Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 
Web

SK Kometa Praha, z.s.

Kód: Založeno: 1999-07-26 Soutez: PP-ZKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Markéta Pletichová info@skkometapraha.cz Tel: 728872701
ZŠ Na Šutce Na Šutce 440, 182 00 Praha 8

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
704276 10.4.2022 13:00 Kometa C 0:2 Lvi B Bolard
704274 10.4.2022 12:00 Kometa C 2:0 Mikulova E Bolard
704272 10.4.2022 11:00 Studio Sport 2:0 Kometa C Bolard
704269 10.4.2022 09:00 Mikulova D 0:2 Kometa C Mikulecká
704235 27.2.2022 15:00 Kometa C 0:2 Lvi B Pospíšilová

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Drozdová Alžběta 2007
Fierla Natalie 2007
Futerová Kateřina 2008
Hoffmannová Emílie 2007
Jankovcová Eliška 2008
Jindrová Nikola 2007
Kopicová Laura 2008
Martišková Barbora 2007
Mojžíšová Natálie 2007
Ouředníčková Lucie 2008
Pflegerová Barbora 2007
Rajterová Nikol 2007
Robková Tereza 2007
Sedláčková Zuzana 2007
Veselá Barbora 2007
Čápová Maura 2007
Ťopková Ema 2009

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Pletichová Markéta 1987  
Oddíl:SK Kometa Praha, z.s.
Hřiště:ZŠ Na Šutce Na Šutce 440, 182 00 Praha 8
MHD:Metro C Kobylisy
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Mgr. Markéta Pletichová
Adresa:Hrušková 339  25073  Přezletice
Email:info@skkometapraha.cz
Telefon:728872701
rozpis
© ČVS 2015-2018