ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

KP Moravskoslezkého kraje dívek U18 - druhá část soutěže skupina C

12. kolo
VO Slezská Orlice0:3VK Karviná(-10, -18, -20)
VK Polanka nad Odrou3:2Vsetín(19, 22, -15, -16, 8)
Volejbalový spolek Ostrava0:3SVK Nový Jičín(-24, -17, -14)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK AUSTIN Vsetín 20 15 1 1 3 51:19 1625:1377 48
2 VK Karviná, z.s. 20 14 2 0 4 49:21 1607:1326 46
3 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z.s. 20 12 2 0 6 44:25 1573:1394 40
4 VO Slezská Orlice, z.s. 20 6 1 1 12 26:45 1464:1571 21
5 VK Polanka nad Odrou, z.s. 20 4 2 3 11 31:47 1552:1671 19
6 Volejbalový spolek Ostrava 20 1 0 3 16 14:58 1224:1706 6
kalendář skupiny
Vojtěch Sukup Jana Maluchy 193/11 Ostrava Dubina TM: 739 558 031 TZ: --- E: vojtasukup@seznam.cz
1. kolo
1 17. 2. 2024, 10:00 VK Karviná - VK Polanka nad Odrou 3:0 (9,16,16)
2 6. 4. 2024, 10:00 VO Slezská Orlice - SVK Nový Jičín Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 0:3 (-20,-20,-11)
3 18. 2. 2024, 09:00 Vsetín - Volejbalový spolek Ostrava 3:0 (9,23,19)
2. kolo
4 17. 2. 2024, 14:00 VK Karviná - VK Polanka nad Odrou 3:1 (19,17,-26,18)
5 6. 4. 2024, 14:00 VO Slezská Orlice - SVK Nový Jičín Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 0:3 (-23,-14,-25)
6 18. 2. 2024, 13:00 Vsetín - Volejbalový spolek Ostrava 3:0 (19,12,18)
3. kolo
7 24. 2. 2024, 10:00 VK Karviná - Volejbalový spolek Ostrava 3:0 (7,15,8)
8 7. 4. 2024, 10:00 VO Slezská Orlice - Vsetín Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 1:3 (20,-18,-21,-20)
9 24. 2. 2024, 09:00 VK Polanka nad Odrou - SVK Nový Jičín 2:3 (-23,21,18,-14,-9)
4. kolo
10 24. 2. 2024, 14:00 VK Karviná - Volejbalový spolek Ostrava 3:0 (20,8,13)
11 7. 4. 2024, 14:00 VO Slezská Orlice - Vsetín Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 0:3 (-20,-20,-21)
12 24. 2. 2024, 13:00 VK Polanka nad Odrou - SVK Nový Jičín 0:3 (-17,-26,-17)
5. kolo
13 2. 3. 2024, 10:00 VK Karviná - VO Slezská Orlice 3:0 (22,20,16)
14 3. 3. 2024, 09:00 Vsetín - VK Polanka nad Odrou 3:1 (-19,10,16,22)
15 2. 3. 2024, 10:00 SVK Nový Jičín - Volejbalový spolek Ostrava Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín 3:0 (11,10,20)
6. kolo
16 2. 3. 2024, 14:00 VK Karviná - VO Slezská Orlice 3:1 (18,-20,8,19)
17 3. 3. 2024, 13:00 Vsetín - VK Polanka nad Odrou 3:0 (22,18,20)
18 2. 3. 2024, 14:00 SVK Nový Jičín - Volejbalový spolek Ostrava Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín 3:1 (17,-14,19,10)
7. kolo
19 9. 3. 2024, 09:00 VK Polanka nad Odrou - VK Karviná 1:3 (-12,21,-15,-24)
20 9. 3. 2024, 10:00 SVK Nový Jičín - VO Slezská Orlice 3:0 (18,21,14)
21 9. 3. 2024, 10:00 Volejbalový spolek Ostrava - Vsetín 1:3 (-12,-13,19,-14)
8. kolo
22 9. 3. 2024, 13:00 VK Polanka nad Odrou - VK Karviná 3:0 (19,16,16)
23 9. 3. 2024, 14:00 SVK Nový Jičín - VO Slezská Orlice 3:0 (21,18,12)
24 9. 3. 2024, 14:00 Volejbalový spolek Ostrava - Vsetín 0:3 (-22,-24,-17)
9. kolo
25 20. 3. 2024, 16:45 VK Karviná - Volejbalový spolek Ostrava Změna pořadatale - Karviná 3:2 (10,-23,11,-17,6)
26 16. 3. 2024, 10:00 Vsetín - VO Slezská Orlice 3:0 (22,18,12)
27 10. 3. 2024, 10:00 SVK Nový Jičín - VK Polanka nad Odrou Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín 3:0 (16,23,21)
10. kolo
28 20. 3. 2024, 18:45 VK Karviná - Volejbalový spolek Ostrava Změna pořadatale - Karviná 3:1 (18,-14,12,15)
29 16. 3. 2024, 14:00 Vsetín - VO Slezská Orlice 3:0 (16,23,16)
30 10. 3. 2024, 14:00 SVK Nový Jičín - VK Polanka nad Odrou Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín 3:1 (18,19,-20,14)
11. kolo
31 23. 3. 2024, 10:00 VO Slezská Orlice - VK Karviná Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 2:3 (22,22,-18,-14,-16)
32 6. 4. 2024, 09:00 VK Polanka nad Odrou - Vsetín 2:3 (-6,-17,19,15,-13)
33 23. 3. 2024, 10:00 Volejbalový spolek Ostrava - SVK Nový Jičín 2:3 (24,-19,23,-14,-10)
12. kolo
34 23. 3. 2024, 14:00 VO Slezská Orlice - VK Karviná Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 0:3 (-10,-18,-20)
35 6. 4. 2024, 13:00 VK Polanka nad Odrou - Vsetín 3:2 (19,22,-15,-16,8)
36 23. 3. 2024, 14:00 Volejbalový spolek Ostrava - SVK Nový Jičín 0:3 (-24,-17,-14)
© ČVS 2015-2018