ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. část soutěže - skupina E

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VAM Olomouc 20 16 3 1 0 59:16 1759:1416 55
2 VSC Zlín 20 15 1 1 3 51:17 1618:1238 48
3 SVK Nový Jičín 20 5 3 5 7 35:43 1649:1639 26
4 TJ Sokol Stará Bělá 20 5 3 2 10 32:44 1540:1671 23
5 TJ Ostrava B 20 3 3 3 11 27:49 1488:1712 18
6 Happy Sport Opava 20 1 2 3 14 20:55 1381:1759 10
kalendář skupiny
1. část soutěže - skupina E
1. kolo
1 18. 9. 2022, 10:00 Opava - Ostrava B Kolofíkovo nábřeží 1062 Opava - Kateřinky 3:0 (21,23,22)
2 18. 9. 2022, 10:00 VAM Olomouc - Stará Bělá 2:3 (-18,23,15,-21,-8)
3 18. 9. 2022, 10:00 Zlín - Nový Jičín 3:0 (18,19,11)
2. kolo
4 18. 9. 2022, 14:00 Opava - Ostrava B Kolofíkovo nábřeží 1062 Opava - Kateřinky 3:2 (23,-22,23,-17,11)
5 18. 9. 2022, 14:00 VAM Olomouc - Stará Bělá 3:1 (9,11,-23,17)
6 18. 9. 2022, 14:00 Zlín - Nový Jičín 3:1 (24,17,-25,20)
3. kolo
7 2. 10. 2022, 10:00 Ostrava B - Nový Jičín 2:3 (-16,21,15,-27,-15)
8 2. 10. 2022, 10:00 Stará Bělá - Zlín Stanislavského 1270 Ostrava - Svinov 0:3 (-17,-11,-12)
9 2. 10. 2022, 10:00 Opava - VAM Olomouc Kolofíkovo nábřeží 1062 Opava - Kateřinky 0:3 (-20,-8,-22)
4. kolo
10 2. 10. 2022, 14:00 Ostrava B - Nový Jičín 2:3 (16,-20,-19,22,-13)
11 2. 10. 2022, 14:00 Stará Bělá - Zlín Stanislavského 1270 Ostrava - Svinov 0:3 (-24,-21,-23)
12 2. 10. 2022, 14:00 Opava - VAM Olomouc Kolofíkovo nábřeží 1062 Opava - Kateřinky 0:3 (-21,-9,-16)
5. kolo
13 9. 10. 2022, 10:00 VAM Olomouc - Ostrava B 3:0 (11,20,22)
14 9. 10. 2022, 10:00 Zlín - Opava 3:0 (14,14,11)
15 9. 10. 2022, 10:00 Nový Jičín - Stará Bělá 3:0 (11,9,15)
6. kolo
16 9. 10. 2022, 14:00 VAM Olomouc - Ostrava B 3:1 (-16,18,18,20)
17 9. 10. 2022, 14:00 Zlín - Opava 3:0 (18,9,9)
18 9. 10. 2022, 14:00 Nový Jičín - Stará Bělá 3:1 (22,-22,16,11)
7. kolo
19 14. 10. 2022, 16:00 Ostrava B - Stará Bělá 3:2 (-10,25,-21,19,5)
20 30. 10. 2022, 10:00 Opava - Nový Jičín Kolofíkovo nábřeží 1062 Opava - Kateřinky 3:2 (-17,17,-26,18,12)
21 30. 10. 2022, 10:00 VAM Olomouc - Zlín 3:0 (20,16,21)
8. kolo
22 19. 10. 2022, 18:00 Ostrava B - Stará Bělá Gen. Píky 2975 Ostrava - Moravská Ostrava 3:2 (20,-15,-21,23,14)
23 30. 10. 2022, 14:00 Opava - Nový Jičín Kolofíkovo nábřeží 1062 Opava - Kateřinky 2:3 (-18,21,21,-21,-13)
24 30. 10. 2022, 14:00 VAM Olomouc - Zlín 3:0 (15,22,24)
9. kolo
25 6. 11. 2022, 10:00 Zlín - Ostrava B 3:1 (12,20,-21,10)
26 6. 11. 2022, 10:00 Nový Jičín - VAM Olomouc 0:3 (-21,-18,-16)
