Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 
Web

Sportovní klub Meteor Praha D

Kód: Založeno: 1990-05-15 Soutez: PP-Z-3
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Michaela Preibischová m.preibischova@gmail.com Tel: 724427273
Areál SK Meteor Praha U Meteoru 29/3, 18000 Praha 8

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
693000 21.6.2022 18:00 Př. vědy A 3:0 Meteor D Škoda
692993 14.6.2022 18:00 Meteor D 1:3 Medvědice Šedá
692991 9.6.2022 18:00 Řepy A 1:3 Meteor D Šlechta
692982 7.6.2022 18:00 Meteor D 2:3 Žižka C Másilko
692981 31.5.2022 18:00 Meteor D 3:0 Orion A Lhoták

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Daňhelová Alžběta 1989
Doubravská Petra 1989
Jilečková Šárka 1989
Piekarzová Karolína 1989
Ployharová Andrea 2004 S
Preibischová Michaela 1987
Samiecová Linda 1992
Slavíková Helena 1989
Smíšková Zuzana 1987
Sosnová Pavlína 2005 S
Trakalová Aneta 1988
Viktorínová Šárka 2004 S
Vopěnková Andrea 1993
Vyklická Ema 2005 S
Čedíková Eliška 2005 S
Šafářová Radka 1968

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Oddíl:Sportovní klub Meteor Praha
Hřiště:Areál SK Meteor Praha U Meteoru 29/3, 18000 Praha 8
MHD:tram zastávka U Libeňského zámku
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Michaela Preibischová
Adresa:.  12345  .
Email:m.preibischova@gmail.com
Telefon:724427273
rozpis
© ČVS 2015-2018