Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 
Web

Studio Sport z.s.

Kód: Založeno: 2002-03-20 Soutez: PP-ZKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Jiří Baumruk jiri.baumruk@seznam.cz Tel: 777321744
ZŠ U obory Vachkova 630, Praha 10-Uhříněves, 10400

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
704277 10.4.2022 13:00 Mikulova E 1:2 Studio Sport Mikulecká
704275 10.4.2022 12:00 Mikulova D 1:2 Studio Sport Mikulecká
704272 10.4.2022 11:00 Studio Sport 2:0 Kometa C Bolard
704270 10.4.2022 10:00 Studio Sport 1:2 Lvi B Bolard
704227 27.2.2022 14:00 JOKY 2:0 Studio Sport Nemčeková

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bakusová Barbora 2009
Hrušová Alena 2009
Matoušková Anna 2007
Muroňová Renata 2010
Muroňová Veronika 2007
Nováková Julie 2008
Osyadach Frančeková Viktorie 2008
Pastorková Agáta 2009
Pšeničná Kateřina 2007
Tupá Eliška 2009
Vaňková Alžběta 2008
Würtherle Nikola 2007
Šímová Šarlota 2009

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Baumruk Jiří 1955  
Baumruková Daniela 1967  
Oddíl:Studio Sport z.s.
Hřiště:ZŠ U obory Vachkova 630, Praha 10-Uhříněves, 10400
MHD:Vlak Praha - Uhříněves, bus stanice Picassova

Odpovědná osoba družstva:PaedDr. Jiří Baumruk
Adresa:Do Potoků 49  10300  Praha 10
Email:jiri.baumruk@seznam.cz
Telefon:777321744
rozpis
© ČVS 2015-2018