Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Okresní přebor muži

1. kolo
AMT Kostelec-Spartak Opočno
Sokol Chleny B-VK AŠ Kvasiny
TJ Potštejn-Sokol Čestice
SK Kounov-VK SPORT RK "B"
Příští kolo
Spartak Opočno-VK SPORT RK "B"9.9.17:00
Sokol Čestice-SK Kounov9.9.17:00
VK AŠ Kvasiny-TJ Potštejn9.9.17:00
AMT Kostelec-Sokol Chleny B9.9.17:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 AMT Kostelec nad Orlicí 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ Potštejn 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Sportovní klub Kounov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 VK SPORT Rychnov nad Kněžnou B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Sokol Čestice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 TJ Spartak Opočno 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Okresní přebor mužů - Rychnov n. Kn. - 2022/2023
1. kolo
1 2. 9. 2022, 17:00 AMT Kostelec - Spartak Opočno Izáková K.
2 2. 9. 2022, 17:00 Sokol Chleny B - VK AŠ Kvasiny Myšák J.
3 2. 9. 2022, 17:00 TJ Potštejn - Sokol Čestice Klár V.
4 2. 9. 2022, 17:00 SK Kounov - VK SPORT RK "B" Volt K.
2. kolo
5 9. 9. 2022, 17:00 Spartak Opočno - VK SPORT RK "B" Volt K.
6 9. 9. 2022, 17:00 Sokol Čestice - SK Kounov Škoda P.
7 9. 9. 2022, 17:00 VK AŠ Kvasiny - TJ Potštejn Prokešová L.
8 9. 9. 2022, 17:00 AMT Kostelec - Sokol Chleny B Myšák J.
3. kolo
9 16. 9. 2022, 17:00 Sokol Chleny B - Spartak Opočno Myšák J.
10 16. 9. 2022, 17:00 TJ Potštejn - AMT Kostelec Klár V.
11 16. 9. 2022, 17:00 SK Kounov - VK AŠ Kvasiny Škoda P.
12 16. 9. 2022, 17:00 VK SPORT RK "B" - Sokol Čestice Volt K.
4. kolo
13 23. 9. 2022, 17:00 Spartak Opočno - Sokol Čestice Škoda P.
14 23. 9. 2022, 17:00 VK AŠ Kvasiny - VK SPORT RK "B" Volt K.
15 23. 9. 2022, 17:00 AMT Kostelec - SK Kounov Klár V.
16 23. 9. 2022, 17:00 Sokol Chleny B - TJ Potštejn Myšák J.
5. kolo
17 30. 9. 2022, 17:00 TJ Potštejn - Spartak Opočno Klár V.
18 30. 9. 2022, 17:00 SK Kounov - Sokol Chleny B Švanda K.
19 30. 9. 2022, 17:00 VK SPORT RK "B" - AMT Kostelec Volt K.
20 30. 9. 2022, 17:00 Sokol Čestice - VK AŠ Kvasiny Škoda P.
6. kolo
21 7. 10. 2022, 17:00 Spartak Opočno - VK AŠ Kvasiny Švanda K.
22 7. 10. 2022, 17:00 AMT Kostelec - Sokol Čestice Sršeň M.
23 7. 10. 2022, 17:00 Sokol Chleny B - VK SPORT RK "B" Myšák J.
24 7. 10. 2022, 17:00 TJ Potštejn - SK Kounov Klár V.
7. kolo
25 14. 10. 2022, 17:00 SK Kounov - Spartak Opočno Škoda P.
26 14. 10. 2022, 17:00 VK SPORT RK "B" - TJ Potštejn Volt K.
27 14. 10. 2022, 17:00 Sokol Čestice - Sokol Chleny B Sršeň M.
28 14. 10. 2022, 17:00 VK AŠ Kvasiny - AMT Kostelec Klár V.
8. kolo
29 5. 5. 2023, 17:30 Spartak Opočno - AMT Kostelec .
30 5. 5. 2023, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Sokol Chleny B .
31 5. 5. 2023, 17:30 Sokol Čestice - TJ Potštejn .
32 5. 5. 2023, 17:30 VK SPORT RK "B" - SK Kounov .
9. kolo
33 12. 5. 2023, 17:30 VK SPORT RK "B" - Spartak Opočno .
34 12. 5. 2023, 17:30 SK Kounov - Sokol Čestice .
35 12. 5. 2023, 17:30 TJ Potštejn - VK AŠ Kvasiny .
36 12. 5. 2023, 17:30 Sokol Chleny B - AMT Kostelec .
10. kolo
37 19. 5. 2023, 17:30 Spartak Opočno - Sokol Chleny B .
38 19. 5. 2023, 17:30 AMT Kostelec - TJ Potštejn .
39 19. 5. 2023, 17:30 VK AŠ Kvasiny - SK Kounov .
40 19. 5. 2023, 17:30 Sokol Čestice - VK SPORT RK "B" .
11. kolo
41 26. 5. 2023, 17:30 Sokol Čestice - Spartak Opočno .
42 26. 5. 2023, 17:30 VK SPORT RK "B" - VK AŠ Kvasiny .
43 26. 5. 2023, 17:30 SK Kounov - AMT Kostelec .
44 26. 5. 2023, 17:30 TJ Potštejn - Sokol Chleny B .
12. kolo
45 2. 6. 2023, 17:30 Spartak Opočno - TJ Potštejn .
46 2. 6. 2023, 17:30 Sokol Chleny B - SK Kounov .
47 2. 6. 2023, 17:30 AMT Kostelec - VK SPORT RK "B" .
48 2. 6. 2023, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Sokol Čestice .
13. kolo
49 9. 6. 2023, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Spartak Opočno .
50 9. 6. 2023, 17:30 Sokol Čestice - AMT Kostelec .
51 9. 6. 2023, 17:30 VK SPORT RK "B" - Sokol Chleny B .
52 9. 6. 2023, 17:30 SK Kounov - TJ Potštejn .
14. kolo
53 16. 6. 2023, 17:30 Spartak Opočno - SK Kounov .
54 16. 6. 2023, 17:30 TJ Potštejn - VK SPORT RK "B" .
55 16. 6. 2023, 17:30 Sokol Chleny B - Sokol Čestice .
56 16. 6. 2023, 17:30 AMT Kostelec - VK AŠ Kvasiny .
Vedoucí soutěže: Ing. Karel Volt, Javornická 1581, 51601 Rychnov nad Kněžnou - M: 603562485, e-mail: autostar.rk@tiscali.cz
© ČVS 2015-2018