Technika Praha | 1:3 | Řepy A | (-13, -24, 19, -17) |
Modřany B | 2:3 | VK ŽIŽKA B | (-22, 21, -18, 15, -5) |
Sokol H. Počernice A | 0:3 | Rychlý Pípy | (-25, -20, -19) |
VŠCHT | 1:3 | Sport club K3 A | (-22, 19, -21, -15) |
Přírodní vědy D | 3:2 | Sokol Vyšehrad A | (17, -25, -25, 21, 12) |
Sokol Vyšehrad A | 1:3 | Technika Praha | ČT | 21.9. | 17:30 |
Sport club K3 A | 1:3 | Přírodní vědy D | ÚT | 30.4. | 18:00 |
Rychlý Pípy | 3:2 | VŠCHT | ČT | 21.9. | 17:30 |
VK ŽIŽKA B | 0:3 | Sokol H. Počernice A | ČT | 2.5. | 18:00 |
Řepy A | 3:0 | Modřany B | ČT | 21.9. | 17:30 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Sokol Řepy | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 21:4 | 608:470 | 20 | |
2 | Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha | 8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 22:10 | 749:660 | 19 | |
3 | TJ Sokol Horní Počernice A | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 18:9 | 629:571 | 17 | |
4 | TJ Sokol Modřany B | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 18:13 | 672:657 | 15 | |
5 | Rychlý Pípy | 7 | 2 | 2 | 0 | 3 | 12:14 | 536:584 | 10 | |
6 | Sport club K3 | 7 | 2 | 1 | 1 | 3 | 13:15 | 610:628 | 9 | |
7 | Volejbalový klub ŽIŽKA | 8 | 1 | 2 | 2 | 3 | 14:20 | 716:717 | 9 | |
8 | Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad | 8 | 2 | 0 | 1 | 5 | 11:18 | 617:671 | 7 | |
9 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha | 8 | 2 | 0 | 0 | 6 | 10:20 | 633:698 | 6 | |
10 | Sportovní klub vysoké školy chemicko-technologické Praha | 8 | 0 | 0 | 2 | 6 | 8:24 | 636:750 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31. 8. 2023, 17:30 | Sokol H. Počernice A | - | Technika Praha | 3:1 (18,19,-17,23) | ||
2 | 31. 8. 2023, 17:30 | VŠCHT | - | Modřany B | 1:3 (18,-22,-24,-18) | ||
3 | 31. 8. 2023, 17:30 | Přírodní vědy D | - | Řepy A | 2:3 (-26,-24,25,25,-9) | ||
4 | 9. 5. 2024, 18:00 | Sokol Vyšehrad A | - | VK ŽIŽKA B | 3:0 (21,23,19) | ||
5 | 25. 9. 2023, 17:30 | Sport club K3 A | - | Rychlý Pípy | Kuběna R. |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 5. 9. 2023, 17:30 | Technika Praha | - | Rychlý Pípy | 1:3 (-27,-19,20,-18) | ||
7 | 5. 9. 2023, 17:30 | VK ŽIŽKA B | - | Sport club K3 A | 2:3 (-22,23,-18,23,-11) | ||
8 | 5. 9. 2023, 17:30 | Řepy A | - | Sokol Vyšehrad A | 3:0 (18,16,17) | ||
9 | 5. 9. 2023, 17:30 | Modřany B | - | Přírodní vědy D | 1:3 (-21,-22,23,-17) | ||
10 | 5. 9. 2023, 17:30 | Sokol H. Počernice A | - | VŠCHT | 3:1 (-23,18,20,15) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 7. 9. 2023, 17:30 | VŠCHT | - | Technika Praha | 1:3 (-19,-19,22,-22) | ||
12 | 7. 9. 2023, 17:30 | Přírodní vědy D | - | Sokol H. Počernice A | 2:3 (-21,22,-23,19,-4) | ||
13 | 7. 9. 2023, 17:30 | Sokol Vyšehrad A | - | Modřany B | 1:3 (25,-19,-13,-21) | ||
14 | 7. 9. 2023, 17:30 | Sport club K3 A | - | Řepy A | 0:3 (-18,-15,-22) | ||
15 | 7. 9. 2023, 17:30 | Rychlý Pípy | - | VK ŽIŽKA B | 3:2 (25,24,-8,-12,13) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 12. 9. 2023, 17:30 | Technika Praha | - | VK ŽIŽKA B | 1:3 (-16,-21,23,-19) | ||
