Krajský přebor dívek U18, skupina B

KOLO
5. kolo
VK Rakovník1:3S V B C(28, -16, -20, -24)
Roztoky3:0Kunice(7, 9, 18)
S V B C0:3Roztoky(-10, -12, -21)
Kunice0:3VK Rakovník(-9, -15, -5)
Kladno B3:2Králův Dvůr B(-23, 23, -20, 19, 10)
Kralupy B1:3Králův Dvůr A(28, -22, -20, -17)
Králův Dvůr B0:3Kralupy B(-15, -24, -23)
Králův Dvůr A3:0Kladno B(16, 14, 14)
Čerčany3:1Komárov(-24, 20, 21, 17)
VK Benešovská1:3Hořovice(-27, -15, 23, -15)
Komárov0:3VK Benešovská(-14, -19, -20)
Hořovice3:0Čerčany(15, 13, 19)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Roztoky u Prahy 11 9 2 0 0 33:5 905:597 31
2 TJ Spartak Hořovice 11 9 1 1 0 32:6 902:601 30
3 S V B C 11 9 0 0 2 27:10 863:716 27
4 VK Rakovník 11 7 1 1 2 27:13 900:788 24
5 TJ Sokol Králův Dvůr A 11 7 0 1 3 25:14 899:809 22
6 VK Benešovská 1. volejbalová 11 5 0 2 4 22:19 871:822 17
7 TJ Slavoj Čerčany 11 4 1 0 6 15:23 752:862 14
8 TJ Kralupy B 11 3 1 1 6 16:23 794:888 12
9 TJ Kunice 11 2 2 0 7 14:25 699:881 10
10 Sokol Komárov 11 2 0 0 9 7:29 675:861 6
11 Kladno volejbal cz B 11 0 1 1 9 9:32 765:955 3
12 TJ Sokol Králův Dvůr B 11 0 0 2 9 5:33 664:909 2
kalendář skupiny
Krajský přebor dívek U18, skupina B
1. kolo
1 10. 9. 2023, 10:00 Komárov - S V B C Pořadatel: TJ Sokol Komárov 0:3 (-12,-16,-19)
2 10. 9. 2023, 10:00 Hořovice - Kunice Pořadatel: 2 hřiště 3:0 (15,9,12)
3 10. 9. 2023, 10:00 S V B C - Hořovice Pražská 375 Dobřichovice 0:3 (-17,-15,-15)
4 10. 9. 2023, 10:00 Kunice - Komárov 3:0 (21,20,16)
5 10. 9. 2023, 10:00 Králův Dvůr A - Čerčany Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr 3:0 (18,21,14)
6 10. 9. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - VK Benešovská Pořadatel: 2 hřiště 0:3 (-9,-21,-18)
7 10. 9. 2023, 10:00 Čerčany - Králův Dvůr B 3:0 (11,19,25)
8 10. 9. 2023, 10:00 VK Benešovská - Králův Dvůr A 1:3 (-14,14,-10,-16)
9 10. 9. 2023, 10:00 Králův Dvůr A - Králův Dvůr B 3:0 (20,23,18)
10 10. 9. 2023, 10:00 VK Rakovník - Kralupy B Pořadatel: VK Rakovník 3:0 (21,13,22)
11 10. 9. 2023, 10:00 Roztoky - Kladno B Pořadatel: 2 hřiště 3:0 (14,15,20)
12 10. 9. 2023, 10:00 Kralupy B - Roztoky 0:3 (-14,-22,-9)
13 10. 9. 2023, 10:00 Kladno B - VK Rakovník 1:3 (-26,17,-16,-17)
14 10. 9. 2023, 10:00 VK Rakovník - Roztoky 0:3 (-10,-19,-17)
2. kolo
15 1. 10. 2023, 09:00 Kunice - Kralupy B Pořadatel: TJ Kunice 3:2 (22,20,-18,-18,11)
16 1. 10. 2023, 10:00 S V B C - Kladno B Pořadatel: 1 hřiště 3:0 (13,11,22)
17 1. 10. 2023, 10:00 Kralupy B - S V B C 1:3 (22,-20,-22,-9)
18 1. 10. 2023, 10:00 Kladno B - Kunice 0:3 (-14,-16,-24)
19 1. 10. 2023, 10:00 Kunice - S V B C 1:3 (-13,-7,21,-13)
20 1. 10. 2023, 10:00 VK Benešovská - Roztoky Pořadatel: VK Benešovská 2:3 (-12,18,15,-17,-8)
21 1. 10. 2023, 10:00 Čerčany - VK Rakovník Pořadatel: 2 hřiště 0:3 (-10,-16,-15)
22 1. 10. 2023, 10:00 Roztoky - Čerčany 3:0 (14,15,5)
23 1. 10. 2023, 10:00 VK Rakovník - VK Benešovská 3:1 (21,18,-16,22)
24 1. 10. 2023, 10:00 VK Benešovská - Čerčany 2:3 (-14,9,-24,9,-10)
25 1. 10. 2023, 10:00 Hořovice - Králův Dvůr A Pořadatel: TJ Spartak Hořovice 3:0 (14,18,16)
26 1. 10. 2023, 10:00 Komárov - Králův Dvůr B Pořadatel: 2 hřiště 3:1 (-28,13,16,18)
