Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor Moravskoslezského kraje dívek U18 sk.A

28. kolo
TJ Sokol Frýdek - Místek B1:3Raškovice(-25, -20, 19, -18)
VkB Frýdlant nad Ostravicí2:3VK Karviná(17, -21, 22, -21, -12)
SVK Nový Jičín3:1Vsetín(15, -20, 21, 21)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Valašské Meziříčí 24 19 4 1 0 71:19 2155:1669 66
2 VK Raškovice 24 14 1 6 3 59:40 2219:2074 50
3 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 24 9 5 0 10 48:44 1980:1985 37
4 Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s. 24 8 4 2 10 47:48 2050:2019 34
5 VK Karviná, z.s. 24 7 1 2 14 33:53 1733:1959 25
6 VK AUSTIN Vsetín 24 7 0 3 14 35:54 1868:2032 24
7 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z.s. 24 2 3 4 15 29:64 1868:2135 16
kalendář skupiny
Vojtěch Sukup Jana Maluchy 193/11 Ostrava Dubina TM: 739 558 031 TZ: --- E: vojtasukup@seznam.cz
1. kolo
2 23. 9. 2023, 10:00 VK Karviná - Vsetín 3:0 (16,22,23)
3 23. 9. 2023, 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - VkB Frýdlant nad Ostravicí 1:3 (-19,-15,16,-20)
4 23. 9. 2023, 09:00 Valašské Meziříčí - Raškovice 3:2 (-23,-25,17,22,9)
2. kolo
6 23. 9. 2023, 14:00 VK Karviná - Vsetín 0:3 (-20,-18,-23)
7 23. 9. 2023, 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - VkB Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (-21,-20,-23)
8 23. 9. 2023, 13:00 Valašské Meziříčí - Raškovice 3:1 (-20,17,22,14)
3. kolo
10 7. 10. 2023, 10:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - Valašské Meziříčí 0:3 (-21,-22,-13)
11 7. 10. 2023, 10:00 Vsetín - TJ Sokol Frýdek - Místek B 3:0 (11,23,16)
12 7. 10. 2023, 10:00 SVK Nový Jičín - VK Karviná 1:3 (13,-20,-23,-14)
4. kolo
14 7. 10. 2023, 14:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - Valašské Meziříčí 1:3 (-8,20,-24,-21)
15 7. 10. 2023, 14:00 Vsetín - TJ Sokol Frýdek - Místek B 1:3 (-15,-17,24,-21)
16 7. 10. 2023, 14:00 SVK Nový Jičín - VK Karviná 0:3 (-11,-24,-23)
5. kolo
18 26. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - SVK Nový Jičín 3:0 (22,23,19)
19 14. 10. 2023, 10:00 Vsetín - Valašské Meziříčí 0:3 (-13,-17,-16)
20 14. 10. 2023, 09:00 Raškovice - VkB Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (15,13,14)
6. kolo
22 26. 10. 2023, 13:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - SVK Nový Jičín 3:0 (23,18,19)
23 14. 10. 2023, 14:00 Vsetín - Valašské Meziříčí 2:3 (-18,23,23,-19,-12)
24 14. 10. 2023, 12:00 Raškovice - VkB Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (21,-23,20,24)
7. kolo
26 15. 10. 2023, 10:00 Vsetín - Raškovice 1:3 (23,-19,-22,-23)
27 21. 10. 2023, 09:00 SVK Nový Jičín - Valašské Meziříčí 1:3 (-9,-30,20,-23)
28 22. 10. 2023, 10:00 VK Karviná - TJ Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-19,-16,-24)
8. kolo
30 15. 10. 2023, 13:00 Vsetín - Raškovice 2:3 (-22,-24,22,22,-8)
31 21. 10. 2023, 13:00 SVK Nový Jičín - Valašské Meziříčí 1:3 (-15,-17,19,-21)
32 22. 10. 2023, 14:00 VK Karviná - TJ Sokol Frýdek - Místek B 2:3 (-20,-15,24,21,-19)
9. kolo
34 4. 11. 2023, 10:00 Valašské Meziříčí - VK Karviná 3:0 (17,14,18)
35 4. 11. 2023, 10:00 Raškovice - SVK Nový Jičín 2:3 (-22,23,-15,15,-13)
36 4. 11. 2023, 10:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - Vsetín 3:1 (22,11,-22,18)
10. kolo
38 4. 11. 2023, 14:00 Valašské Meziříčí - VK Karviná 3:0 (18,22,17)
39 4. 11. 2023, 14:00 Raškovice - SVK Nový Jičín 3:0 (19,17,7)
40 4. 11. 2023, 14:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - Vsetín 3:0 (20,12,22)
11. kolo
42 11. 11. 2023, 10:00 SVK Nový Jičín - VkB Frýdlant nad Ostravicí 1:3 (17,-16,-21,-20)
43 12. 11. 2023, 10:00 VK Karviná - Raškovice 1:3 (23,-18,-19,-18)
44 11. 11. 2023, 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - Valašské Meziříčí 3:2 (23,-21,21,-18,11)
12. kolo
46 11. 11. 2023, 14:00 SVK Nový Jičín - VkB Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (-19,-18,-17)
47 12. 11. 2023, 14:00 VK Karviná - Raškovice 0:3 (-20,-11,-25)
48 11. 11. 2023, 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - Valašské Meziříčí 1:3 (22,-6,-16,-24)
13. kolo
