ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Mistrovství ČR kategorie U16 chlapců - 1. část, skupina D

KOLO
5. kolo
České Budějovice B0:2Kojetín(-10, -7)
Prosek1:2Frýdek-Místek(-21, 20, -12)
Kolín2:0Brno(15, 23)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Volejbal Kolín 5 5 0 0 0 10:0 250:171 15
2 VK Brno 5 3 0 0 2 6:4 236:202 9
3 Green Volley Frýdek-Místek 5 2 1 0 2 6:5 234:227 8
4 SK Prosek Praha 5 2 0 1 2 5:6 240:228 7
5 SK Kojetín 2016 5 2 0 0 3 4:6 211:200 6
6 VK České Budějovice B 5 0 0 0 5 0:10 107:250 0
kalendář skupiny
1. část Mistrovství ČR kategorie U16 chlapců, skupina D; Pořadatel: Green Volley Frýdek - Místek
1. kolo
1 27. 4. 2024, 11:00 Brno - Kojetín Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 2:0 (17,17)
2 27. 4. 2024, 11:00 Frýdek-Místek - Kolín Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 0:2 (-16,-23)
3 27. 4. 2024, 12:30 České Budějovice B - Prosek Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 0:2 (-7,-16)
2. kolo
4 27. 4. 2024, 12:30 Brno - Frýdek-Místek Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 0:2 (-25,-22)
5 27. 4. 2024, 14:00 Kojetín - Prosek Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 0:2 (-23,-21)
6 27. 4. 2024, 14:00 Kolín - České Budějovice B Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 2:0 (7,16)
3. kolo
7 27. 4. 2024, 15:30 Frýdek-Místek - Kojetín Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 0:2 (-12,-21)
8 27. 4. 2024, 15:30 České Budějovice B - Brno Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 0:2 (-11,-11)
9 27. 4. 2024, 17:00 Prosek - Kolín Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 0:2 (-20,-18)
4. kolo
10 28. 4. 2024, 09:00 Frýdek-Místek - České Budějovice B Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 2:0 (8,14)
11 28. 4. 2024, 09:00 Kojetín - Kolín Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 0:2 (-22,-11)
12 28. 4. 2024, 10:30 Brno - Prosek Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 2:0 (20,24)
5. kolo
13 28. 4. 2024, 10:30 České Budějovice B - Kojetín Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 0:2 (-10,-7)
14 28. 4. 2024, 12:00 Prosek - Frýdek-Místek Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 1:2 (-21,20,-12)
15 28. 4. 2024, 12:00 Kolín - Brno Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 2:0 (15,23)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz
© ČVS 2015-2018