ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Český pohár U16 žákyň

KOLO
1. kolo
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Orion Praha 3 85 85 83 0 0:0 0:0 253
2 VK Dukla Liberec 3 83 84 85 0 0:0 0:0 252
3 VK Karlovy Vary A 3 84 83 84 0 0:0 0:0 251
4 Volleyball Nymburk 3 82 80 82 0 0:0 0:0 244
5 VK KP Brno A 3 81 81 80 0 0:0 0:0 242
6 PVK Olymp Praha 3 77 82 79 0 0:0 0:0 238
7 VO TJ Lanškroun A 3 78 77 81 0 0:0 0:0 236
8 TJ Slavia Hradec Králové 3 80 79 73 0 0:0 0:0 232
9 SKŠ ZŠ Mikulova Praha B 3 76 78 72 0 0:0 0:0 226
10 Volejbal Rudolfov 3 75 73 77 0 0:0 0:0 225
11 TJ Ostrava 3 68 76 78 0 0:0 0:0 222
12 SK Volejbal Klatovy 3 72 74 75 0 0:0 0:0 221
13 ŠSK Bílovec 3 73 72 71 0 0:0 0:0 217
14 BVC Chodov 3 76 75 70 1 0:0 0:0 214
15 VK Prostějov 3 79 71 64 0 0:0 0:0 214
16 SK Volejbal Kolín 3 71 74 68 0 0:0 1:0 206
17 VK UP v Olomouci 3 74 70 62 0 0:0 0:0 206
18 TJ KRALUPY 3 63 68 76 0 0:0 0:0 204
19 TJ Baník Příbram 3 61 69 74 0 0:0 0:0 204
20 SK Volejbal Ústí nad Labem 3 65 66 67 0 0:0 0:0 198
21 Nymburské BOMBY 3 67 64 66 0 0:0 0:0 197
22 TJ Svitavy 3 64 65 63 0 0:0 0:0 192
23 SK Kometa Praha 3 70 63 58 0 0:0 0:0 191
24 Kladno volejbal 3 59 61 69 0 0:0 0:0 189
25 TJ Sokol Pardubice I. 3 62 60 65 0 0:0 0:0 187
26 SKŠ ZŠ Mikulova Praha A 3 66 62 54 0 0:0 0:0 182
27 TJ Loko Plzeň A 3 58 59 61 0 0:0 0:0 178
28 TJ Jiskra Nový Bor B 3 56 58 57 0 0:0 0:0 171
29 TJ Jiskra Jaroměř 3 57 56 55 0 0:0 0:0 168
30 VSC Zlín 3 54 53 60 0 0:0 0:0 167
31 VSK Spartak Děčín 3 53 57 56 0 0:0 0:0 166
32 Happy Sport Opava 3 63 54 46 0 0:0 0:0 163
33 Volejbal Ústí nad Labem 3 45 52 59 0 0:0 0:0 156
34 Volejbal Tábor 3 52 55 48 0 0:0 0:0 155
35 VKM RÉMA Rychnov n K. 3 55 50 49 0 0:0 0:0 154
36 VK Slavia Plzeň 3 51 48 53 0 0:0 0:0 152
37 SVK Nový Jičín 3 49 51 51 0 0:0 0:0 151
38 Orel Letohrad 3 44 49 50 0 0:0 0:0 143
39 VK Raškovice 3 48 47 42 0 0:0 0:0 137
40 VK KP Brno B 3 50 46 40 0 0:0 0:0 136
41 TJ Junior Brno 3 37 45 52 0 0:0 0:0 134
42 TJ ABC Braník 3 42 44 47 0 0:0 0:0 133
43 SK Španielka Řepy 3 43 43 45 0 0:0 0:0 131
44 INLAB SK Meteor Praha 3 46 42 41 0 0:0 0:0 129
45 TJ Jičín 3 41 41 44 0 0:0 0:0 126
46 TJ EMĚ Mělník 3 36 40 43 0 0:0 0:0 119
47 PFN Znojmo 3 47 38 31 0 0:0 0:0 116
48 TJ Tatran Střešovice 3 40 39 34 0 0:0 0:0 113
49 Volejbalové centrum nad Metují 3 33 36 39 0 0:0 0:0 108
50 VK Sever Žatec 3 32 37 38 0 0:0 0:0 107
51 TJ Slovácká Slavia U. Hradiště 3 38 34 32 0 0:0 0:0 104
52 TJ Neratovice 3 34 32 33 0 0:0 0:0 99
53 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 39 31 28 0 0:0 0:0 98
54 Volejbal Vyškov D 3 28 33 35 0 0:0 0:0 96
55 SK Ještědská Liberec 3 29 35 30 0 0:0 0:0 94
56 VK Madeta České Budějovice 3 37 29 36 0 0:0 0:0 92
57 TJ Sokol Předklášteří 3 35 30 27 0 0:0 0:0 92
58 Volejbal Přerov 3 20 28 37 0 0:0 0:0 85
59 SK Ruchadlo Zájezd 3 30 26 26 0 0:0 1:0 82
60 SK Slavia Praha - volejbal 3 31 25 25 0 0:0 0:0 81
61 TJ Sokol Pouchov 3 24 27 29 0 0:0 0:0 80
62 VK Karlovy Vary B 3 26 22 21 0 0:0 0:0 69
63 VSK Baník Sokolov 3 21 24 23 0 0:0 0:0 68
64 Lokomotiva Fosfa Břeclav 3 25 23 17 0 0:0 0:0 65
65 Škola volejbalu 3 22 21 22 0 0:0 0:0 62
66 SC SPIRIT Říčany 3 23 19 20 0 0:0 0:0 62
67 TJ Sokol Šternberk 3 14 20 24 0 0:0 0:0 58
68 VO TJ Lanškroun B 3 22 17 16 0 0:0 0:0 55
69 TJ Loko Plzeň B 3 18 14 19 0 0:0 0:0 49
70 TJ Sokol Újezd u Brna 3 13 18 18 0 0:0 0:0 49
71 SKŠ ZŠ Mikulova Praha C 3 18 15 14 0 0:0 0:0 47
72 TJ Žďár nad Sázavou 3 17 16 12 0 0:0 2:0 45
73 Radotín 3 12 11 13 0 0:0 0:0 36
74 VK Hronov 3 7 13 15 0 0:0 0:0 35
75 VK Tuchlovice 3 11 12 9 0 0:0 0:0 32
76 VK Brno 3 15 10 11 0 0:0 0:0 27
77 Volejbal Vyškov C 3 15 9 3 0 0:0 0:0 27
78 VK Napajedla 3 9 6 10 0 0:0 0:0 25
79 SK TŘEBÍN 3 5 7 8 0 0:0 0:0 20
80 TJ Sokol Brandýs n. L. 3 10 8 1 0 0:0 0:0 19
81 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3 3 5 7 0 0:0 0:0 15
82 TJ Sokol Dolní Újezd 3 8 3 2 0 0:0 0:0 13
83 TJ Jiskra Nový Bor A 3 2 4 6 0 0:0 0:0 12
84 TJ Lokomotiva Česká Lípa 3 4 2 4 0 0:0 0:0 10
85 TJ SLAVIA Liberec 3 1 1 5 0 0:0 0:0 7
kalendář skupiny
© ČVS 2015-2018