkov 2:3 (-21,18,19,-23,-11)
158 9. 3. 2024, 14:00 Havlíčkův Brod - Brno - Juliánov 3:0 (21,19,21)
159 9. 3. 2024, 14:00 ČVUT Praha - Č. Kostelec 3:0 (24,22,22)
160 9. 3. 2024, 14:00 Brno B - Česká Třebová Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 2:3 (26,-18,-10,22,-10)
33. kolo
161 16. 3. 2024, 10:00 Brno B - Nové Veselí 3:1 (21,20,-22,25)
162 16. 3. 2024, 10:00 Česká Třebová - ČVUT Praha 3:2 (-16,17,18,-22,6)
163 16. 3. 2024, 10:00 Č. Kostelec - Havlíčkův Brod 3:1 (20,12,-14,20)
164 16. 3. 2024, 10:00 Brno - Juliánov - Střešovice B 3:0 (21,25,18)
165 16. 3. 2024, 10:00 Žižkov - Bohemians 3:2 (17,21,-15,-23,8)
34. kolo
166 16. 3. 2024, 14:00 Brno B - Nové Veselí 0:3 (-15,-10,-14)
167 16. 3. 2024, 14:00 Česká Třebová - ČVUT Praha 3:2 (-15,-17,20,24,10)
168 16. 3. 2024, 14:00 Č. Kostelec - Havlíčkův Brod 2:3 (20,24,-21,-17,-13)
169 16. 3. 2024, 14:00 Brno - Juliánov - Střešovice B 3:1 (-14,14,19,22)
170 16. 3. 2024, 14:00 Žižkov - Bohemians 0:3 (-24,-18,-15)
35. kolo
171 23. 3. 2024, 10:00 Nové Veselí - Žižkov 3:0 (23,21,25)
172 23. 3. 2024, 10:00 Bohemians - Brno - Juliánov 3:1 (23,-21,23,24)
173 23. 3. 2024, 10:00 Střešovice B - Č. Kostelec 3:0 (21,15,12)
174 23. 3. 2024, 10:00 Havlíčkův Brod - Česká Třebová 1:3 (-20,-23,18,-18)
175 23. 3. 2024, 10:00 ČVUT Praha - Brno B 3:0 (23,21,21)
36. kolo
176 23. 3. 2024, 14:00 Nové Veselí - Žižkov 0:3 (-20,-16,-18)
177 23. 3. 2024, 14:00 Bohemians - Brno - Juliánov 3:2 (-19,-20,17,17,12)
178 23. 3. 2024, 14:00 Střešovice B - Č. Kostelec 3:1 (23,14,-18,23)
179 23. 3. 2024, 14:00 Havlíčkův Brod - Česká Třebová 3:0 (23,18,25)
180 23. 3. 2024, 14:00 ČVUT Praha - Brno B 1:3 (14,-21,-22,-21)
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: bohouschab@gmail.com
© ČVS 2015-2018