50 25. 11. 2023, 09:00 Raškovice - TJ Sokol Frýdek - Místek B 2:3 (-17,18,13,-18,-9)
51 25. 11. 2023, 10:00 VK Karviná - VkB Frýdlant nad Ostravicí 2:3 (21,-18,22,-16,-8)
52 25. 11. 2023, 10:00 Vsetín - SVK Nový Jičín 3:0 (21,21,22)
14. kolo
54 25. 11. 2023, 12:00 Raškovice - TJ Sokol Frýdek - Místek B 3:1 (-19,18,17,21)
55 25. 11. 2023, 14:00 VK Karviná - VkB Frýdlant nad Ostravicí 1:3 (18,-19,-17,-16)
56 25. 11. 2023, 14:00 Vsetín - SVK Nový Jičín 3:1 (-21,23,23,10)
15. kolo
58 2. 12. 2023, 10:00 Vsetín - VK Karviná 3:1 (16,-22,12,20)
59 2. 12. 2023, 10:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-23,-22,-18)
60 2. 12. 2023, 09:00 Raškovice - Valašské Meziříčí 1:3 (-22,23,-18,-18)
16. kolo
62 2. 12. 2023, 14:00 Vsetín - VK Karviná 3:0 (22,16,21)
63 2. 12. 2023, 14:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Frýdek - Místek B 2:3 (-23,-21,17,20,-8)
64 2. 12. 2023, 12:00 Raškovice - Valašské Meziříčí 0:3 (-13,-19,-20)
17. kolo
66 9. 12. 2023, 09:00 Valašské Meziříčí - VkB Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (17,16,-18,21)
67 9. 12. 2023, 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - Vsetín 3:1 (21,-19,22,14)
68 10. 12. 2023, 10:00 VK Karviná - SVK Nový Jičín 3:0 (19,21,11)
18. kolo
70 9. 12. 2023, 13:00 Valašské Meziříčí - VkB Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (18,13,-24,16)
71 9. 12. 2023, 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - Vsetín 3:1 (10,-23,20,21)
72 10. 12. 2023, 14:00 VK Karviná - SVK Nový Jičín 3:0 (20,18,23)
19. kolo
74 13. 1. 2024, 10:00 SVK Nový Jičín - TJ Sokol Frýdek - Místek B 1:3 (19,-16,-17,-22)
75 13. 1. 2024, 10:00 Valašské Meziříčí - Vsetín 3:0 (12,18,20)
76 13. 1. 2024, 10:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - Raškovice 3:2 (-24,-17,19,21,9)
20. kolo
78 13. 1. 2024, 14:00 SVK Nový Jičín - TJ Sokol Frýdek - Místek B 2:3 (-23,-21,20,23,-9)
79 13. 1. 2024, 14:00 Valašské Meziříčí - Vsetín 3:0 (12,11,20)
80 13. 1. 2024, 14:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - Raškovice 1:3 (15,-21,-23,-22)
21. kolo
82 20. 1. 2024, 09:00 Raškovice - Vsetín 3:1 (20,27,-18,20)
83 20. 1. 2024, 10:00 Valašské Meziříčí - SVK Nový Jičín 3:2 (15,-24,24,-21,13)
84 20. 1. 2024, 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - VK Karviná 3:0 (15,15,7)
22. kolo
86 20. 1. 2024, 12:00 Raškovice - Vsetín 3:1 (-22,28,18,20)
87 20. 1. 2024, 14:00 Valašské Meziříčí - SVK Nový Jičín 3:2 (16,13,-26,-23,9)
88 20. 1. 2024, 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - VK Karviná 1:3 (-25,19,-12,-18)
23. kolo
90 27. 1. 2024, 10:00 VK Karviná - Valašské Meziříčí 0:3 (-17,-13,-15)
91 6. 1. 2024, 10:00 SVK Nový Jičín - Raškovice 3:2 (17,-16,22,-13,12)
92 27. 1. 2024, 10:00 Vsetín - VkB Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (-20,18,20,19)
24. kolo
94 27. 1. 2024, 14:00 VK Karviná - Valašské Meziříčí 0:3 (-9,-19,-14)
95 6. 1. 2024, 14:00 SVK Nový Jičín - Raškovice 3:2 (20,-23,-24,26,14)
96 27. 1. 2024, 14:00 Vsetín - VkB Frýdlant nad Ostravicí 2:3 (-15,-20,24,22,-13)
25. kolo
98 3. 2. 2024, 10:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - SVK Nový Jičín 3:2 (17,11,-20,-24,13)
99 3. 2. 2024, 09:00 Raškovice - VK Karviná 3:1 (17,22,-16,20)
100 3. 2. 2024, 09:00 Valašské Meziříčí - TJ Sokol Frýdek - Místek B 3:0 (22,15,7)
26. kolo
102 3. 2. 2024, 14:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - SVK Nový Jičín 3:0 (13,16,22)
103 3. 2. 2024, 12:00 Raškovice - VK Karviná 3:1 (11,-23,23,13)
104 3. 2. 2024, 13:00 Valašské Meziříčí - TJ Sokol Frýdek - Místek B 3:0 (19,24,18)
27. kolo
106 10. 2. 2024, 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - Raškovice 1:3 (25,-11,-22,-15)
107 10. 2. 2024, 10:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - VK Karviná 1:3 (21,-22,-18,-18)
108 10. 2. 2024, 10:00 SVK Nový Jičín - Vsetín 3:0 (23,18,16)
28. kolo
110 10. 2. 2024, 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - Raškovice 1:3 (-25,-20,19,-18)
111 10. 2. 2024, 14:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí - VK Karviná 2:3 (17,-21,22,-21,-12)
112 10. 2. 2024, 14:00 SVK Nový Jičín - Vsetín 3:1 (15,-20,21,21)
© ČVS 2015-2018