Úsek vzdělávání Českého volejbalového svazu zveřejňuje kalendář seminářů a vzdělávacích akcí na rok 2023. V letošním roce proběhnou školení Trenér mládeže, Trenér minivolejbalu, Trenér volejbalu II. třídy, Trenér beachvolejbalu II. třídy, kreditní semináře, školení školitelů, praktické semináře a nově zařazuje úsek i školení první pomoci. Pozvánky a vypsání jednotlivých akcích budou postupně zveřejňovány na webu ČVS.
Termín | Název a téma akce | Místo konání | Kredity / upřesnění |
6. - 9. 1. | Benjamínci „Black Panther" | Brandýs n. L. | 7 |
11. - 14. 1. | Benjamínci - dívky: I, III | Mikulov | 7 |
23. 1. | Dialogy: Od žáka k mistrovi | Špindlerův Mlýn | 10 |
27. - 30. 1. | Benjamínci „Black Panther" | Mikulov | 7 |
1. - 4. 2. | Naděje - dívky | Brandýs n. L. | 7 |
3. 2. | Trenér psycholog | Brandýs n. L. | 10 |
3. 2. | První pomoc ve sportu | Brno | školení |
4. 2. | Dialogy: Posturální funkce | Brandýs n. L. | 10 |
4. 2. | Dialogy: Fyziologie výkonu | Brandýs n. L. | 10 |
4. 2. | Dialogy: Transformační Leadership | Brandýs n. L. | 10 |
12. 2. | První pomoc ve sportu | Pardubice | školení |
17. - 20. 2. | Naděje „Grebenikov" | Kutná Hora | 7 |
20. 2. | Trendy v technice po MS | Praha | kulatý stůl |
23. -26. 2. | Naděje - dívky | Mikulov | 7 |
6. - 9. 3. | Benjamínci - dívky: I, III | Brandýs n. L. | 7 |
9. - 12. 3. | Benjamínci „Iroman" | České Budějovice | 7 |
10. 3. | První pomoc ve sportu | Praha | školení |
19. 3. | První pomoc ve sportu | Jihlava | školení |
24. - 27. 3. | Naděje „Grebenikov" | Luhačovice | 7 |
27. 3. | Vývojová specifika a trénink U12 / 16 | Praha | 15 / školitelé |
28. - 31. 3. | Naděje - dívky | Mikulov | 7 |
31. 3. | První pomoc ve sportu | Olomouc | školení |
31. 3. - 2. 4. | VC KVS: III. třída I. část | Brno | školení |
2. - 5. 4. | Naděje - dívky | Mikulov | 7 |
5. - 8. 4. | Naděje „Vašina" | Kutná Hora | 7 |
15. - 16. 4. | Trenér minivolejbalu | Prostějov | školení |
15. - 16. 4. | VC KVS: III. třída II. Část | Brno | školení |
17. 4. | Žena ve sportu | Praha | 15 / školitelé |
25. 4. | Dialogy: Od žáka k mistrovi | Brno | 10 |
28. 4. | První pomoc ve sportu | Liberec | školení |
2. - 5. 6. | Naděje „Hadrava" | Kolín | 7 |
3. 5. | Dialogy: Rodiče a talent | Buštěhrad | 10 |
3. - 5. 5. | Benjamínci - dívky: II, IV | Mikulov | 7 |
7. 5. | První pomoc ve sportu | Plzeň | školení |
12. 5. | První pomoc ve sportu | Zlín | školení |
12. - 15. 5. | Benjamínci „Iroman" | Mikulov | 7 |
12. - 14. 5. | VC KVS: III. třída I. část | Ostrava | školení |
19. - 21. 5. | VC KVS: III. třída I. část | Liberec | školení |
20. - 21. 5. | VC KVS: III. třída I. část | Karlovy Vary | školení |
24. - 27. 5. | Naděje - dívky | Brandýs n. L. | 7 |
25. - 28. 5. | Trenér mládeže I. část | Brandýs n. L. | školení |
25. - 28. 5. | Trenér II. třídy I. část | Brno | školení |
26. - 28. 5. | VC KVS: III. třída I. část | Praha | školení |
26. - 28. 5. | VC KVS: III. třída II. část | Ostrava | školení |
26. - 28. 5. | VC KVS: III. třída II. část | Liberec | školení |
26. 5. | První pomoc ve sportu | Ostrava | školení |
2. - 4. 6. | VC KVS: III. třída I. část | Karlovy Vary | školení |
4. 6. | První pomoc ve sportu | Jičín/Hradec? | školení |
11. 6. | První pomoc ve sportu | Karlovy Vary | školení |
15. - 18. 6. | Trenér mládeže II. část | Brandýs n. L. | školení |
15. - 18. 6. | VC KVS: III. třída I. část | Hradec Králové | školení |
16. - 18. 6. | VC KVS: III. třída II. část | Praha | školení |
16. - 19. 6. | Naděje „Hadrava" | Kojetín | 7 |
18. 6. | První pomoc ve sportu | Děčín/Ústí n. L. | školení |
21. - 24. 6. | Naděje - dívky | Mikulov | 7 |
22. - 24. 6. | VC KVS: III. třída I. část | Hradec Králové | školení |
25. 6. | První pomoc ve sportu | Č. Budějovice | školení |
1. - 5. 7. | Naděje - dívky | Nové Veselí? | 7 |
1. - 3. 9. | VC KVS: III. třída I. část | Plzeň | školení |
8. 9. | Dialogy: Posturální funkce | Brandýs n. L. | 10 |
8. 9. | Dialogy: Fyziologie sportu | Brandýs n. L. | 10 |
9. 9. | Dialogy: Transformační leadership | Brandýs n. L. | 10 |
9. 9. | Dialogy: Trenér psycholog | Brandýs n. L. | 10 |
9. 9. | Statistika a analýza výkonu v DV4 | Ostrava | 8 |
11. 9. | Development koučink | Praha | kulatý stůl |
13. - 16. 9. | Benjamínci - dívky | Brandýs n. L. | 7 |
27. - 30. 9. | Naděje - dívky | Brandýs n. L. | 7 |
6. - 9. 10. | Benjamínci „Capitan America" | Brandýs n. L. | 7 |
20. - 23. 10. | Naděje - dívky | Brandýs n. L. | 7 |
26. - 29. 10. | Naděje „Leon" | Luhačovice | 7 |
3. - 6. 11. | Naděje „Ngapeth" | Kutná Hora | 7 |
Autor: Ondřej Foltýn
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)
TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 26:28) stav série 2:1
Perušič / Schweiner – George / Andre (BRA) 0:2 (11:21, 8:11) - skreč, Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...