Spolek TJ Slovan České Budějovice | 3:0 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | (21, 17, 20) |
TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | 3:2 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | (19, -23, 12, -21, 11) |
SKP CB | 2:3 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | (-22, 17, -23, 23, -13) |
Sportovní klub Staré Hodějovice | 3:1 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | (20, 20, -20, 12) |
TJ Tatran Prachatice, z.s. | 2:3 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | ÚT | 19.9. | 17:30 |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 1:3 | Sportovní klub Staré Hodějovice | ČT | 21.9. | 17:00 |
TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:1 | SKP CB | ÚT | 19.9. | 17:00 |
Spolek TJ Slovan České Budějovice | 0:3 | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | ČT | 21.9. | 17:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 36:7 | 1037:795 | 34 | |
2 | Sportovní klub Staré Hodějovice | 11 | 6 | 1 | 1 | 3 | 25:17 | 931:841 | 21 | |
3 | Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 25:17 | 955:891 | 20 | |
4 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 9 | 4 | 1 | 3 | 1 | 21:18 | 818:822 | 17 | |
5 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 11 | 2 | 4 | 0 | 5 | 20:24 | 909:971 | 14 | |
6 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 11 | 4 | 1 | 0 | 6 | 19:22 | 896:887 | 14 | |
7 | Spolek TJ Slovan České Budějovice | 10 | 2 | 0 | 1 | 7 | 9:24 | 620:773 | 7 | |
8 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 11 | 0 | 0 | 2 | 9 | 7:33 | 780:966 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31. 8. 2023, 17:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 3:1 (21,9,-19,18) | ||
2 | 3. 11. 2023, 18:00 | Spolek TJ Slovan České Budějovice | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 0:3 (-21,-14,-18) | ||
3 | 1. 9. 2023, 17:00 | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 3:1 (12,-21,14,25) | ||
4 | 31. 8. 2023, 17:00 | SKP CB | - | Sportovní klub Staré Hodějovice | 3:1 (-14,15,18,22) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 5. 9. 2023, 17:00 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | Sportovní klub Staré Hodějovice | 0:3 (-14,-19,-23) | ||
6 | 26. 10. 2023, 18:00 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | SKP CB | 3:1 (21,-27,22,26) | ||
7 | 4. 9. 2023, 17:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | 0:3 (-15,-22,-23) | ||
8 | 7. 9. 2023, 17:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | Spolek TJ Slovan České Budějovice | 3:2 (21,-22,-20,17,10) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 14. 9. 2023, 17:00 | Spolek TJ Slovan České Budějovice | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 3:0 (21,17,20) | ||
10 | 15. 9. 2023, 17:00 | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:2 (19,-23,12,-21,11) | ||
11 | 14. 9. 2023, 17:00 | SKP CB | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 2:3 (-22,17,-23,23,-13) | ||
12 | 14. 9. 2023, 17:00 | Sportovní klub Staré Hodějovice | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 3:1 (20,20,-20,12) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 19. 9. 2023, 17:30 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 2:3 (-23,30,19,-26,-13) | ||
14 | 21. 9. 2023, 17:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | Sportovní klub Staré Hodějovice | 1:3 (19,-23,-25,-23) | ||
15 | 19. 9. 2023, 17:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | SKP CB | 3:1 (15,27,-14,22) | ||
16 | 21. 9. 2023, 17:00 | Spolek TJ Slovan České Budějovice | - | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | 0:3 (-16,-26,-13) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 29. 9. 2023, 17:00 | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 3:0 (13,11,15) | ||
18 | 26. 9. 2023, 17:00 | SKP CB | - | Spolek TJ Slovan České Budějovice | 3:0 (13,14,19) | ||
19 | 26. 9. 2023, 17:00 | Sportovní klub Staré Hodějovice | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:2 (17,-17,11,-21,12) | ||
20 | 25. 4. 2024, 18:30 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 (0,0,0) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 19. 3. 2024, 19:30 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 2:3 (22,-21,-20,24,-6) | ||
