ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Republiková soutěž v kategorii U-14 chlapců

KOLO
3. kolo
SK PROSEK A2:0AERO Odolena Voda(17, 17)
VK Č. Budějovice2:0VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s.(11, 16)
TJ Slavia HK0:2TESLA BRNO(-18, -8)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK PROSEK PRAHA A 5 3 2 0 0 10:2 270:197 13
2 Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 5 4 0 1 0 9:2 251:159 13
3 VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. 5 3 0 1 1 7:4 233:223 10
4 TJ TESLA BRNO z.s. 5 2 0 0 3 4:6 208:210 6
5 AERO Odolena Voda 5 0 1 0 4 2:9 169:257 2
6 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 5 0 0 1 4 1:10 169:254 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 4. 5. 2024, 13:00 SK PROSEK A - VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. 1A-1B 2:1 (-22,22,7)
2 4. 5. 2024, 13:00 VK Č. Budějovice - TESLA BRNO 2A-2B 2:0 (15,15)
3 4. 5. 2024, 13:00 TJ Slavia HK - AERO Odolena Voda 3A-3B 1:2 (14,-20,-12)
2. kolo
4 4. 5. 2024, 14:30 SK PROSEK A - TESLA BRNO 1A-2B 2:0 (8,23)
5 4. 5. 2024, 14:30 VK Č. Budějovice - AERO Odolena Voda 2A-3B 2:0 (9,12)
6 4. 5. 2024, 16:00 TJ Slavia HK - VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. 3A-1B 0:2 (-17,-19)
3. kolo
7 4. 5. 2024, 17:30 SK PROSEK A - AERO Odolena Voda 1A-3B 2:0 (17,17)
8 4. 5. 2024, 17:30 VK Č. Budějovice - VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. 2A-1B 2:0 (11,16)
9 5. 5. 2024, 10:00 TJ Slavia HK - TESLA BRNO 3A-2B 0:2 (-18,-8)
© ČVS 2015-2018