ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Český pohár západ 1.kolo

11. kolo
Kladno volejbal1:2PVK Olymp Praha(-21, 20, -5)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 PVK Olymp Praha 6 3 3 0 0 12:3 335:245 15
2 SK Volejbal Klatovy 6 1 4 1 0 11:6 346:338 12
3 Kladno volejbal 6 3 0 2 1 8:6 289:269 11
4 Nymburské BOMBY 6 1 2 2 1 8:8 292:330 9
5 SK Volejbal Ústí nad Labem 6 2 0 2 2 6:8 278:289 8
6 TJ Baník Příbram 6 1 1 2 2 6:9 311:306 7
7 TJ Loko Plzeň A 6 0 0 1 5 1:12 238:312 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 14. 10. 2023, 10:00 Kladno volejbal - Loko Plzeň .A ZŠ Školní 75, Příbram 2:0 (19,18)
2 14. 10. 2023, 10:00 TJ Baník Příbram - PVK Olymp Praha ZŠ Školní 75, Příbram 0:2 (-21,-20)
2. kolo
3 14. 10. 2023, 11:20 Nymburské BOMBY - SK Volejbal Ústí n.L. ZŠ Školní 75, Příbram 2:0 (15,20)
4 14. 10. 2023, 11:20 PVK Olymp Praha - SK Volejbal Klatovy ZŠ Školní 75, Příbram 2:1 (-21,14,8)
3. kolo
5 14. 10. 2023, 12:20 SK Volejbal Klatovy - Kladno volejbal ZŠ Školní 75, Příbram 2:1 (23,-21,12)
6 14. 10. 2023, 12:20 Loko Plzeň .A - TJ Baník Příbram ZŠ Školní 75, Příbram 0:2 (-21,-12)
4. kolo
7 14. 10. 2023, 13:20 Nymburské BOMBY - Loko Plzeň .A ZŠ Školní 75, Příbram 2:1 (23,-19,12)
8 14. 10. 2023, 13:20 PVK Olymp Praha - SK Volejbal Ústí n.L. ZŠ Školní 75, Příbram 2:0 (15,18)
5. kolo
9 14. 10. 2023, 14:20 Kladno volejbal - Nymburské BOMBY ZŠ Školní 75, Příbram 2:0 (15,15)
10 14. 10. 2023, 14:20 TJ Baník Příbram - SK Volejbal Klatovy ZŠ Školní 75, Příbram 1:2 (-28,16,-13)
6. kolo
11 14. 10. 2023, 15:20 Kladno volejbal - SK Volejbal Ústí n.L. ZŠ Školní 75, Příbram 0:2 (-10,-18)
12 14. 10. 2023, 15:20 Loko Plzeň .A - PVK Olymp Praha ZŠ Školní 75, Příbram 0:2 (-16,-17)
7. kolo
13 14. 10. 2023, 16:20 SK Volejbal Klatovy - SK Volejbal Ústí n.L. ZŠ Školní 75, Příbram 2:1 (20,-22,13)
14 14. 10. 2023, 16:20 Nymburské BOMBY - TJ Baník Příbram ZŠ Školní 75, Příbram 2:1 (-18,19,15)
8. kolo
15 15. 10. 2023, 09:00 Loko Plzeň .A - SK Volejbal Klatovy ZŠ Školní 75, Příbram 0:2 (-14,-26)
16 15. 10. 2023, 09:00 SK Volejbal Ústí n.L. - TJ Baník Příbram ZŠ Školní 75, Příbram 1:2 (-14,24,-12)
9. kolo
17 15. 10. 2023, 10:20 TJ Baník Příbram - Kladno volejbal ZŠ Školní 75, Příbram 0:2 (-10,-21)
18 15. 10. 2023, 10:20 PVK Olymp Praha - Nymburské BOMBY ZŠ Školní 75, Příbram 2:1 (-24,5,9)
10. kolo
19 15. 10. 2023, 11:20 SK Volejbal Ústí n.L. - Loko Plzeň .A ZŠ Školní 75, Příbram 2:0 (21,14)
20 15. 10. 2023, 11:20 SK Volejbal Klatovy - Nymburské BOMBY ZŠ Školní 75, Příbram 2:1 (-22,18,10)
11. kolo
21 15. 10. 2023, 12:20 Kladno volejbal - PVK Olymp Praha ZŠ Školní 75, Příbram 1:2 (-21,20,-5)
Pořadatel: TJ Baník Příbram - ZŠ Školní 75
© ČVS 2015-2018