ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Mistrovství ČR mladších žákyň - skupina FH

Play-off
1.kolo
Orion Praha 1-0 Nymburk
S V B C 0-1 Hradec Králové
Štoky 0-1 Mikulova Praha
2.kolo
Karlovy Vary 1-0 TJ Turnov
Nové Veselí 1-0 Beach Olomouc
Lanškroun 0-1 BVC Chodov
3.kolo
Štoky 1-0 Lanškroun
Mikulova Praha 1-0 BVC Chodov
S V B C 0-1 Beach Olomouc
4.kolo
Nové Veselí 0-1 Hradec Králové
Nymburk 0-1 TJ Turnov
Orion Praha 1-0 Karlovy Vary
kalendář skupiny
1. kolo
1 15. 5. 2022, 08:30 Orion Praha - Nymburk 1E - 2F 2:1 (-22,21,8)
2 15. 5. 2022, 08:30 S V B C - Hradec Králové 3E - 4F 1:2 (22,-14,-13)
3 15. 5. 2022, 08:30 Štoky - Mikulova Praha 5E - 6F 0:2 (-23,-20)
2. kolo
4 15. 5. 2022, 10:00 Karlovy Vary - TJ Turnov 2E - 1F 2:1 (22,-21,12)
5 15. 5. 2022, 10:00 Nové Veselí - Beach Olomouc 4E - 3F 2:1 (-23,27,7)
6 15. 5. 2022, 10:00 BVC Chodov - Lanškroun 6E - 5F 2:1 (17,-24,13)
3. kolo
7 15. 5. 2022, 11:30 Štoky - Lanškroun o 11.místo 2:0 (14,20)
8 15. 5. 2022, 11:30 Mikulova Praha - BVC Chodov o 9.místo 2:1 (14,-10,4)
9 15. 5. 2022, 11:30 S V B C - Beach Olomouc o 7.místo 0:2 (-14,-22)
4. kolo
10 15. 5. 2022, 13:00 Hradec Králové - Nové Veselí o 5.místo 2:0 (16,18)
11 15. 5. 2022, 13:00 Nymburk - TJ Turnov o 3.místo 0:2 (-20,-12)
12 15. 5. 2022, 13:00 Orion Praha - Karlovy Vary o 1.místo 2:1 (-25,21,12)
© ČVS 2015-2018