27 1. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr A - Komárov 3:0 (21,17,17)
28 1. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - Hořovice 0:3 (-11,-16,-4)
29 1. 10. 2023, 10:00 Hořovice - Komárov 3:0 (5,11,9)
3. kolo
30 15. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - Kunice Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr 2:3 (13,-14,16,-18,-11)
31 15. 10. 2023, 10:00 Králův Dvůr A - S V B C Pořadatel: 2 hřiště 1:3 (20,-26,-26,-20)
32 15. 10. 2023, 10:00 Kunice - Králův Dvůr A 0:3 (-18,-20,-17)
33 15. 10. 2023, 10:00 S V B C - Králův Dvůr B 3:0 (14,14,15)
34 15. 10. 2023, 09:00 Roztoky - Hořovice Pořadatel: TJ Sokol Roztoky 3:2 (-22,-22,14,22,9)
35 15. 10. 2023, 10:00 VK Rakovník - Komárov Pořadatel: 1 hřiště 3:0 (19,15,18)
36 15. 10. 2023, 10:00 Hořovice - VK Rakovník 3:2 (-21,14,-19,13,12)
37 15. 10. 2023, 10:00 Komárov - Roztoky 0:3 (-10,-12,-19)
38 15. 10. 2023, 10:00 Kralupy B - VK Benešovská Pořadatel: TJ Kralupy 0:3 (-16,-19,-15)
39 15. 10. 2023, 10:00 Kladno B - Čerčany Pořadatel: 2 hřiště 1:3 (-8,-25,22,-18)
40 15. 10. 2023, 10:00 VK Benešovská - Kladno B 3:1 (-17,16,23,23)
41 15. 10. 2023, 10:00 Čerčany - Kralupy B 0:3 (-24,-18,-25)
42 15. 10. 2023, 10:00 Kralupy B - Kladno B 3:2 (-16,18,-16,23,3)
4. kolo
43 12. 11. 2023, 10:00 S V B C - Čerčany Pořadatel: S V B C - hraje se v Řevnicích 3:0 (14,18,16)
44 12. 11. 2023, 10:00 Kunice - VK Benešovská Pořadatel: 1 hřiště 0:3 (-14,-19,-12)
45 12. 11. 2023, 10:00 Čerčany - Kunice 3:1 (27,26,-21,18)
46 12. 11. 2023, 10:00 VK Benešovská - S V B C 0:3 (-21,-18,-22)
47 12. 11. 2023, 10:00 Komárov - Kladno B Pořadatel: TJ Sokol Komárov 3:1 (17,-18,24,17)
48 12. 11. 2023, 10:00 Hořovice - Kralupy B Pořadatel: 2 hřiště 3:0 (14,15,18)
49 12. 11. 2023, 10:00 Kladno B - Hořovice 0:3 (-15,-18,-7)
50 12. 11. 2023, 10:00 Kralupy B - Komárov 3:0 (25,18,21)
51 12. 11. 2023, 10:00 Králův Dvůr A - VK Rakovník Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr 2:3 (-21,23,23,-23,-15)
52 12. 11. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - Roztoky Pořadatel: 2 hřiště 0:3 (-16,-19,-10)
53 12. 11. 2023, 10:00 VK Rakovník - Králův Dvůr B 3:0 (10,13,24)
54 12. 11. 2023, 10:00 Roztoky - Králův Dvůr A 3:1 (11,-23,20,22)
5. kolo
55 3. 12. 2023, 10:00 VK Rakovník - S V B C Pořadatel: VK Rakovník 1:3 (28,-16,-20,-24)
56 3. 12. 2023, 10:00 Roztoky - Kunice Pořadatel: 2 hřiště 3:0 (7,9,18)
57 3. 12. 2023, 10:00 S V B C - Roztoky 0:3 (-10,-12,-21)
58 3. 12. 2023, 10:00 Kunice - VK Rakovník 0:3 (-9,-15,-5)
59 3. 12. 2023, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr B Pořadatel: Kladno volejbal cz 3:2 (-23,23,-20,19,10)
60 3. 12. 2023, 10:00 Kralupy B - Králův Dvůr A Pořadatel: 2 hřiště 1:3 (28,-22,-20,-17)
61 3. 12. 2023, 10:00 Králův Dvůr B - Kralupy B 0:3 (-15,-24,-23)
62 3. 12. 2023, 10:00 Králův Dvůr A - Kladno B 3:0 (16,14,14)
63 3. 12. 2023, 10:00 Čerčany - Komárov Pořadatel: TJ Slavoj Čerčany 3:1 (-24,20,21,17)
64 3. 12. 2023, 10:00 VK Benešovská - Hořovice Pořadatel: 1 hřiště 1:3 (-27,-15,23,-15)
65 3. 12. 2023, 10:00 Komárov - VK Benešovská 0:3 (-14,-19,-20)
66 3. 12. 2023, 10:00 Hořovice - Čerčany 3:0 (15,13,19)
© ČVS 2015-2018