23.11.2023

Kalendář seminářů a vzdělávacích akcí 2023

Úsek vzdělávání Českého volejbalového svazu zveřejňuje kalendář seminářů a vzdělávacích akcí na rok 2023. V letošním roce proběhnou školení Trenér mládeže, Trenér minivolejbalu, Trenér volejbalu II. třídy, Trenér beachvolejbalu II. třídy, kreditní semináře, školení školitelů, praktické semináře a nově zařazuje úsek i školení první pomoci. Pozvánky a vypsání jednotlivých akcích budou postupně zveřejňovány na webu ČVS.

Termín Název a téma akce Místo konání Kredity / upřesnění
6. - 9. 1. Benjamínci „Black Panther" Brandýs n. L. 7
11. - 14. 1. Benjamínci - dívky: I, III Mikulov 7
23. 1. Dialogy: Od žáka k mistrovi Špindlerův Mlýn 10
27. - 30. 1. Benjamínci „Black Panther" Mikulov 7
1. - 4. 2. Naděje - dívky Brandýs n. L. 7
3. 2. Trenér psycholog Brandýs n. L. 10
3. 2. První pomoc ve sportu Brno  školení
4. 2. Dialogy: Posturální funkce Brandýs n. L. 10
4. 2.  Dialogy: Fyziologie výkonu  Brandýs n. L. 10
4. 2. Dialogy: Transformační Leadership Brandýs n. L. 10
12. 2. První pomoc ve sportu Pardubice  školení
17. - 20. 2. Naděje „Grebenikov" Kutná Hora 7
20. 2.  Trendy v technice po MS Praha kulatý stůl
23. -26. 2. Naděje - dívky Mikulov 7
6. - 9. 3.  Benjamínci - dívky: I, III Brandýs n. L. 7
9. - 12. 3. Benjamínci „Iroman" České Budějovice 7
10. 3. První pomoc ve sportu Praha školení
19. 3. První pomoc ve sportu Jihlava školení
24. - 27. 3. Naděje „Grebenikov" Luhačovice 7
27. 3. Vývojová specifika a trénink U12 / 16 Praha 15 / školitelé
28. - 31. 3. Naděje - dívky Mikulov 7
31. 3. První pomoc ve sportu Olomouc školení
31. 3. - 2. 4. VC KVS: III. třída I. část Brno  školení
2. - 5. 4. Naděje - dívky Mikulov 7
5. - 8. 4. Naděje „Vašina" Kutná Hora 7
15. - 16. 4. Trenér minivolejbalu Prostějov školení
15. - 16. 4. VC KVS: III. třída II. Část Brno  školení
17. 4. Žena ve sportu Praha 15 / školitelé
25. 4. Dialogy: Od žáka k mistrovi Brno  10
28. 4. První pomoc ve sportu Liberec školení
2. - 5. 6. Naděje „Hadrava" Kolín 7
3. 5. Dialogy: Rodiče a talent Buštěhrad 10
3. - 5. 5. Benjamínci - dívky: II, IV Mikulov 7
7. 5. První pomoc ve sportu Plzeň školení
12. 5. První pomoc ve sportu Zlín školení
12. - 15. 5. Benjamínci „Iroman" Mikulov 7
12. - 14. 5. VC KVS: III. třída I. část Ostrava školení
19. - 21. 5. VC KVS: III. třída I. část Liberec školení
20. - 21. 5. VC KVS: III. třída I. část Karlovy Vary školení
24. - 27. 5. Naděje - dívky Brandýs n. L. 7
25. - 28. 5. Trenér mládeže I. část Brandýs n. L. školení
25. - 28. 5. Trenér II. třídy I. část Brno  školení
26. - 28. 5. VC KVS: III. třída I. část Praha školení
26. - 28. 5. VC KVS: III. třída II. část Ostrava školení
26. - 28. 5. VC KVS: III. třída II. část Liberec školení
26. 5. První pomoc ve sportu Ostrava školení
2. - 4. 6. VC KVS: III. třída I. část Karlovy Vary školení
4. 6. První pomoc ve sportu Jičín/Hradec? školení
11. 6. První pomoc ve sportu Karlovy Vary školení
15. - 18. 6. Trenér mládeže II. část Brandýs n. L. školení
15. - 18. 6. VC KVS: III. třída I. část Hradec Králové školení
16. - 18. 6. VC KVS: III. třída II. část Praha školení
16. - 19. 6. Naděje „Hadrava" Kojetín 7
18. 6. První pomoc ve sportu Děčín/Ústí n. L. školení
21. - 24. 6. Naděje - dívky Mikulov 7
22. - 24. 6. VC KVS: III. třída I. část Hradec Králové školení
25. 6. První pomoc ve sportu Č. Budějovice školení
1. - 5. 7. Naděje - dívky Nové Veselí? 7
1. - 3. 9. VC KVS: III. třída I. část Plzeň školení
8. 9.  Dialogy: Posturální funkce Brandýs n. L. 10
8. 9.  Dialogy: Fyziologie sportu Brandýs n. L. 10
9. 9.  Dialogy: Transformační leadership Brandýs n. L. 10
9. 9. Dialogy: Trenér psycholog Brandýs n. L. 10
9. 9.  Statistika a analýza výkonu v DV4 Ostrava 8
11. 9. Development koučink Praha kulatý stůl
13. - 16. 9. Benjamínci - dívky Brandýs n. L. 7
27. - 30. 9. Naděje - dívky Brandýs n. L. 7
20. - 23. 10. Naděje - dívky Brandýs n. L. 7
6. - 9. 10. Benjamínci „Capitan America" Brandýs n. L. 7
26. - 29. 10. Naděje „Leon" Luhačovice 7
3. - 6. 11. Naděje „Ngapeth" Kutná Hora 7
16. 10. Skills kouč - příjem Praha kulatý stůl
16. - 17. 11. Trenér minivolejbalu Brandýs n. L. školení
16. - 19. 11. VC KVS: Střední Čechy Nymburk školení
22. - 25. 11. Naděje - dívky Brandýs n. L. 7
24. - 27. 11. Benjamínci „Capitan America" Mikulov 7
25. 11. Základy volejbalu, organizace tréninku České Budějovice 8
5. 12. Mosty Praha 20
5. 12. Roundtable: Charakter a dovednosti Praha 20
11. 12. Příjem Praha kulatý stůl

