Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělocvičná jednota Sokol Řevnice | 7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 13:3 | 374:308 | 18 | |
2 | Kladno volejbal cz | 7 | 2 | 4 | 1 | 0 | 13:6 | 395:367 | 15 | |
3 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 7 | 3 | 1 | 3 | 0 | 11:7 | 387:336 | 14 | |
4 | TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. | 7 | 2 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | 369:342 | 11 | |
5 | VK Lvi Praha, z.s. B | 7 | 3 | 0 | 2 | 2 | 8:8 | 321:321 | 11 | |
6 | Volejbal Sokolov, z.s. | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6:8 | 304:304 | 9 | |
7 | Volejbalový klub České Budějovice, z.s. B | 7 | 0 | 1 | 1 | 5 | 3:13 | 301:362 | 3 | |
8 | "SK Prosek Praha" B | 7 | 0 | 1 | 1 | 5 | 3:13 | 264:375 | 3 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2. 11. 2019, 09:00 | České Budějovice B | - | Řevnice | 0:2 (-20,-23) | ||
2 | 2. 11. 2019, 09:00 | Český Krumlov | - | Kladno | 1:2 (24,-25,-10) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 2. 11. 2019, 10:00 | Česká Lípa | - | Lvi Praha B | 2:0 (15,23) | ||
4 | 2. 11. 2019, 10:00 | Sokolov | - | Prosek B | 2:0 (21,8) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 2. 11. 2019, 11:00 | České Budějovice B | - | Český Krumlov | 0:2 (-8,-23) | ||
6 | 2. 11. 2019, 11:00 | Řevnice | - | Prosek B | 2:0 (25,15) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 2. 11. 2019, 12:00 | Kladno | - | Česká Lípa | 2:1 (-15,23,11) | ||
8 | 2. 11. 2019, 12:00 | Lvi Praha B | - | Sokolov | 2:0 (20,16) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 2. 11. 2019, 13:00 | Česká Lípa | - | České Budějovice B | 2:0 (23,18) | ||
10 | 2. 11. 2019, 13:00 | Český Krumlov | - | Řevnice | 1:2 (-16,18,-15) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 2. 11. 2019, 14:00 | Sokolov | - | Kladno | 0:2 (-10,-22) | ||
12 | 2. 11. 2019, 14:00 | Prosek B | - | Lvi Praha B | 0:2 (-9,-16) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 2. 11. 2019, 15:00 | Český Krumlov | - | Česká Lípa | 1:2 (-18,24,-13) | ||
14 | 2. 11. 2019, 15:00 | Řevnice | - | Lvi Praha B | 2:0 (17,13) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 2. 11. 2019, 16:00 | České Budějovice B | - | Sokolov | 0:2 (-22,-9) | ||
16 | 2. 11. 2019, 16:00 | Kladno | - | Prosek B | 2:0 (22,13) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 2. 11. 2019, 17:00 | Sokolov | - | Český Krumlov | 0:2 (-20,-24) | ||
18 | 2. 11. 2019, 17:00 | Lvi Praha B | - | Kladno | 1:2 (22,-23,-12) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 2. 11. 2019, 18:00 | Česká Lípa | - | Řevnice | 0:2 (-21,-20) | ||
20 | 2. 11. 2019, 18:00 | Prosek B | - | České Budějovice B | 2:1 (22,-16,12) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 3. 11. 2019, 09:00 | Řevnice | - | Kladno | 1:2 (15,-24,-11) | ||
22 | 3. 11. 2019, 09:00 | České Budějovice B | - | Lvi Praha B | 0:2 (-18,-18) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | 3. 11. 2019, 10:00 | Česká Lípa | - | Sokolov | 0:2 (-21,-20) | ||
24 | 3. 11. 2019, 10:00 | Český Krumlov | - | Prosek B | 2:0 (8,20) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 3. 11. 2019, 11:00 | Sokolov | - | Řevnice | 0:2 (-25,-17) | ||
26 | 3. 11. 2019, 11:00 | Lvi Praha B | - | Český Krumlov | 1:2 (22,-7,-11) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | 3. 11. 2019, 12:00 | Prosek B | - | Česká Lípa | 1:2 (-17,24,-8) | ||
28 | 3. 11. 2019, 12:00 | Kladno | - | České Budějovice B | 1:2 (20,-22,-9) |