ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

KP ÚL U16 dívky - kvalifikace

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem 4 4 0 0 0 8:0 200:119 12
2 Volejbalový klub Jirkov, z.s. 3 3 0 0 0 6:0 150:74 9
3 VK Šanov Teplice, z.s. 3 3 0 0 0 6:0 150:79 9
4 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 4 3 0 0 1 6:2 185:114 9
5 TJ VEROS Chomutov z.s. 3 2 0 0 1 4:2 131:88 6
6 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 4 2 0 0 2 4:4 172:148 6
7 VTK Čížkovice, z.s. 3 1 1 0 1 4:3 142:113 5
8 VK Sever Žatec, z.s. 3 1 0 1 1 3:4 133:132 4
9 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. B 4 1 0 0 3 2:6 121:192 3
10 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 3 0 1 0 2 2:5 103:145 2
11 VK Litvínov, z.s. 3 0 0 1 2 1:6 76:153 1
12 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. "B" 4 0 0 0 4 0:8 95:200 0
13 SKTO Duchcov z.s. 3 0 0 0 3 0:6 49:150 0
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Rudolf Novák, mail: ruda.novak@centrum.cz, mobil: 777223876
1. kolo
1 2. 10. 2022, 09:00 VK Jirkov - VEROS 2:0 (12,19)
2 2. 10. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:1 (-13,16,4)
3 2. 10. 2022, 09:00 VEROS - VK Litvínov, z.s. 2:0 (7,9)
4 2. 10. 2022, 09:00 VK Jirkov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 2:0 (18,10)
5 2. 10. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VEROS 0:2 (-13,-9)
6 2. 10. 2022, 09:00 VK Litvínov, z.s. - VK Jirkov 0:2 (-11,-4)
2. kolo
7 2. 10. 2022, 09:01 SKTO Duchcov z.s. - VK Sever Žatec 0:2 (-14,-10)
8 2. 10. 2022, 09:01 VTK Čížkovice, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. 0:2 (-11,-23)
9 2. 10. 2022, 09:01 VK Sever Žatec - VK Šanov Teplice, z.s. 0:2 (-17,-12)
10 2. 10. 2022, 09:01 SKTO Duchcov z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 0:2 (-2,-7)
11 2. 10. 2022, 09:01 VTK Čížkovice, z.s. - VK Sever Žatec 2:1 (-18,20,9)
12 2. 10. 2022, 09:01 VK Šanov Teplice, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 2:0 (13,3)
3. kolo
13 2. 10. 2022, 09:02 Ústí n. L. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. B 2:0 (7,22)
14 2. 10. 2022, 09:02 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem "B" - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 0:2 (-7,-14)
15 2. 10. 2022, 09:02 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Ústí n. L. 0:2 (-22,-17)
16 2. 10. 2022, 09:02 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. B - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem "B" 2:0 (22,20)
17 2. 10. 2022, 09:02 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 2:0 (23,10)
18 2. 10. 2022, 09:02 Ústí n. L. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem "B" 2:0 (10,6)
19 2. 10. 2022, 09:02 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. B - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 0:2 (-5,-5)
20 2. 10. 2022, 09:02 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem "B" 2:0 (8,8)
21 2. 10. 2022, 09:02 Ústí n. L. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 2:0 (21,14)
22 2. 10. 2022, 09:02 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. B - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2 (-17,-15)
© ČVS 2015-2018