Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Jihočeský přebor muži 2A

ArchivBudoucí hrací sezóna 2023/24
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. 14 10 4 0 0 42:11 1263:1006 38
2 Sportovní klub Staré Hodějovice 14 8 1 2 3 33:21 1220:1098 28
3 Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 14 8 0 3 3 33:22 1248:1156 27
4 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 14 5 4 0 5 29:26 1168:1177 23
5 TJ Meteor České Budějovice z.s. 14 5 2 3 4 30:29 1217:1270 22
6 Tělocvičná jednota Sokol Písek 14 5 1 0 8 22:29 1115:1109 17
7 Spolek TJ Slovan České Budějovice 14 3 0 2 9 15:33 925:1105 11
8 TJ Tatran Prachatice, z.s. 14 0 0 2 12 9:42 991:1226 2
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Jaroslav Emmer, tel.: 602 418 203, e-mail: emmer@ege.cz
1. kolo
1 31. 8. 2023, 17:00 TJ Meteor České Budějovice z.s. - TJ Tatran Prachatice, z.s. 3:1 (21,9,-19,18)
2 3. 11. 2023, 18:00 Spolek TJ Slovan České Budějovice - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0:3 (-21,-14,-18)
3 1. 9. 2023, 17:00 TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:1 (12,-21,14,25)
4 31. 8. 2023, 17:00 SKP CB - Sportovní klub Staré Hodějovice 3:1 (-14,15,18,22)
2. kolo
5 5. 9. 2023, 17:00 TJ Tatran Prachatice, z.s. - Sportovní klub Staré Hodějovice 0:3 (-14,-19,-23)
6 26. 10. 2023, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Písek - SKP CB 3:1 (21,-27,22,26)
7 4. 9. 2023, 17:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. 0:3 (-15,-22,-23)
8 7. 9. 2023, 17:00 TJ Meteor České Budějovice z.s. - Spolek TJ Slovan České Budějovice 3:2 (21,-22,-20,17,10)
3. kolo
9 14. 9. 2023, 17:00 Spolek TJ Slovan České Budějovice - TJ Tatran Prachatice, z.s. 3:0 (21,17,20)
10 15. 9. 2023, 17:00 TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:2 (19,-23,12,-21,11)
11 14. 9. 2023, 17:00 SKP CB - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 2:3 (-22,17,-23,23,-13)
12 14. 9. 2023, 17:00 Sportovní klub Staré Hodějovice - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:1 (20,20,-20,12)
4. kolo
13 19. 9. 2023, 17:30 TJ Tatran Prachatice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Písek 2:3 (-23,30,19,-26,-13)
14 21. 9. 2023, 17:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - Sportovní klub Staré Hodějovice 1:3 (19,-23,-25,-23)
15 19. 9. 2023, 17:00 TJ Meteor České Budějovice z.s. - SKP CB 3:1 (15,27,-14,22)
16 21. 9. 2023, 17:00 Spolek TJ Slovan České Budějovice - TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. 0:3 (-16,-26,-13)
5. kolo
17 29. 9. 2023, 17:00 TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. - TJ Tatran Prachatice, z.s. 3:0 (13,11,15)
18 26. 9. 2023, 17:00 SKP CB - Spolek TJ Slovan České Budějovice 3:0 (13,14,19)
19 26. 9. 2023, 17:00 Sportovní klub Staré Hodějovice - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:2 (17,-17,11,-21,12)
20 25. 4. 2024, 18:30 Tělocvičná jednota Sokol Písek - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3:0 (0,0,0)
6. kolo
21 19. 3. 2024, 19:30 TJ Tatran Prachatice, z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 2:3 (22,-21,-20,24,-6)
22 5. 10. 2023, 17:00 TJ Meteor České Budějovice z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:1 (21,19,-23,15)
23 10. 11. 2023, 18:00 Spolek TJ Slovan České Budějovice - Sportovní klub Staré Hodějovice 0:3 (-16,-14,-19)
24 24. 11. 2023, 17:30 TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. - SKP CB 3:2 (-21,13,-15,12,9)
7. kolo
25 12. 10. 2023, 17:00 SKP CB - TJ Tatran Prachatice, z.s. 3:0 (21,20,15)
