Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor druhé třídy mužů

18. kolo
TJ Jiskra Hořice, z.s.-
TJ Sokol Dřevěnice3:0TJ Harant Pecka, z.s.(21, 20, 13)
TJ Semily0:3Tělocvičná jednota Sokol Chleny(-20, -17, -24)
Příští kolo
-TJ SemilySO4.6.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Chleny-TJ Sokol DřevěniceSO4.6.10:00
TJ Harant Pecka, z.s.-TJ Jiskra Hořice, z.s.SO4.6.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Chleny 14 12 0 1 1 39:8 1123:900 37
2 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 14 10 1 0 3 34:18 1243:1066 32
3 TJ Semily 14 4 2 0 8 24:31 1201:1256 16
4 TJ Jiskra Hořice, z.s. 12 3 0 2 7 17:29 970:1068 11
5 TJ Harant Pecka, z.s. 10 0 0 0 10 2:30 561:808 0
kalendář skupiny
Krajský přebor druhé třídy mužů
1. kolo
1 4. 9. 2021, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - .
2 5. 9. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:0 (23,16,23)
3 4. 9. 2021, 10:00 TJ Semily - TJ Sokol Dřevěnice 3:1 (-20,21,25,22)
2. kolo
4 4. 9. 2021, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - .
5 5. 9. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:0 (20,18,27)
6 4. 9. 2021, 13:00 TJ Semily - TJ Sokol Dřevěnice 1:3 (-19,21,-13,-17)
3. kolo
7 11. 9. 2021, 10:00 - TJ Sokol Dřevěnice .
8 11. 9. 2021, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Semily 2:3 (-18,10,19,-20,-15)
9 11. 9. 2021, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-11,-12,-7)
4. kolo
10 11. 9. 2021, 13:00 - TJ Sokol Dřevěnice .
11 11. 9. 2021, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Semily 3:1 (21,-20,17,24)
12 11. 9. 2021, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-13,-14,-12)
5. kolo
13 18. 9. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - .
14 11. 6. 2022, 10:00 TJ Semily - TJ Harant Pecka, z.s. Sedláček M.
15 18. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Jiskra Hořice, z.s. 0:3 (-21,-21,-21)
6. kolo
16 18. 9. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - .
17 11. 6. 2022, 13:00 TJ Semily - TJ Harant Pecka, z.s. Sedláček M.
18 18. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:1 (-21,16,14,18)
7. kolo
19 25. 9. 2021, 10:00 - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
20 25. 9. 2021, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 1:3 (-18,-15,37,-22)
21 25. 9. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Semily 3:0 (22,15,16)
8. kolo
22 25. 9. 2021, 13:00 - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
23 25. 9. 2021, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 0:3 (-15,-18,-21)
24 25. 9. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Semily 3:1 (16,20,-19,24)
9. kolo
25 2. 10. 2021, 10:00 TJ Semily - .
26 2. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-23,-18,-23)
27 19. 6. 2022, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. Odloženo, termín bude určen. Nidrle V.
10. kolo
28 2. 10. 2021, 13:00 TJ Semily - .
29 2. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 3:2 (19,-22,10,-22,13)
30 19. 6. 2022, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. Odloženo, termín bude určen. Nidrle V.
11. kolo
31 7. 5. 2022, 10:00 - TJ Harant Pecka, z.s. .
32 7. 5. 2022, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-21,-16,-21)
33 7. 5. 2022, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Semily 3:1 (18,-21,22,17)
12. kolo
34 7. 5. 2022, 13:00 - TJ Harant Pecka, z.s. .
35 7. 5. 2022, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 1:3 (-22,19,-18,-17)
36 7. 5. 2022, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Semily 3:1 (-23,19,22,18)
13. kolo
37 14. 5. 2022, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - .
38 14. 5. 2022, 10:00 TJ Semily - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:2 (21,-25,18,-23,11)
39 14. 5. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (13,14,13)
14. kolo
40 14. 5. 2022, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - .
41 14. 5. 2022, 13:00 TJ Semily - TJ Jiskra Hořice, z.s. 1:3 (-25,-26,18,-23)
42 14. 5. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (19,14,20)
15. kolo
43 21. 5. 2022, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
44 21. 5. 2022, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Semily 1:3 (21,-18,-21,-19)
45 21. 5. 2022, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 1:3 (-14,-21,22,-13)
16. kolo
46 21. 5. 2022, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
47 21. 5. 2022, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Semily 0:3 (-23,-21,-14)
48 21. 5. 2022, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 1:3 (-16,-21,19,-21)
17. kolo
49 28. 5. 2022, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - .
50 28. 5. 2022, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (20,18,18)
51 28. 5. 2022, 10:00 TJ Semily - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 3:1 (20,-23,18,24)
18. kolo
52 28. 5. 2022, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - .
53 28. 5. 2022, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (21,20,13)
54 28. 5. 2022, 13:00 TJ Semily - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-20,-17,-24)
19. kolo
55 4. 6. 2022, 10:00 - TJ Semily .
56 4. 6. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Dřevěnice Myšák J.
57 4. 6. 2022, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. Kučera S.
20. kolo
58 4. 6. 2022, 13:00 - TJ Semily .
59 4. 6. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Dřevěnice Myšák J.
60 4. 6. 2022, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. Kučera S.
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz, 604211357.
© ČVS 2015-2018