Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. část soutěže - skupina o 7.-12. místo

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 ŠSK Demlova Jihlava 20 12 5 1 2 54:22 1726:1428 47
2 SKŠ ZŠ Mikulova Praha 20 12 2 3 3 48:30 1763:1611 43
3 VK Lvi Praha 20 10 1 1 8 38:32 1586:1480 33
4 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 20 7 5 1 7 41:37 1680:1677 32
5 BVC Chodov 20 3 1 7 9 31:51 1654:1772 18
6 VK UP Olomouc 20 2 0 1 17 14:54 1187:1628 7
kalendář skupiny
2. část soutěže - skupina o 7.-12. místo
1. kolo
1 29. 1. 2023, 11:00 Lvi - UP Olomouc 3:0 (9,12,19)
2 29. 1. 2023, 11:00 Mikulova - U. Hradiště 3:1 (20,21,-16,13)
3 29. 1. 2023, 10:00 Chodov - Demlova 1:3 (20,-16,-18,-21)
2. kolo
4 29. 1. 2023, 14:00 Lvi - UP Olomouc 3:0 (18,14,11)
5 29. 1. 2023, 14:00 Mikulova - U. Hradiště 3:0 (11,18,15)
6 29. 1. 2023, 14:00 Chodov - Demlova 0:3 (-21,-22,-14)
3. kolo
7 5. 2. 2023, 11:00 U. Hradiště - Lvi 1:3 (22,-22,-27,-21)
8 5. 2. 2023, 10:00 Demlova - Mikulova 3:0 (18,25,25)
9 5. 2. 2023, 10:00 UP Olomouc - Chodov 2:3 (-18,23,-15,22,-8)
4. kolo
10 5. 2. 2023, 14:00 U. Hradiště - Lvi 1:3 (-24,-16,23,-25)
11 5. 2. 2023, 14:00 Demlova - Mikulova 3:2 (-24,17,-13,16,9)
12 5. 2. 2023, 14:00 UP Olomouc - Chodov 0:3 (-7,-16,-22)
5. kolo
13 12. 2. 2023, 10:00 Lvi - Demlova náměstí Na Balabence 800 Praha - Libeň 0:3 (-18,-21,-16)
14 12. 2. 2023, 10:00 Mikulova - UP Olomouc 3:1 (22,11,-23,11)
15 1. 4. 2023, 10:00 Chodov - U. Hradiště 2:3 (24,-23,25,-16,-8)
6. kolo
16 12. 2. 2023, 14:00 Lvi - Demlova náměstí Na Balabence 800 Praha - Libeň 0:3 (-21,-11,-25)
17 12. 2. 2023, 14:00 Mikulova - UP Olomouc 3:1 (13,21,-23,18)
18 1. 4. 2023, 14:00 Chodov - U. Hradiště 2:3 (-22,20,19,-21,-10)
7. kolo
19 5. 3. 2023, 10:00 UP Olomouc - Lvi 3:0 (17,22,17)
20 26. 3. 2023, 10:00 U. Hradiště - Mikulova Velehradská třída 218 Uherské Hradiště 0:3 (-23,-20,-18)
21 5. 3. 2023, 10:00 Demlova - Chodov 3:2 (-12,-19,14,18,12)
8. kolo
22 5. 3. 2023, 14:00 UP Olomouc - Lvi 3:0 (19,19,21)
23 26. 3. 2023, 14:00 U. Hradiště - Mikulova Velehradská třída 218 Uherské Hradiště 0:3 (-23,-17,-22)
24 5. 3. 2023, 14:00 Demlova - Chodov 3:2 (10,-19,-22,15,9)
9. kolo
25 12. 3. 2023, 11:00 Lvi - U. Hradiště náměstí Na Balabence 800 Praha - Libeň 2:3 (15,-23,-24,18,-11)
26 12. 3. 2023, 10:00 Mikulova - Demlova 2:3 (16,-22,19,-16,-7)
27 12. 3. 2023, 10:00 Chodov - UP Olomouc 3:1 (-22,13,12,14)
10. kolo
28 12. 3. 2023, 14:00 Lvi - U. Hradiště náměstí Na Balabence 800 Praha - Libeň 3:0 (13,13,21)
29 12. 3. 2023, 14:00 Mikulova - Demlova 0:3 (-22,-20,-21)
30 12. 3. 2023, 14:00 Chodov - UP Olomouc 3:0 (15,19,16)
11. kolo
31 2. 4. 2023, 12:00 Demlova - Lvi 3:1 (13,-25,23,17)
32 25. 3. 2023, 11:00 UP Olomouc - Mikulova Dr. Hrubého 319 Šternberk 0:3 (-17,-16,-8)
33 12. 2. 2023, 10:00 U. Hradiště - Chodov 3:1 (15,-18,21,12)
12. kolo
34 2. 4. 2023, 16:00 Demlova - Lvi 3:0 (10,20,22)
35 25. 3. 2023, 14:00 UP Olomouc - Mikulova Dr. Hrubého 319 Šternberk 1:3 (-22,22,-21,-21)
36 12. 2. 2023, 14:00 U. Hradiště - Chodov 3:2 (-22,22,-20,19,13)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Svážná 395/7, 63400 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018