ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Republiková soutěž v kategorii U-14 chlapců

KOLO
4. kolo
VK TROX Příbram z.s.1:2Dukla Liberec(19, -22, -10)
SK PROSEK A2:1VK Č. Budějovice(-14, 23, 14)
Příští kolo
Play-off
1.kolo
SK PROSEK A 1-0 VK TROX Příbram z.s.
VK Č. Budějovice 1-0 Dukla Liberec
VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. 0-1 SK Volejbal Kolín, z.s.
2.kolo
TESLA BRNO 0-1 TJ Svitavy, z.s.
AERO Odolena Voda 0-1 Beach club Zlín, z.s.
TJ Slavia HK 0-1 VK Jirkov
3.kolo
VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. 1-0 TESLA BRNO
TJ Svitavy, z.s. 1-0 SK Volejbal Kolín, z.s.
VK Jirkov 0-1 Beach club Zlín, z.s.
TJ Slavia HK 0-1 AERO Odolena Voda
4.kolo
Dukla Liberec 1-0 VK TROX Příbram z.s.
SK PROSEK A 1-0 VK Č. Budějovice
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 5. 2024, 11:30 SK PROSEK A - VK TROX Příbram z.s. 1E-2F 2:0 (19,13)
2 5. 5. 2024, 11:30 VK Č. Budějovice - Dukla Liberec 2E-1F 2:0 (16,10)
3 5. 5. 2024, 11:30 VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. 3E-4F 0:2 (-24,-22)
2. kolo
4 5. 5. 2024, 13:00 TESLA BRNO - TJ Svitavy, z.s. 4E-3F 0:2 (-19,-23)
5 5. 5. 2024, 13:00 AERO Odolena Voda - Beach club Zlín, z.s. 5E-6F 1:2 (-12,20,-17)
6 5. 5. 2024, 13:00 TJ Slavia HK - VK Jirkov 6E-5F 0:2 (-14,-19)
3. kolo
7 5. 5. 2024, 14:30 TESLA BRNO - VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. o 7. a 8. místo 1:2 (-21,22,-12)
8 5. 5. 2024, 14:30 SK Volejbal Kolín, z.s. - TJ Svitavy, z.s. o 5. a 6. místo 0:2 (-14,-9)
9 5. 5. 2024, 14:30 Beach club Zlín, z.s. - VK Jirkov o 9. a 10. místo 2:0 (21,19)
10 5. 5. 2024, 14:30 AERO Odolena Voda - TJ Slavia HK o 11. a 12. místo 2:1 (-27,15,14)
4. kolo
11 5. 5. 2024, 15:00 VK TROX Příbram z.s. - Dukla Liberec o 3. a 4. místo 1:2 (19,-22,-10)
12 5. 5. 2024, 15:00 SK PROSEK A - VK Č. Budějovice o 1. a 2. místo 2:1 (-14,23,14)
© ČVS 2015-2018