 

Autor: Ondřej Foltýn

Krátké zprávyArchiv
Chance Český pohár žen 2023/2024 - Final Four

finále: VK Dukla Liberec – VK Královo Pole 3:0 (25:23, 25:18, 25:11)   o 3. místo: TJ Ostrava – PVK Olymp Praha 2:3 (14:25, 13:25, 25:23, 25:20,...

 
Chance Český pohár žen 2023/2024 - Final Four

semifinále: VK Královo Pole – PVK Olymp Praha 3:1 (19:25, 25:18, 25:18, 25:14), TJ Ostrava – VK Dukla Liberec 1:3 (18:25, 25:22, 15:25, 17:25)

 
Champions League - muži

VK Lvi Praha – Guaguas Las Palmas (ESP) 3:1 (25:21, 25:21, 22:25, 25:22), zlatý set 8:15 – do čtvrtfinále postupuje Las Palmas

 
Kvalifikace ME U18 a U20 2024

Naše reprezentace chlapců a dívek U18 a U20 znají své soupeře pro druhé kolo kvalifikace ME 2024. chlapci U20: 4. – 6. 4. 2024 (Kutná Hora) Česko,...

 
Final Four Chance Českého poháru mužů 2023/2024 - rozlosování

Final Four Chance Českého poháru mužů 2023/2024, které hostí koncem února Tábor, je rozlosováno. V prvním semifinále vyzvou Beskydy pražské Lvy,...

 
Champions League - muži

Guaguas Las Palmas (ESP) – VK Lvi Praha 3:0 (25:23, 25:23, 26:24)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018