Datum | Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | Videopřenos | Rozhodčí | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
789143 | 8.11.2023 | 20:30 | SK Špaček | 2:3 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | Švehla | |
789136 | 1.11.2023 | 20:15 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 0:3 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | Turek | |
789179 | 18.10.2023 | 18:00 | TJ Sokol Radomyšl | 3:1 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | Škarvada | |
789124 | 11.10.2023 | 18:30 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | 3:1 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | Žák | |
789161 | 3.10.2023 | 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | Kubalák |
Datum | Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | Videopřenos | Rozhodčí | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
789116 | 13.5.2024 | 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | Kobrle, | |
789169 | 20.5.2024 | 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | Sokol, | |
789134 | 29.5.2024 | 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Sokol Radomyšl | Kobrle, |
příjmení a jméno | rok narození | poznámka |
Cipínová Veronika | 1986 | |
Ernekerová Zdeňka | 1990 | |
Fálová Markéta | 1992 | |
Hrdličková Pavlína | 1996 | |
Kardová Eliška | 1998 | |
Kotnourová Markéta | 1993 | |
Koňáriková Sandra | 1987 | |
Musilová Markéta | 1995 | |
Novotná Terezie | 1994 | |
Oppolzerová Lenka | 2000 | |
Ulmanová Petra | 1997 | |
Urbanová Dagmar | 1988 | |
Vacková Lenka | 1989 | |
Veselá Andrea | 1988 | |
Vyhnalová Daniela | 1989 |
příjmení a jméno | rok narození |
Oddíl: | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
---|---|
Hala: | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z. s. |
Adresa: | Třebízského 1044 České Budějovice - České Budějovice 5 37006 |
MHD: | |
Výjimky: | |
Náhradní haly: |
Odpovědná osoba družstva: | Markéta Kotnourová |
---|---|
Adresa: | Vodňanská 1025/19 37011 České Budějovice |
Email: | marketakotnourova@gmail.com |
Telefon: | 721473775 |