ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Mistrovství ČR kategorie U16 chlapců - 2. část, skupina F

KOLO
3. kolo
Ostrava0:2Kolín(-18, -17)
Hradec Králové2:0Mnichovo Hradiště(18, 23)
Prosek1:2Lvi Praha(23, -16, -13)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Volejbal Kolín 5 4 1 0 0 10:1 260:199 14
2 VK Lvi Praha 5 2 2 1 0 9:4 281:233 11
3 VK Ostrava 5 1 2 0 2 6:6 239:253 7
4 TJ Slavia Hradec Králové 5 1 1 2 1 6:7 278:269 7
5 SK Prosek Praha 5 1 0 2 2 4:8 226:263 5
6 TJ Sokol Mnichovo Hradiště 5 0 0 1 4 1:10 194:261 1
kalendář skupiny
2. část Mistrovství ČR kategorie U16 chlapců, čtvrtfinálová skupina F (B+D); Pořadatel: VK České Budějovice
1. kolo
1 18. 5. 2024, 09:30 Ostrava - Mnichovo Hradiště B1 - D3Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 2:1 (-21,19,12)
2 18. 5. 2024, 09:30 Prosek - Kolín B3 - D1Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 0:2 (-14,-23)
3 18. 5. 2024, 11:00 Hradec Králové - Lvi Praha B2 - D2Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 1:2 (25,-15,-12)
2. kolo
4 18. 5. 2024, 13:30 Lvi Praha - Ostrava D2 - B1Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 2:0 (18,16)
5 18. 5. 2024, 13:30 Kolín - Hradec Králové D1 - B2Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 2:0 (23,23)
6 18. 5. 2024, 15:00 Mnichovo Hradiště - Prosek D3 - B3Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 0:2 (-20,-18)
3. kolo
7 18. 5. 2024, 16:30 Ostrava - Kolín B1 - D1Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 0:2 (-18,-17)
8 18. 5. 2024, 18:00 Hradec Králové - Mnichovo Hradiště B2 - D3Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 2:0 (18,23)
9 18. 5. 2024, 18:00 Prosek - Lvi Praha B3 - D2Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 1:2 (23,-16,-13)
© ČVS 2015-2018