ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. část soutěže - skupina o 1.-6. místo (E+F)

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VAM Olomouc 20 12 5 2 1 56:21 1785:1538 48
2 VK PFN Znojmo 20 14 2 1 3 50:23 1690:1501 47
3 VSC Zlín 20 13 1 1 5 46:24 1633:1428 42
4 VK Královo Pole B 20 6 2 2 10 32:44 1626:1685 24
5 SVK Nový Jičín 20 3 0 2 15 18:53 1431:1675 11
6 TJ Junior Brno 20 2 0 2 16 19:56 1442:1780 8
kalendář skupiny
2. část soutěže - skupina o 1.-6. místo (E+F)
1. kolo
1 29. 1. 2023, 10:00 VAM Olomouc - Junior 3:0 (17,17,18)
2 11. 3. 2023, 10:00 Zlín - Kr. Pole B 3:0 (15,17,18)
3 29. 1. 2023, 10:00 Nový Jičín - Znojmo 0:3 (-22,-18,-19)
2. kolo
4 29. 1. 2023, 14:00 VAM Olomouc - Junior 3:1 (21,12,-20,20)
5 11. 3. 2023, 14:00 Zlín - Kr. Pole B 3:1 (-23,20,17,20)
6 29. 1. 2023, 14:00 Nový Jičín - Znojmo 1:3 (-19,-10,27,-13)
3. kolo
7 5. 2. 2023, 10:00 Kr. Pole B - VAM Olomouc 0:3 (-21,-25,-14)
8 5. 2. 2023, 10:00 Znojmo - Zlín 3:1 (-25,20,23,17)
9 5. 2. 2023, 10:00 Junior - Nový Jičín 1:3 (22,-13,-23,-22)
4. kolo
10 5. 2. 2023, 14:00 Kr. Pole B - VAM Olomouc 2:3 (-23,19,-19,23,-13)
11 5. 2. 2023, 14:00 Znojmo - Zlín 3:0 (20,18,14)
12 5. 2. 2023, 14:00 Junior - Nový Jičín 3:1 (-23,23,21,18)
5. kolo
13 12. 2. 2023, 10:00 VAM Olomouc - Znojmo 1:3 (25,-21,-25,-21)
14 12. 2. 2023, 10:00 Zlín - Junior 3:1 (19,-18,19,25)
15 12. 2. 2023, 10:00 Nový Jičín - Kr. Pole B 1:3 (-20,-23,27,-22)
6. kolo
16 12. 2. 2023, 14:00 VAM Olomouc - Znojmo 3:0 (22,26,21)
17 12. 2. 2023, 14:00 Zlín - Junior 3:1 (-25,21,19,19)
18 12. 2. 2023, 14:00 Nový Jičín - Kr. Pole B 1:3 (15,-20,-14,-22)
7. kolo
19 5. 3. 2023, 10:00 Junior - VAM Olomouc 0:3 (-10,-15,-20)
20 5. 3. 2023, 10:00 Kr. Pole B - Zlín Sirotkova 371 Brno - Žabovřesky 2:3 (23,-18,-21,24,-15)
21 5. 3. 2023, 10:00 Znojmo - Nový Jičín 3:0 (20,16,23)
8. kolo
22 5. 3. 2023, 14:00 Junior - VAM Olomouc 2:3 (-7,24,-20,20,-10)
23 5. 3. 2023, 14:00 Kr. Pole B - Zlín Sirotkova 371 Brno - Žabovřesky 0:3 (-24,-19,-19)
24 5. 3. 2023, 14:00 Znojmo - Nový Jičín 3:0 (20,15,23)
9. kolo
25 12. 3. 2023, 09:00 VAM Olomouc - Kr. Pole B 3:0 (16,20,18)
26 12. 3. 2023, 10:00 Zlín - Znojmo 3:0 (17,18,17)
27 12. 3. 2023, 10:00 Nový Jičín - Junior 3:0 (23,20,14)
10. kolo
28 12. 3. 2023, 12:00 VAM Olomouc - Kr. Pole B 3:0 (23,19,13)
29 12. 3. 2023, 14:00 Zlín - Znojmo 3:0 (7,14,16)
30 12. 3. 2023, 14:00 Nový Jičín - Junior 3:1 (-16,23,9,19)
11. kolo
31 2. 4. 2023, 10:00 Znojmo - VAM Olomouc 3:2 (-14,23,23,-19,12)
32 2. 4. 2023, 10:00 Junior - Zlín 0:3 (-21,-13,-12)
33 2. 4. 2023, 09:30 Kr. Pole B - Nový Jičín Vodova 336 Brno - Královo Pole 3:0 (15,12,17)
12. kolo
34 2. 4. 2023, 14:00 Znojmo - VAM Olomouc 3:2 (-22,-19,22,21,12)
35 2. 4. 2023, 14:00 Junior - Zlín 0:3 (-17,-15,-19)
36 2. 4. 2023, 12:00 Kr. Pole B - Nový Jičín Vodova 336 Brno - Královo Pole 3:0 (18,17,16)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Svážná 395/7, 63400 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018