Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Český pohár 3.finálové kolo - skupina C

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Kladno volejbal 7 3 3 1 0 13:5 402:387 16
2 SK Volejbal Kolín 7 4 0 3 0 11:6 376:317 15
3 SK Volejbal Ústí nad Labem 7 2 3 1 1 11:7 390:360 13
4 Nymburské BOMBY 7 1 3 2 1 10:9 389:396 11
5 TJ Sokol Pardubice I. 7 2 2 0 3 8:8 343:333 10
6 VK Prostějov 7 1 1 4 1 8:11 358:378 9
7 TJ Svitavy 7 1 2 1 3 7:10 348:355 8
8 VK UP v Olomouci 7 0 0 2 5 2:14 291:371 2
kalendář skupiny
1. kolo
1 16. 3. 2024, 09:30 TJ Svitavy - VK Prostějov 2:1 (14,-20,9)
2 16. 3. 2024, 09:30 Kladno volejbal - VK UP Olomouc 2:1 (23,-21,10)
3 16. 3. 2024, 09:30 TJ Sokol Pardubice I. - SK Volejbal Ústí n.L. 2:1 (-17,20,11)
2. kolo
4 16. 3. 2024, 10:45 TJ Svitavy - Nymburské BOMBY 2:1 (23,-20,9)
5 16. 3. 2024, 10:45 SK Volejbal Kolín - TJ Sokol Pardubice I. 2:0 (18,27)
6 16. 3. 2024, 10:45 SK Volejbal Ústí n.L. - VK Prostějov 2:1 (-21,27,12)
3. kolo
7 16. 3. 2024, 12:00 Nymburské BOMBY - VK UP Olomouc 2:0 (25,21)
8 16. 3. 2024, 12:00 SK Volejbal Kolín - Kladno volejbal 1:2 (-20,25,-11)
4. kolo
9 16. 3. 2024, 13:15 TJ Svitavy - SK Volejbal Ústí n.L. 0:2 (-19,-16)
10 16. 3. 2024, 13:15 VK UP Olomouc - TJ Sokol Pardubice I. 0:2 (-17,-15)
11 16. 3. 2024, 13:15 VK Prostějov - Kladno volejbal 1:2 (9,-22,-11)
5. kolo
12 16. 3. 2024, 14:30 SK Volejbal Kolín - Nymburské BOMBY 1:2 (-18,12,-13)
13 16. 3. 2024, 14:30 TJ Sokol Pardubice I. - VK Prostějov 0:2 (-23,-18)
6. kolo
14 16. 3. 2024, 15:00 VK UP Olomouc - SK Volejbal Ústí n.L. 0:2 (-21,-22)
7. kolo
15 16. 3. 2024, 15:45 TJ Svitavy - SK Volejbal Kolín 0:2 (-19,-25)
16 16. 3. 2024, 15:45 Kladno volejbal - Nymburské BOMBY 1:2 (27,-25,-15)
8. kolo
17 17. 3. 2024, 09:00 TJ Svitavy - VK UP Olomouc 2:0 (19,20)
18 17. 3. 2024, 09:00 Kladno volejbal - TJ Sokol Pardubice I. 2:0 (23,23)
19 17. 3. 2024, 09:00 SK Volejbal Kolín - SK Volejbal Ústí n.L. 1:2 (-19,20,-12)
9. kolo
20 17. 3. 2024, 10:15 TJ Svitavy - Kladno volejbal 0:2 (-29,-20)
21 17. 3. 2024, 10:15 VK UP Olomouc - VK Prostějov 1:2 (18,-16,-9)
22 17. 3. 2024, 10:15 SK Volejbal Ústí n.L. - Nymburské BOMBY 2:1 (-22,21,7)
10. kolo
23 17. 3. 2024, 11:30 Nymburské BOMBY - TJ Sokol Pardubice I. 0:2 (-24,-17)
24 17. 3. 2024, 11:30 VK Prostějov - SK Volejbal Kolín 0:2 (-16,-12)
25 17. 3. 2024, 11:30 SK Volejbal Ústí n.L. - Kladno volejbal 0:2 (-25,-22)
11. kolo
26 17. 3. 2024, 12:45 TJ Svitavy - TJ Sokol Pardubice I. 1:2 (13,-15,-10)
27 17. 3. 2024, 12:45 SK Volejbal Kolín - VK UP Olomouc 2:0 (11,12)
28 17. 3. 2024, 12:45 VK Prostějov - Nymburské BOMBY 1:2 (23,-20,-7)
© ČVS 2015-2018