28.10.2019

Program a výsledky RD 03/04 chlapci v roce 2019

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 1.-3.1. Mikulov VT, nominace
2 5.-7.1. Mikulov VT, UTK 2-M, nominace
6.1. SCM-CVS-KTI - Nový Jičín 3:2 (-22,-17,24,20,13)
6.1. SCM-CVS-KTI - Blue Volley 1:3 (-20,-28,18,-16)
3 9.-13.1. Maribor (SLO)
MEVZA - 1. kolo kv. 2019 ME U17, nominace, sk. B: ČR, Rakousko, Chorvatsko, Izrael
9.1. ČR - Izrael 3:0 (21,23,16)
10.1. ČR - Chorvatsko 3:0 (16,7,18)
11.1. Rakousko - ČR 1:3 (17,-21,-19,-18) info
12.1. semifinále ČR - Slovensko 3:0 (12,12,21)
13.1. o 1. místo Slovinsko - ČR 1:3 (-18,-16,23,-16)
postup na 2019 ME U17 - info
4 24.-26.2. Mikulov VT, nominace
5 24.-27.3. Mikulov VT, nominace
6 17.-21.4. Mikulov VT, nominace
7 23.-28.5. Štrbské pleso (SVK) VT kondice, nominace
8 30.5.-2.6. Č. Budějovice VT, nominace
9 5.-9.6. Č. Budějovice VT, nominace
10 13.-16.6. Kolín VT, nominace
11 20.-23.6. Kolín VT, nominace
12 27.6.-3.7. Mikulov VT+MU, širší nominace
1.7. ČR - Rusko 4:0 (14,17,12,19)
2.7. ČR - Rusko 1:3 (-17,-21,-23,14)
3.7. ČR - Rusko 1:2 (22,-21,-23)
13 6.-11.7. Mikulov VT, nominace
14 13.-21.7. Sofie (BUL) 2019 CEV ME U17, nominace
13.7. ČR - Rusko 3:1 (-19,20,20,25) info - stat
14.7. Řecko - ČR 1:3 (18,-18,-15,-20) info - stat
15.7. ČR - Itálie 2:3 (20,-23,23,-20,-12) info - stat
17.7. Portugalsko - ČR 1:3 (-30,21,-17,-16) info - stat
18.7. ČR - Polsko 0:3 (-21,-20,-22) info - stat
2. misto ve skupině, postup do semifinále 1-4
20.7. Francie - ČR 3:0 (6,26,15) info - stat
o 3. místo
21.7. ČR - Polsko 0:3 (-24,-26,-21) info - stat
       závěrečná informace, družstvo od září 2019 pokračuje jako kadeti 03/04 (hlavní trenér Jan Svoboda)
15 26.-29.9. Mikulov VT, nominace
29.9. 1-M SCM-ČVS-KTI - Velké Meziříčí 0:3 (-26,-25,-18)
29.9. 1-M SCM-ČVS-KTI - Č. Budějovice B 3:0 (19,29,19)
16 24.-27.10. Mikulov VT, nominace
27.10. 1-M SCM-ČVS-KTI - Staré Město 3:0 (9,25,18)
27.10. 1-M SCM-ČVS-KTI - Bučovice 2:3 (-17,26,24,-16,-12)
17 21.-24.11. Nymburk VT, nominace
24.11. 1-M SCM-ČVS-KTI - Benátky n. J. 0:0
24.11. 1-M SCM-ČVS-KTI - Liberec B 0:0
18 5.-8.12. Nymburk VT, nominace
8.12. 1-M SCM-ČVS-KTI - Dobřichovice 0:0
8.12. 1-M SCM-ČVS-KTI - Lvi Praha B 0:0
19 13.-21.12. Nymburk VT, nominace
15.12. 1-M SCM-ČVS-KTI - MFF Praha 0:0
15.12. 1-M SCM-ČVS-KTI - ČZU Praha 0:0
17.12. 1-M SCM-ČVS-KTI - Hradec Králové 0:0

3.1. 2020 1-M SCM-ČVS-KTI - Brno 0:0
20 27.-29.12. Ostrava ?, nominace

 

Program a výsledky RD chlapci 03/04 ZDE

Krátké zprávyArchiv
Sleva na vstupenky na OH kvalifikaci mužů v Berlíně

Do 30. 11. 2019 je možno zakoupit zlevněné vstupenky na OH kvalifikaci mužů, která bude 5. - 10. 1. 2020 v Berlíně za účasti naší reprezentace mužů....

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

Perušič / Schweiner – Crabb Tr. / Bourne (USA) 0:2 (18:21, 12:21), Perušič / Schweiner – Aye / Gauthier-Rat (FRA) 2:1 (16:21, 21:19, 15:12)

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

ženy: Kubíčková / Kvapilová – Amaranta / Lobato (ESP) 1:2 (21:18, 32:34, 12:15), Talita / Taiana Lima (BRA) – Kubíčková / Kvapilová 2:0 (21:17,...

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

muži: Perušič / Schweiner – Bykanov / Likholetov (RUS) 2:1 (23:21, 19:21, 15:9), ženy: Bieneck / Schneider (GER) – Kubíčková / Kvapilová 1:2...

 
Český pohár 2019/20 ženy - čtvrtfinále

VK UP Olomouc – TJ Sokol Šternberk 3:2 (25:18, 22:25, 25:11, 23:25, 15:12)

 
CEV Challenge Cup 2019/2020 - předkolo

VK ČEZ Karlovarsko – Vardar Skopje (MKD) 3:0 (25:11, 25:20, 25:19)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018