17 | 12. 9. 2023, 17:30 | Řepy A | - | Rychlý Pípy | 3:0 (13,23,17) | ||
18 | 12. 9. 2023, 17:30 | Modřany B | - | Sport club K3 A | 3:2 (24,-17,20,-23,9) | ||
19 | 12. 9. 2023, 17:30 | Sokol H. Počernice A | - | Sokol Vyšehrad A | 3:1 (22,23,-19,20) | ||
20 | 12. 9. 2023, 17:30 | VŠCHT | - | Přírodní vědy D | 0:3 (-20,-14,-17) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 14. 9. 2023, 17:30 | Přírodní vědy D | - | Technika Praha | 3:0 (13,20,21) | ||
22 | 14. 9. 2023, 17:30 | Sokol Vyšehrad A | - | VŠCHT | 3:0 (21,22,15) | ||
23 | 14. 9. 2023, 17:30 | Sport club K3 A | - | Sokol H. Počernice A | 1:3 (-18,-21,25,-19) | ||
24 | 14. 9. 2023, 17:30 | Rychlý Pípy | - | Modřany B | 0:3 (-21,-13,-20) | ||
25 | 14. 9. 2023, 17:30 | VK ŽIŽKA B | - | Řepy A | 1:3 (19,-17,-16,-19) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 19. 9. 2023, 17:30 | Technika Praha | - | Řepy A | 1:3 (-13,-24,19,-17) | ||
27 | 19. 9. 2023, 17:30 | Modřany B | - | VK ŽIŽKA B | 2:3 (-22,21,-18,15,-5) | ||
28 | 19. 9. 2023, 17:30 | Sokol H. Počernice A | - | Rychlý Pípy | 0:3 (-25,-20,-19) | ||
29 | 19. 9. 2023, 17:30 | VŠCHT | - | Sport club K3 A | 1:3 (-22,19,-21,-15) | ||
30 | 19. 9. 2023, 17:30 | Přírodní vědy D | - | Sokol Vyšehrad A | 3:2 (17,-25,-25,21,12) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 21. 9. 2023, 17:30 | Sokol Vyšehrad A | - | Technika Praha | 1:3 (16,-22,-13,-19) | ||
32 | 30. 4. 2024, 18:00 | Sport club K3 A | - | Přírodní vědy D | 1:3 (25,-23,-20,-17) | ||
33 | 21. 9. 2023, 17:30 | Rychlý Pípy | - | VŠCHT | 3:2 (-21,-25,23,11,8) | ||
34 | 2. 5. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Sokol H. Počernice A | 0:3 (-19,-17,-22) | ||
35 | 21. 9. 2023, 17:30 | Řepy A | - | Modřany B | 3:0 (15,21,6) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 7. 5. 2024, 18:00 | Technika Praha | - | Modřany B | 0:3 (-17,-20,-20) | ||
37 | 23. 5. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | Řepy A | . | ||
38 | 7. 5. 2024, 18:00 | VŠCHT | - | VK ŽIŽKA B | 2:3 (23,-15,17,-19,-14) | ||
39 | 7. 5. 2024, 18:00 | Přírodní vědy D | - | Rychlý Pípy | 3:0 (12,22,20) | ||
40 | 7. 5. 2024, 18:00 | Sokol Vyšehrad A | - | Sport club K3 A | 0:3 (-20,-22,-21) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 14. 5. 2024, 18:00 | Sport club K3 A | - | Technika Praha | Pechá A. | ||
42 | 14. 5. 2024, 18:00 | Rychlý Pípy | - | Sokol Vyšehrad A | Popadinec B. | ||
43 | 14. 5. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Přírodní vědy D | Vondráček V. | ||
44 | 14. 5. 2024, 18:00 | Řepy A | - | VŠCHT | . | ||
45 | 14. 5. 2024, 18:00 | Modřany B | - | Sokol H. Počernice A | Činátl D. |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 16. 5. 2024, 18:00 | Technika Praha | - | Sokol H. Počernice A | Syrový M. | ||
47 | 16. 5. 2024, 18:00 | Modřany B | - | VŠCHT | Pechá A. | ||
48 | 16. 5. 2024, 18:00 | Řepy A | - | Přírodní vědy D | Rychlík D. | ||
49 | 16. 5. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Sokol Vyšehrad A | Tkáč A. | ||
50 | 16. 5. 2024, 18:00 | Rychlý Pípy | - | Sport club K3 A | Škoda Z. |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 21. 5. 2024, 18:00 | Rychlý Pípy | - | Technika Praha | . | ||