26 12. 10. 2023, 17:00 Sportovní klub Staré Hodějovice - TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. 1:3 (-17,-21,22,-21)
27 12. 10. 2023, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Písek - Spolek TJ Slovan České Budějovice 3:0 (12,13,16)
28 22. 2. 2024, 19:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:2 (-22,-23,25,21,9)
8. kolo
29 4. 6. 2024, 17:00 TJ Tatran Prachatice, z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 0:3 (-23,-22,-14)
30 11. 4. 2024, 19:30 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - Spolek TJ Slovan České Budějovice 3:1 (16,-18,19,20)
31 2. 11. 2023, 19:00 Tělocvičná jednota Sokol Písek - TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. 1:3 (25,-23,-20,-16)
32 19. 10. 2023, 17:00 Sportovní klub Staré Hodějovice - SKP CB 0:3 (-18,-20,-20)
9. kolo
33 7. 3. 2024, 18:00 Sportovní klub Staré Hodějovice - TJ Tatran Prachatice, z.s. 3:1 (-17,16,17,13)
34 7. 9. 2023, 17:00 SKP CB - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:0 (17,22,19)
35 16. 2. 2024, 17:30 TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. Po dohodě obou týmů. 3:0 (22,27,22)
36 6. 6. 2024, 17:30 Spolek TJ Slovan České Budějovice - TJ Meteor České Budějovice z.s. 2:3 (18,-18,18,-24,-4)
10. kolo
37 30. 4. 2024, 17:30 TJ Tatran Prachatice, z.s. - Spolek TJ Slovan České Budějovice 0:3 (-20,-15,-27)
38 2. 5. 2024, 17:30 TJ Meteor České Budějovice z.s. - TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. 0:3 (-13,-21,-10)
39 29. 4. 2024, 17:30 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - SKP CB 1:3 (-21,-23,29,-19)
40 2. 5. 2024, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Písek - Sportovní klub Staré Hodějovice 0:3 (-22,-16,-11)
11. kolo
41 9. 5. 2024, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Písek - TJ Tatran Prachatice, z.s. 3:1 (25,-21,22,16)
42 9. 5. 2024, 17:30 Sportovní klub Staré Hodějovice - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 2:3 (7,20,-22,-17,-9)
43 9. 5. 2024, 17:00 SKP CB - TJ Meteor České Budějovice z.s. 1:3 (-27,16,-13,-18)
44 10. 5. 2024, 17:30 TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. - Spolek TJ Slovan České Budějovice 3:0 (19,16,9)
12. kolo
45 14. 5. 2024, 17:30 TJ Tatran Prachatice, z.s. - TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. 0:3 (-19,-18,-23)
46 16. 5. 2024, 17:30 Spolek TJ Slovan České Budějovice - SKP CB 1:3 (23,-11,-17,-23)
47 16. 5. 2024, 17:30 TJ Meteor České Budějovice z.s. - Sportovní klub Staré Hodějovice 1:3 (24,-15,-24,-17)
48 16. 5. 2024, 17:30 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:0 (19,25,20)
13. kolo
49 23. 5. 2024, 17:30 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Tatran Prachatice, z.s. 3:1 (-12,16,17,13)
50 23. 5. 2024, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Písek - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:1 (14,-23,11,19)
51 23. 5. 2024, 17:30 Sportovní klub Staré Hodějovice - Spolek TJ Slovan České Budějovice 3:0 (16,23,18)
52 23. 5. 2024, 17:00 SKP CB - TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. 2:3 (21,-22,-15,22,-10)
14. kolo
53 28. 5. 2024, 17:30 TJ Tatran Prachatice, z.s. - SKP CB 1:3 (-22,23,-15,-19)
54 31. 5. 2024, 17:30 TJ Jiskra Týn nad Vltavou z.s. - Sportovní klub Staré Hodějovice 3:2 (-23,20,-20,21,23)
55 30. 5. 2024, 17:30 Spolek TJ Slovan České Budějovice - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:0 (14,24,19)
56 30. 5. 2024, 17:30 TJ Meteor České Budějovice z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 1:3 (-14,20,-17,-15)
Vedoucí soutěže: Jaroslav Emmer, tel.: 602 418 203, e-mail: emmer@ege.cz
© ČVS 2015-2018