Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor ve volejbale ženy

32. kolo
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-Demlova Jihlava, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí-Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod
SLAVOJ POLNÁ z.s.-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B
TJ Náměšť nad Oslavou z.s.-TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Volejbalový klub Třebíč-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A"
Příští kolo
Volejbalový klub Třebíč-TJ Jiskra Humpolec, z.s.SO11.3.10:00
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A"-TJ Náměšť nad Oslavou z.s.SO11.3.10:00
TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem-SLAVOJ POLNÁ z.s.SO11.3.10:00
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B-Tělocvičná jednota Sokol Nové VeselíSO11.3.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod-Demlova Jihlava, z.s.SO11.3.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 SLAVOJ POLNÁ z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 VK Sokol Bystřice nad Pernštejnem 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 Volejbalový klub Třebíč 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 17. 9. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
2 17. 9. 2022, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
3 17. 12. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
4 17. 9. 2022, 10:00 Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
5 10. 12. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
2. kolo
6 17. 9. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
7 17. 9. 2022, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
8 17. 12. 2022, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
9 17. 9. 2022, 13:00 Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
10 10. 12. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
3. kolo
11 24. 9. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
12 24. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
13 24. 9. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - Demlova Jihlava, z.s. .
14 24. 9. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
15 24. 9. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
4. kolo
16 24. 9. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
17 24. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
18 24. 9. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - Demlova Jihlava, z.s. .
19 24. 9. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
20 24. 9. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
5. kolo
21 8. 10. 2022, 11:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
22 8. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
23 8. 10. 2022, 10:00 Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
24 8. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
25 8. 10. 2022, 14:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
6. kolo
26 8. 10. 2022, 15:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
27 8. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
28 8. 10. 2022, 13:00 Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
29 8. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
30 8. 10. 2022, 16:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
7. kolo
31 15. 10. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
32 15. 10. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
33 15. 10. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
34 15. 10. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Demlova Jihlava, z.s. .
35 21. 1. 2023, 09:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
8. kolo
36 15. 10. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
37 15. 10. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
38 15. 10. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
39 15. 10. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Demlova Jihlava, z.s. .
40 21. 1. 2023, 12:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
9. kolo
41 22. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
42 22. 10. 2022, 10:00 Demlova Jihlava, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
43 22. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
44 22. 10. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - Volejbalový klub Třebíč .
45 22. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
10. kolo
46 22. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
47 22. 10. 2022, 13:00 Demlova Jihlava, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
48 22. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
49 22. 10. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - Volejbalový klub Třebíč .
50 22. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
11. kolo
51 5. 11. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
52 5. 11. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
53 5. 11. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
54 5. 11. 2022, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
55 5. 11. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Demlova Jihlava, z.s. .
12. kolo
56 5. 11. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
57 5. 11. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
58 5. 11. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
59 5. 11. 2022, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
60 5. 11. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Demlova Jihlava, z.s. .
13. kolo
61 12. 11. 2022, 10:00 Demlova Jihlava, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
62 12. 11. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
63 12. 11. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
64 12. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
65 12. 11. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - Volejbalový klub Třebíč .
14. kolo
66 12. 11. 2022, 13:00 Demlova Jihlava, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
67 12. 11. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
68 12. 11. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
69 12. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
70 12. 11. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - Volejbalový klub Třebíč .
15. kolo
71 26. 11. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
72 26. 11. 2022, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
73 26. 11. 2022, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
74 19. 11. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
75 26. 11. 2022, 10:00 Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
16. kolo
76 26. 11. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
77 26. 11. 2022, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
78 26. 11. 2022, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
79 19. 11. 2022, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
80 26. 11. 2022, 13:00 Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
17. kolo
81 3. 12. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
82 3. 12. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - Demlova Jihlava, z.s. .
83 3. 12. 2022, 10:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
84 3. 12. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
85 3. 12. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
18. kolo
86 3. 12. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
87 3. 12. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - Demlova Jihlava, z.s. .
88 3. 12. 2022, 13:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
89 3. 12. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
90 3. 12. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
19. kolo
91 10. 12. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
92 10. 12. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
93 17. 9. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
94 10. 12. 2022, 10:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Demlova Jihlava, z.s. .
95 17. 9. 2022, 11:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
20. kolo
96 10. 12. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
97 10. 12. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
98 17. 9. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
99 10. 12. 2022, 13:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Demlova Jihlava, z.s. .
100 17. 9. 2022, 15:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
21. kolo
101 30. 10. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
102 7. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
103 7. 1. 2023, 10:00 Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
104 7. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Volejbalový klub Třebíč .
105 7. 1. 2023, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
22. kolo
106 30. 10. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
107 7. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
108 7. 1. 2023, 13:00 Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
109 7. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Volejbalový klub Třebíč .
110 7. 1. 2023, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
23. kolo
111 14. 1. 2023, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
112 14. 1. 2023, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
113 14. 1. 2023, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Demlova Jihlava, z.s. .
114 14. 1. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
115 14. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
24. kolo
116 14. 1. 2023, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
117 14. 1. 2023, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
118 14. 1. 2023, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Demlova Jihlava, z.s. .
119 14. 1. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
120 14. 1. 2023, 13:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
25. kolo
121 21. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
122 21. 1. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
123 21. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč .
124 21. 1. 2023, 10:00 Demlova Jihlava, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
125 15. 10. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
26. kolo
126 21. 1. 2023, 13:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
127 21. 1. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
128 21. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč .
129 21. 1. 2023, 13:00 Demlova Jihlava, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
130 15. 10. 2022, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
27. kolo
131 28. 1. 2023, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
132 28. 1. 2023, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Demlova Jihlava, z.s. .
133 28. 1. 2023, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
134 28. 1. 2023, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
135 28. 1. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
28. kolo
136 28. 1. 2023, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
137 28. 1. 2023, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Demlova Jihlava, z.s. .
138 28. 1. 2023, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
139 28. 1. 2023, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
140 28. 1. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
29. kolo
141 11. 2. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
142 11. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Volejbalový klub Třebíč .
143 11. 2. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
144 11. 2. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
145 11. 2. 2023, 10:00 Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
30. kolo
146 11. 2. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
147 11. 2. 2023, 13:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - Volejbalový klub Třebíč .
148 11. 2. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
149 11. 2. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
150 11. 2. 2023, 13:00 Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
31. kolo
151 4. 3. 2023, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Demlova Jihlava, z.s. .
152 4. 3. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
153 4. 3. 2023, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
154 4. 3. 2023, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
155 4. 3. 2023, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
32. kolo
156 4. 3. 2023, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Demlova Jihlava, z.s. .
157 4. 3. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
158 4. 3. 2023, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
159 4. 3. 2023, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
160 4. 3. 2023, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
33. kolo
161 11. 3. 2023, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
162 11. 3. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
163 11. 3. 2023, 10:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
164 11. 3. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
165 11. 3. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Demlova Jihlava, z.s. .
34. kolo
166 11. 3. 2023, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
167 11. 3. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
168 11. 3. 2023, 13:00 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem - SLAVOJ POLNÁ z.s. .
169 11. 3. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí .
170 11. 3. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod - Demlova Jihlava, z.s. .
35. kolo
171 18. 3. 2023, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
172 18. 3. 2023, 10:00 Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
173 18. 3. 2023, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
174 18. 3. 2023, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
175 18. 3. 2023, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
36. kolo
176 18. 3. 2023, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod .
177 18. 3. 2023, 13:00 Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, B .
178 18. 3. 2023, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem .
179 18. 3. 2023, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. "A" .
180 18. 3. 2023, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
© ČVS 2015-2018