22 | 5. 10. 2023, 17:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 3:1 (21,19,-23,15) | ||
23 | 10. 11. 2023, 18:00 | Spolek TJ Slovan České Budějovice | - | Sportovní klub Staré Hodějovice | 0:3 (-16,-14,-19) | ||
24 | 24. 11. 2023, 17:30 | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | - | SKP CB | 3:2 (-21,13,-15,12,9) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 12. 10. 2023, 17:00 | SKP CB | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 3:0 (21,20,15) | ||
26 | 12. 10. 2023, 17:00 | Sportovní klub Staré Hodějovice | - | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | 1:3 (-17,-21,22,-21) | ||
27 | 12. 10. 2023, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | Spolek TJ Slovan České Budějovice | 3:0 (12,13,16) | ||
28 | 22. 2. 2024, 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:2 (-22,-23,25,21,9) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 4. 6. 2024, 17:00 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | Holeček M. | ||
30 | 11. 4. 2024, 19:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | Spolek TJ Slovan České Budějovice | 3:1 (16,-18,19,20) | ||
31 | 2. 11. 2023, 19:00 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | 1:3 (25,-23,-20,-16) | ||
32 | 19. 10. 2023, 17:00 | Sportovní klub Staré Hodějovice | - | SKP CB | 0:3 (-18,-20,-20) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 7. 3. 2024, 18:00 | Sportovní klub Staré Hodějovice | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 3:1 (-17,16,17,13) | ||
34 | 7. 9. 2023, 17:00 | SKP CB | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 3:0 (17,22,19) | ||
35 | 16. 2. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | Po dohodě obou týmů. | 3:0 (22,27,22) | |
36 | 6. 6. 2024, 17:30 | Spolek TJ Slovan České Budějovice | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | Janoušek V. |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 30. 4. 2024, 17:30 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | Spolek TJ Slovan České Budějovice | 0:3 (-20,-15,-27) | ||
38 | 2. 5. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | 0:3 (-13,-21,-10) | ||
39 | 29. 4. 2024, 17:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | SKP CB | 1:3 (-21,-23,29,-19) | ||
40 | 2. 5. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | Sportovní klub Staré Hodějovice | 0:3 (-22,-16,-11) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 9. 5. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 3:1 (25,-21,22,16) | ||
42 | 9. 5. 2024, 17:30 | Sportovní klub Staré Hodějovice | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 2:3 (7,20,-22,-17,-9) | ||
43 | 9. 5. 2024, 17:00 | SKP CB | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 1:3 (-27,16,-13,-18) | ||
44 | 10. 5. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | - | Spolek TJ Slovan České Budějovice | 3:0 (19,16,9) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 14. 5. 2024, 17:30 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | 0:3 (-19,-18,-23) | ||
46 | 16. 5. 2024, 17:30 | Spolek TJ Slovan České Budějovice | - | SKP CB | Sokol V. | ||
47 | 16. 5. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | Sportovní klub Staré Hodějovice | Švehla J. | ||
48 | 16. 5. 2024, 17:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | Kratochvíl J. |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 23. 5. 2024, 17:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | Kratochvíl J. | ||
50 | 23. 5. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | Musil J. | ||
51 | 23. 5. 2024, 17:30 | Sportovní klub Staré Hodějovice | - | Spolek TJ Slovan České Budějovice | Janoušek V. | ||
52 | 23. 5. 2024, 17:00 | SKP CB | - | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | Nahodil L. |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 28. 5. 2024, 17:30 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | SKP CB | Pňáček J. | ||
54 | 31. 5. 2024, 17:30 | TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. | - | Sportovní klub Staré Hodějovice | . | ||
55 | 30. 5. 2024, 17:30 | Spolek TJ Slovan České Budějovice | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | Pitner J. | ||
56 | 30. 5. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | . |