ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Mistrovství ČR kategorie U16 chlapců - 1. část, skupina B

KOLO
7. kolo
Jirkov2:0Český Krumlov(14, 7)
Hradec Králové2:0VAM Olomouc(14, 12)
Příbram2:0Sokolov(17, 17)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Slavia Hradec Králové 6 5 1 0 0 12:1 313:218 17
2 VK Jirkov 6 4 1 0 1 10:3 298:230 14
3 VK Trox Příbram 6 4 0 1 1 9:4 302:236 13
4 Volejbal Sokolov 6 1 1 2 2 6:9 264:305 7
5 VSC Zlín 6 2 0 1 3 5:8 285:252 7
6 VSK Český Krumlov 6 1 1 0 4 4:9 211:296 5
7 Volejbalová akademie mládeže Olomouc 6 0 0 0 6 0:12 164:300 0
kalendář skupiny
1. část Mistrovství ČR kategorie U16 chlapců, skupina B; Pořadatel: VK Jirkov
1. kolo
1 27. 4. 2024, 11:00 Jirkov - Sokolov Krušnohorská 1675 Jirkov 2:1 (-20,13,7)
2 27. 4. 2024, 18:00 Zlín - Český Krumlov Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (14,9)
3 27. 4. 2024, 11:00 Příbram - Hradec Králové Krušnohorská 1675 Jirkov 1:2 (23,-22,-13)
2. kolo
4 27. 4. 2024, 12:30 Hradec Králové - Jirkov Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (21,17)
5 27. 4. 2024, 12:30 Sokolov - Zlín Krušnohorská 1675 Jirkov 2:1 (-14,23,9)
6 27. 4. 2024, 12:30 VAM Olomouc - Příbram Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-15,-5)
3. kolo
7 27. 4. 2024, 15:30 Jirkov - VAM Olomouc Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (13,17)
8 27. 4. 2024, 15:30 Zlín - Hradec Králové Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-20,-23)
9 27. 4. 2024, 15:30 Český Krumlov - Sokolov Krušnohorská 1675 Jirkov 2:1 (21,-23,10)
4. kolo
10 27. 4. 2024, 17:00 Příbram - Jirkov Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-18,-22)
11 27. 4. 2024, 17:00 VAM Olomouc - Zlín Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-7,-16)
12 27. 4. 2024, 17:00 Hradec Králové - Český Krumlov Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (9,17)
5. kolo
13 28. 4. 2024, 10:00 Sokolov - Hradec Králové Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-14,-11)
14 28. 4. 2024, 10:00 Zlín - Příbram Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-16,-25)
15 28. 4. 2024, 10:00 Český Krumlov - VAM Olomouc Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (23,17)
6. kolo
16 28. 4. 2024, 11:30 Jirkov - Zlín Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (22,22)
17 28. 4. 2024, 11:30 Příbram - Český Krumlov Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (13,15)
18 28. 4. 2024, 11:30 VAM Olomouc - Sokolov Krušnohorská 1675 Jirkov 0:2 (-16,-9)
7. kolo
19 28. 4. 2024, 13:00 Jirkov - Český Krumlov Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (14,7)
20 28. 4. 2024, 13:00 Hradec Králové - VAM Olomouc Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (14,12)
21 28. 4. 2024, 13:00 Příbram - Sokolov Krušnohorská 1675 Jirkov 2:0 (17,17)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz
© ČVS 2015-2018