52 | 21. 5. 2024, 18:00 | Sport club K3 A | - | VK ŽIŽKA B | . | ||
53 | 21. 5. 2024, 18:00 | Sokol Vyšehrad A | - | Řepy A | . | ||
54 | 21. 5. 2024, 18:00 | Přírodní vědy D | - | Modřany B | . | ||
55 | 21. 5. 2024, 18:00 | VŠCHT | - | Sokol H. Počernice A | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | 28. 5. 2024, 18:00 | Technika Praha | - | VŠCHT | . | ||
57 | 28. 5. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | Přírodní vědy D | . | ||
58 | 28. 5. 2024, 18:00 | Modřany B | - | Sokol Vyšehrad A | . | ||
59 | 28. 5. 2024, 18:00 | Řepy A | - | Sport club K3 A | . | ||
60 | 28. 5. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Rychlý Pípy | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 30. 5. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Technika Praha | . | ||
62 | 30. 5. 2024, 18:00 | Rychlý Pípy | - | Řepy A | . | ||
63 | 30. 5. 2024, 18:00 | Sport club K3 A | - | Modřany B | . | ||
64 | 30. 5. 2024, 18:00 | Sokol Vyšehrad A | - | Sokol H. Počernice A | . | ||
65 | 30. 5. 2024, 18:00 | Přírodní vědy D | - | VŠCHT | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | 4. 6. 2024, 18:00 | Technika Praha | - | Přírodní vědy D | . | ||
67 | 4. 6. 2024, 18:00 | VŠCHT | - | Sokol Vyšehrad A | . | ||
68 | 4. 6. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | Sport club K3 A | . | ||
69 | 4. 6. 2024, 18:00 | Modřany B | - | Rychlý Pípy | . | ||
70 | 4. 6. 2024, 18:00 | Řepy A | - | VK ŽIŽKA B | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | 6. 6. 2024, 18:00 | Řepy A | - | Technika Praha | . | ||
72 | 6. 6. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Modřany B | . | ||
73 | 6. 6. 2024, 18:00 | Rychlý Pípy | - | Sokol H. Počernice A | . | ||
74 | 6. 6. 2024, 18:00 | Sport club K3 A | - | VŠCHT | . | ||
75 | 6. 6. 2024, 18:00 | Sokol Vyšehrad A | - | Přírodní vědy D | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 13. 6. 2024, 18:00 | Technika Praha | - | Sokol Vyšehrad A | . | ||
77 | 13. 6. 2024, 18:00 | Přírodní vědy D | - | Sport club K3 A | . | ||
78 | 13. 6. 2024, 18:00 | VŠCHT | - | Rychlý Pípy | . | ||
79 | 13. 6. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | VK ŽIŽKA B | . | ||
80 | 13. 6. 2024, 18:00 | Modřany B | - | Řepy A | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 18. 6. 2024, 18:00 | Modřany B | - | Technika Praha | . | ||
82 | 18. 6. 2024, 18:00 | Řepy A | - | Sokol H. Počernice A | . | ||
83 | 18. 6. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | VŠCHT | . | ||
84 | 18. 6. 2024, 18:00 | Rychlý Pípy | - | Přírodní vědy D | . | ||
85 | 18. 6. 2024, 18:00 | Sport club K3 A | - | Sokol Vyšehrad A | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | 20. 6. 2024, 18:00 | Technika Praha | - | Sport club K3 A | . | ||
87 | 20. 6. 2024, 18:00 | Sokol Vyšehrad A | - | Rychlý Pípy | . | ||
88 | 20. 6. 2024, 18:00 | Přírodní vědy D | - | VK ŽIŽKA B | . | ||
89 | 20. 6. 2024, 18:00 | VŠCHT | - | Řepy A | . | ||
90 | 20. 6. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | Modřany B | . |