Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

CP-ZKY-východ

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 VK PFN Znojmo 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ JUNIOR Brno, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Lokomotiva Fosfa Břeclav 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Volejbalový klub Hronov, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 VKM RÉMA Rychnov A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 Volejbal Červený Kostelec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
11 Happy Sport Opava 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
12 ŠSK Bílovec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
13 SVK Nový Jičín 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
14 TJ Sokol Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
15 TJ Ostrava 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
16 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
17 Volejbalový sportovní klub Zlín , z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
18 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
19 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
20 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
21 TJ Žichlínek, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
22 TJ Spartak Polička, z.s. A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
23 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
24 Tělocvičná jednota Sokol Geodézie Česká Třebová 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
25 TJ Svitavy, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
26 VK KP Brno 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
27 VK Prostějov A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
28 VK UP Olomouc A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
29 Volejbal Přerov A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
© ČVS 2015-2018