Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. část soutěže - skupina o 1.-6. místo

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Kralupy 20 14 2 1 3 52:21 1703:1416 47
2 TJ Sokol Nové Veselí 20 14 2 0 4 50:24 1718:1465 46
3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 13 1 1 5 46:25 1609:1491 42
4 TJ Orion Praha 20 4 2 3 11 31:48 1618:1786 19
5 SK Kometa Praha 20 4 0 1 15 20:48 1342:1533 13
6 TJ Slavia Hradec Králové 20 3 1 2 14 19:52 1347:1646 13
kalendář skupiny
2. část soutěže - skupina o 1.-6. místo
1. kolo
1 29. 1. 2023, 10:00 Kralupy - H. Králové 3:1 (-23,21,21,24)
2 29. 1. 2023, 12:00 Orion - Havlíčkův Brod 1:3 (23,-22,-19,-20)
3 29. 1. 2023, 10:00 Kometa - Nové Veselí 0:3 (-9,-18,-22)
2. kolo
4 29. 1. 2023, 14:00 Kralupy - H. Králové 3:2 (20,-21,24,-19,12)
5 29. 1. 2023, 16:00 Orion - Havlíčkův Brod 0:3 (-24,-22,-27)
6 29. 1. 2023, 14:00 Kometa - Nové Veselí 0:3 (-11,-16,-20)
3. kolo
7 5. 2. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Kralupy 3:1 (15,-19,26,18)
8 5. 2. 2023, 10:00 Nové Veselí - Orion 3:1 (21,-15,17,21)
9 5. 2. 2023, 10:00 H. Králové - Kometa 0:3 (-9,-20,-17)
4. kolo
10 5. 2. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Kralupy 3:1 (24,-22,21,22)
11 5. 2. 2023, 14:00 Nové Veselí - Orion 3:1 (17,-24,20,18)
12 5. 2. 2023, 14:00 H. Králové - Kometa 0:3 (-16,-24,-17)
5. kolo
13 12. 2. 2023, 10:00 Kralupy - Nové Veselí 3:0 (23,16,23)
14 12. 2. 2023, 10:00 Orion - H. Králové 3:0 (18,20,24)
15 12. 2. 2023, 10:00 Kometa - Havlíčkův Brod 0:3 (-21,-21,-18)
6. kolo
16 12. 2. 2023, 14:00 Kralupy - Nové Veselí 3:1 (-15,23,20,10)
17 12. 2. 2023, 14:00 Orion - H. Králové 2:3 (14,-20,-10,16,-9)
18 12. 2. 2023, 14:00 Kometa - Havlíčkův Brod 1:3 (15,-9,-13,-20)
7. kolo
19 5. 3. 2023, 10:00 H. Králové - Kralupy 0:3 (-11,-9,-18)
20 9. 3. 2023, 16:00 Havlíčkův Brod - Orion 3:2 (17,-25,23,-16,10)
21 19. 3. 2023, 10:00 Nové Veselí - Kometa 3:1 (13,19,-22,24)
8. kolo
22 5. 3. 2023, 14:00 H. Králové - Kralupy 0:3 (-6,-17,-12)
23 9. 3. 2023, 18:00 Havlíčkův Brod - Orion 3:1 (22,17,-19,13)
24 19. 3. 2023, 14:00 Nové Veselí - Kometa 3:0 (18,19,16)
9. kolo
25 12. 3. 2023, 10:00 Kralupy - Havlíčkův Brod 3:0 (20,17,18)
26 12. 3. 2023, 10:00 Orion - Nové Veselí 1:3 (-17,18,-12,-11)
27 12. 3. 2023, 10:00 Kometa - H. Králové 3:0 (8,20,15)
10. kolo
28 12. 3. 2023, 14:00 Kralupy - Havlíčkův Brod 3:0 (17,22,20)
29 12. 3. 2023, 14:00 Orion - Nové Veselí 1:3 (19,-21,-20,-19)
30 12. 3. 2023, 14:00 Kometa - H. Králové 3:0 (12,15,18)
11. kolo
31 26. 3. 2023, 10:00 Nové Veselí - Kralupy 1:3 (15,-23,-18,-22)
32 26. 2. 2023, 10:00 H. Králové - Orion Všestary57 3:0 (23,20,17)
33 2. 4. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Kometa 3:0 (11,19,23)
12. kolo
34 26. 3. 2023, 14:00 Nové Veselí - Kralupy 3:0 (16,23,18)
35 26. 2. 2023, 14:00 H. Králové - Orion Všestary57 3:1 (18,-24,19,18)
36 2. 4. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Kometa 3:0 (17,22,22)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Svážná 395/7, 63400 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018