Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část - turnaj - skupina B

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 PVK Olymp Praha 4 3 0 0 1 9:3 293:221 9
2 TJ Ostrava 4 2 1 0 1 9:5 332:287 8
3 TJ Sokol Šternberk 4 2 1 0 1 9:5 325:296 8
4 Lanškroun 4 1 0 2 1 7:9 304:337 5
5 SKŠ ZŠ Mikulova Praha 4 0 0 0 4 0:12 187:300 0
kalendář skupiny
1. část - turnaj - skupina B, pořadatel PVK Olymp Praha
1. kolo
1 9. 10. 2021, 09:00 Olymp - Mikulova 3:0 (13,10,15)
2. kolo
2 9. 10. 2021, 11:00 Ostrava - Lanškroun Přípotoční 300 Praha - Vršovice 3:2 (-23,-20,23,14,6)
3. kolo
3 9. 10. 2021, 13:00 Mikulova - Šternberk Přípotoční 300 Praha - Vršovice 0:3 (-23,-23,-14)
4. kolo
4 9. 10. 2021, 15:00 Olymp - Ostrava 0:3 (-22,-26,-20)
5. kolo
5 9. 10. 2021, 17:00 Lanškroun - Šternberk Přípotoční 300 Praha - Vršovice 2:3 (20,-6,24,-21,-12)
6. kolo
6 10. 10. 2021, 09:00 Mikulova - Ostrava Přípotoční 300 Praha - Vršovice 0:3 (-17,-14,-13)
7. kolo
7 10. 10. 2021, 11:00 Šternberk - Olymp Přípotoční 300 Praha - Vršovice 0:3 (-17,-21,-21)
8. kolo
8 10. 10. 2021, 13:00 Lanškroun - Mikulova Přípotoční 300 Praha - Vršovice 3:0 (21,10,14)
9. kolo
9 10. 10. 2021, 15:00 Ostrava - Šternberk Přípotoční 300 Praha - Vršovice 0:3 (-18,-23,-30)
10. kolo
10 10. 10. 2021, 17:00 Olymp - Lanškroun 3:0 (15,17,14)
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018