27 5. 11. 2022, 09:00 Stará Bělá - Opava 3:1 (18,23,-23,22)
10. kolo
28 6. 11. 2022, 14:00 Zlín - Ostrava B 3:0 (10,16,13)
29 6. 11. 2022, 14:00 Nový Jičín - VAM Olomouc 2:3 (20,18,-22,-20,-13)
30 5. 11. 2022, 13:00 Stará Bělá - Opava 3:2 (22,-18,-24,15,10)
11. kolo
31 13. 11. 2022, 10:00 Ostrava B - Opava 3:1 (-21,21,22,18)
32 13. 11. 2022, 10:00 Stará Bělá - VAM Olomouc 1:3 (-18,24,-14,-15)
33 13. 11. 2022, 10:00 Nový Jičín - Zlín 0:3 (-17,-21,-12)
12. kolo
34 13. 11. 2022, 14:00 Ostrava B - Opava 3:0 (22,16,20)
35 13. 11. 2022, 14:00 Stará Bělá - VAM Olomouc 1:3 (-16,-18,19,-22)
36 13. 11. 2022, 14:00 Nový Jičín - Zlín 0:3 (-22,-25,-13)
13. kolo
37 4. 12. 2022, 10:00 Nový Jičín - Ostrava B 0:3 (-20,-21,-25)
38 3. 12. 2022, 09:00 Zlín - Stará Bělá Broučkova 372 Zlín - Příluky 3:0 (21,21,15)
39 4. 12. 2022, 10:00 VAM Olomouc - Opava 3:1 (14,11,-21,14)
14. kolo
40 4. 12. 2022, 14:00 Nový Jičín - Ostrava B 2:3 (-17,22,18,-21,-10)
41 3. 12. 2022, 13:00 Zlín - Stará Bělá Broučkova 372 Zlín - Příluky 3:0 (14,14,22)
42 4. 12. 2022, 14:00 VAM Olomouc - Opava 3:1 (17,15,-22,15)
15. kolo
43 11. 12. 2022, 10:00 Ostrava B - VAM Olomouc 0:3 (-18,-14,-9)
44 11. 12. 2022, 10:00 Opava - Zlín Kolofíkovo nábřeží 1062 Opava - Kateřinky 0:3 (-18,-8,-18)
45 11. 12. 2022, 10:00 Stará Bělá - Nový Jičín 3:2 (24,-21,23,-26,7)
16. kolo
46 11. 12. 2022, 14:00 Ostrava B - VAM Olomouc 0:3 (-18,-23,-23)
47 11. 12. 2022, 14:00 Opava - Zlín Kolofíkovo nábřeží 1062 Opava - Kateřinky 2:3 (25,-16,23,-15,-12)
48 11. 12. 2022, 14:00 Stará Bělá - Nový Jičín 0:3 (-22,-11,-18)
17. kolo
49 18. 12. 2022, 10:00 Stará Bělá - Ostrava B 3:0 (17,17,13)
50 18. 12. 2022, 10:00 Nový Jičín - Opava 3:0 (19,6,7)
51 18. 12. 2022, 10:00 Zlín - VAM Olomouc 2:3 (-21,15,27,-23,-13)
18. kolo
52 18. 12. 2022, 14:00 Stará Bělá - Ostrava B 3:0 (18,16,17)
53 18. 12. 2022, 14:00 Nový Jičín - Opava 3:0 (14,16,10)
54 18. 12. 2022, 14:00 Zlín - VAM Olomouc 1:3 (-15,15,-19,-20)
19. kolo
55 15. 1. 2023, 10:00 Ostrava B - Zlín Gen. Píky 2975 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-15,-18,-7)
56 27. 11. 2022, 10:00 VAM Olomouc - Nový Jičín 3:0 (15,23,18)
57 14. 1. 2023, 10:00 Opava - Stará Bělá 0:3 (-20,-22,-22)
20. kolo
58 15. 1. 2023, 14:00 Ostrava B - Zlín Gen. Píky 2975 Ostrava - Moravská Ostrava 1:3 (-17,-14,22,-13)
59 27. 11. 2022, 14:00 VAM Olomouc - Nový Jičín 3:2 (-24,21,-22,18,12)
60 14. 1. 2023, 14:00 Opava - Stará Bělá 1:3 (22,-12,-21,-22)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018